Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz

Uyarılar

Sigarayı Bırakmak İsteyenler Bunu dikkate alsın

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz Sigarayı Bırakmak İsteyenler Bunu dikkate alsın Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar ben bu siteyi tesadüfen bulmuştum. Çok uzun zamandan beri sigaryı bırakmak için denemediğim yol kalmadı. dünya paralar döktüm diyebilirim ama en fazla 15 gün bırakabiliyordum.Bu sitedede sigarayı bırakma telkinini gördüm ve bilgisayarıma ve cep telefonuma indirdim. İşyerinde devamlı çalıyordu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz telkin cd indir izle İstanbul Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz nerededir kimdir Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hipnoz Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz kuantum düşünce kitap haberi

Sigarayı Bırakmak İsteyenler Bunu dikkate alsın

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-04-2008, 04:40 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
beadem is an unknown quantity at this point
Standart Sigarayı Bırakmak İsteyenler Bunu dikkate alsın

Arkadaşlar ben bu siteyi tesadüfen bulmuştum. Çok uzun zamandan beri sigaryı bırakmak için denemediğim yol kalmadı.
dünya paralar döktüm diyebilirim ama en fazla 15 gün bırakabiliyordum.Bu sitedede sigarayı bırakma telkinini gördüm ve bilgisayarıma ve cep telefonuma indirdim. İşyerinde devamlı çalıyordu sigarayı bırakmak gibi bir niyetle indirmemiştim denemek amacıyla ve ney sesini çok sevdiğimden indirmişti.Ama dinledikçe sigara içme isteğim kendiliğinden azaldı.çok zorladım kendimi içeyim diye ama telkini dinlerken içmek mümkün olmadı. yaklaşık 5,6 gün dinledim hiç canım sigara istemedi tek sorun ara verdiğim zaman yani bir gün dinlemesem ogün canımın sigara istiemesi bir tane yakıyorum onuda bitiremiyorum ve hemen müziği açıyorum.İşe yaramaz demeyin deneyin hem müzik çok rahatlatıyor hemde sigara içmiyorusunuz. Bu siteyi hazırlayan herkese çok teşekkür ederim. Sigarayı tam anlamıyla bıraktıktan sonra diğer telkinlerede geçecem. Bu alkışlar öncebu siteyi hazırlayanlar daha sona bana ve sizlere

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

beadem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 03-06-2008, 11:43 PM   #2 (permalink)

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sensiz101 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sigarayı Bırakmak İsteyenler Bunu dikkate alsın

arkadaşlardan bende bu siteyi dün akşam tesadüfle buldum uzun zamandır nasıl bıraksam diyorum ama bir türlü olmuyor aksine dahada çok içmeye başlamıştım.günde 1 paket bitiyordu.dün akşamdan en fazla 6 7 tane içtim.bugun sigara almadım.buradan indirdiklerimi dinlerken aksine aklıma sigara geliyor ama içmek istemiyorum.he arada sesleri duyabiliyorum.dakat anlayamıyorum.eger bunun içinde seslerinde anlaşılır olanını sitede bulabilirsem daha fazla işe yarayacagını düşünüyorum.bence bu sesler dogal sesler biraz yüksek olacak ama dikkat ettigin taktirde altındaki tüm sesleri duyabilecegin sekilde olması lasım.hersey için teşekkürler arkadaşlara bu müzikleri dinlettim ama birşey anlamadılar.gerçekten te bilgisayar başında saçma sapan müzikler dinleyecegime bunları dinliyorum he huzur buluyorum hemde rahatlama hissiuyandırıyor.teşkkür ederim heysey için bu bende biraz sinir yapsa bile bırakacagım kararlıyım.
sensiz101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 04-06-2008, 12:43 PM   #3 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar ..

her ikinizinde kısa sürede bu başarılı haberleri bizleri çok sevindirdi..

tüm isteklerinizin kolaylıkla sonuçlanması dileklerimle..

beadem sen sesleri duyabilmeyi istemişsin anladığım kadarı ile.. dusun

telkinlerin bu kadar etkili olmasının sebebi subliminal olarak hazırlanmasıdır..
subliminal sistemde sesleri duymadığımızı sanırız lakin algılarız..

eğer içerikleri bilmek istiyorsan her telkinin içeriği kendi başlığında script yada telkin içeriği adında mevcut..

hepimiz bunları okuyarak kaydedebilir ve gün boyu dinleyebiliriz..

nitekim bu şekilde örenekleride farklı çalışmalarla piyasada mevcuttur..

ama bu çalışmalar bilinç kalıplarımıza takıldığı için çok uzun süren çalışmalar sonucunda yararlı olabilir..
tabii bu kadar uzun çalışmalarda çoğu kişi bıkar ve vazgeçer .. yada dinlediği telkinleri iş yeri v.b gibi ortamlarda dinleyemez..

subliminal telkinler ise direkt olarak bilinçaltına ulaşarak kökten bir davranış değişikliği oluşturarak doğru davranış şeklini kazanmamızı sağlar..

müzikleri dinlerken yer yer telkinlerin farkında olmanız normal..
telkinler ritimli olarak okunmaktadır..
bazı yerlerde ses yükseldiği için ve fondaki müzikte bu arada düşüş olduğunda
her ikisinin kesiştiği noktadaki sesleri duyarsınız..

ayrıca her telkinde mutluluk telkini de vardır..
mutluluk telkininin desibel kaydı daha yüksektir.. bunu farketmenizde normaldir..

keyifli dinlemeler dilerim..

sevgiler..
Alt 06-06-2008, 12:00 PM   #4 (permalink)

7 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bugdaysarisi is an unknown quantity at this point

arkadaşım şuanki gelişmeler nasıl içme isteği ne zaman azalmaya başladı
dinlemeye başlar başlamazmı yoksa 5-6 gün sonramı
ha bide ben ego ve suçlulukla birlikte dinlemeye başladım
sigara mp 3 nü doğrumu yapıyorum acaba dusun
bugdaysarisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 10-06-2008, 01:34 AM   #5 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

evet doğru bir şekilde dinliyorsunuz..
ertelemeyi bırak telkininide ilave edebilirsiniz.. super

gelişmelerinizden bizleri haberdar etmeye devam ederseniz seviniriz..

sevgiler..
Alt 10-06-2008, 01:37 AM   #6 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

hayatım boyunca hiç içmedim sadece yalan olmasın arkadasım zorla verdi 1 tane içmeye calısdım oda zorla :d tadı nasıl bilmem bile hiç içmedim inş allah hiçde içirmez ne olur arkadaslar sizde içmeyin kötü bi şey
Alt 20-06-2008, 02:04 AM   #7 (permalink)
Teğmen

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
demirern is an unknown quantity at this point

merhaba,

yaklaşık 13 yıldır sigara içiyorum. gecen gece tesadufen indirip bikaç saat internette surf yaparken dinlemiştim. sonra ertesi gun bilmiyorum soğuk algınlığından bilmiyorum telkinden, surekli akcigerimde sızlama hisssettim. oyle olunca bırakmak isteyip dun gece uykumda dinledim. sabah uyandığımda cok kaliteli nefes alıyordum. normalde bu hiç olmaz, hep nefes darlığıyla uyanırım. cunku gunde 2-3 paket civarı içiyorum. bugun butun gun sigarayı düşündüm. içtim yine içtim ama o cigerimdeki sızı her sigara yakışımda vardı. telkinin etkisi akşam saatlerinde geçti ve artırdım yine. ama sanki bişeyler var. tam olarak inanıyo gibi değilim ama içimde bi umut var. devam edicem. ney biraz ürkütücü oluyo yatakta... bu gece doğa sesini indirdim onu dinliycem.benim kadar laf anlamaz, sigara yuzunden sağlığından olmuş, ama bile bile yine devam eden bir içiciye faydalı olursa hakkınızı nasıl öderim bilmiyorum. bol sans bana, ve kurtulmak isteyen herkese...
demirern isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 20-06-2008, 02:42 AM   #8 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

merhabalar demirern..

umarım kısa sürede güzel haberlerini alırız..

senin gibi yoğun bir şekilde bağımlı olan bir çok arkadaşımız bu konuda başarılı oldular..
senden de mutlu haberlerini bekliyoruz.. super
21 gün sigara içmediğinde kutlama bölümümüzde parti yaparız..

sevgiler..
Alt 14-10-2008, 05:15 PM   #9 (permalink)

Tesekkür: 2
4 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegül is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar bende hayatımda ilk defa sigara bırakmaya karar verdim 13 yıldır içiyorum günde 1 paket ve 29 yaşındayım bu sigara telkininin etkisi kaç günde ortaya çıkıyor ve bırakan arkadaşlar nasıl bıraktı zor oldu mu?
aysegül isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 26-11-2008, 12:40 PM   #10 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 6
22 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asibel is an unknown quantity at this point

Merhabalar, ben bu siteyi bugun kesfettim hemen ego ve sucluluk duygusu mp3 lerini indirdim 2 saattir surekli dinliyorum. bu arada 3 gun once sigarayı bıraktim bu indirdiklerimle beraber sigara mp3 unude dinleyebilir miyim acaba?
site icin tebrik ediyorum. cok guzel olmuş.
tesekkurler.
asibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks