Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-sonrasi-ilk-etkiler-ve-anketlerimiz/)
-   -   Telkinler Prozac Etkisi Yapıyor (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-sonrasi-ilk-etkiler-ve-anketlerimiz/372288-telkinler-prozac-etkisi-yapiyor.html)

asiyah 27-06-2009 08:32 PM

Telkinler Prozac Etkisi Yapıyor

Telkinleri yaklaşık bir haftadır düzensiz olarak dinliyorum. Henüz gereken süreyi tamamlamadım ama ne zaman dinlesem kendimi çok mutlu hissediyorum. Son üç haftadır çok agresif, terbiyesiz, mutsuz bir halim vardı. Herkesi kırıyordum, aşağılıyordum. Arkadaşlarıma, aileme kötü davranıyordum. Evden dışarı çıkmak dahi istemiyordum.

Telkinler hakikaten Prozac etkisi yapıyor. Çok ilginç. Prozac içtiğim zaman her yere, her şeye aptal aptal gülümsüyordum. Şimdi telkinleri dinlediğimde de öyle oluyorum. Arkadaşlarıma, aileme, sevgilime çok nazik davranıyorum. Onlara neşe saçıyorum adeta. En azından ben böyle hissediyorum, çünkü çok mutluyum. Hayat çok güzel.

Arkadaşlarımı seviyorum, ailemi seviyorum. Sevgilimi seviyorum. Bilmem, her şeyi işte. Masayı seviyorum şu sağdaki smileyleri bile seviyorum :)

asiyah 28-06-2009 12:51 AM

Cevap: Telkinler Prozac Etkisi Yapıyor

Yalnız, başdönmesi, mide bulantısı, kalp çarpıntısı yapıyor. Ve ellerim titriyor. Çünkü heyecanlanıyorum. Dozu aştık sanırım :)

yasal06 28-06-2009 01:04 AM

merhabalar asiyah.. ben daha önce tedavi gördüm ve prozac kullandım. kesin olarak söyleyebilirim ki ikisinin olumlu etkileri dahi birbiriyle karşılaştırılmaz.. güzel bir benzetme yapmak istedin sanırım fakat dikkatimi çekti:) bir de yanlış anlaşılmalar olabilir yani telkinlerin insanlara ileç etkisi yaptığı gibi.. söylemek istedim.. sevgilerle..

asiyah 28-06-2009 01:13 AM

Alıntı:

yasal06 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 468854)
merhabalar asiyah.. ben daha önce tedavi gördüm ve prozac kullandım. kesin olarak söyleyebilirim ki ikisinin olumlu etkileri dahi birbiriyle karşılaştırılmaz.. güzel bir benzetme yapmak istedin sanırım fakat dikkatimi çekti:) bir de yanlış anlaşılmalar olabilir yani telkinlerin insanlara ileç etkisi yaptığı gibi.. söylemek istedim.. sevgilerle..

Merhaba sevgili yasal06,

Prozac bilindiği gibi mutluluk iksiridir sevincli onu kast ettim ben. telkinler İlaç etkisi değil tamamen mutluluk etkisi yapıyor. Yanlış anlaşılmasın. Uyardığın için teşekkür ederim. super

Siyahça 28-06-2009 01:16 AM

Alıntı:

asiyah Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 468790)
Telkinler hakikaten Prozac etkisi yapıyor. Çok ilginç. Prozac içtiğim zaman her yere, her şeye aptal aptal gülümsüyordum. Şimdi telkinleri dinlediğimde de öyle oluyorum.

zedprex o, zedprex...uy897

asiyah 28-06-2009 01:21 AM

Alıntı:

Siyahça Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 468860)
zedprex o, zedprex...uy897

Özür dilerim Siyahça bilmiyordum onu.

yasal06 28-06-2009 01:22 AM

Alıntı:

asiyah Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 468858)
Merhaba sevgili yasal06,

Prozac bilindiği gibi mutluluk iksiridir sevincli onu kast ettim ben. telkinler İlaç etkisi değil tamamen mutluluk etkisi yapıyor. Yanlış anlaşılmasın. Uyardığın için teşekkür ederim. super

farklı birşeyden bahsediyoruz sanırım ama benim bildiğim prozac antidepresandır ve verdiği şey aslında mutluluk değildir.. sadece beyindeki hormonları dengelemek için kullanılır.. fakat her antidepresanda olduğu gibi sakinlik verir..

anlayışla karşıladığınız için teşekkürler...

asiyah 28-06-2009 01:26 AM

Alıntı:

yasal06 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 468864)
farklı birşeyden bahsediyoruz sanırım ama benim bildiğim prozac antidepresandır ve verdiği şey aslında mutluluk değildir.. sadece beyindeki hormonları dengelemek için kullanılır.. fakat her antidepresanda olduğu gibi sakinlik verir..

anlayışla karşıladığınız için teşekkürler...

Bilmiyorum sevgili yasal06. Prozac bama çılgınlık veriyor :) happy6 Dans ediyorum uy897 ve sürekli espri yapıp gülümsüyorum :) y789

Siyahça 28-06-2009 01:41 AM

Alıntı:

asiyah Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 468863)
Özür dilerim Siyahça bilmiyordum onu.

yok güzel kardeşim, yani ben de bir benzerini muadilini kullandım da onun için öyle yazdım...prozac ve zedprex bildiğim kadarcığıyla aynı tür ilaçlar, yani ben de uzun bir süre zedprex kullandığımdan hemen hemen aynı etkileri yaşadım,biliyorum demek istedim...

asiyah 28-06-2009 02:51 AM

Alıntı:

Siyahça Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 468871)
yok güzel kardeşim, yani ben de bir benzerini muadilini kullandım da onun için öyle yazdım...prozac ve zedprex bildiğim kadarcığıyla aynı tür ilaçlar, yani ben de uzun bir süre zedprex kullandığımdan hemen hemen aynı etkileri yaşadım,biliyorum demek istedim...

Hmm anladım ben zaten ho popo arıtma tekniğini kullanıyorum. O yüzden özür diledim.

Teşekkür ederim, ayrıca bilgilendirdiğin için 956k

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:47 PM.