Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkinler Neden Güvenli (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-neden-guvenli/)
-   -   "Telkin" yöntemi riskli mi? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-neden-guvenli/5944-quottelkinquot-yontemi-riskli-mi.html)

lider64 15-04-2008 03:56 AM

"Telkin" yöntemi riskli mi?

Korkak oldugumu düsünebilirsiniz ama bir sorum var; smiliyface
Ruhumu riske atamayacak kadar korkak, ama bu soruyu sorup ürkek sanilmaktan korkmayacak kadar cesurum. =)

Dinlemeden sormam gerekiyor Madem "koskoca" dl67 bilincaltindan söz ediyorsunuz.

Acaba bilincaltimiza etki ettigini söylediginiz bu "telkin yöntemi" yanlis kullanildiginda zararli olabilir mi? Veya yanlis kullanilabilir mi?
Belki de herkes icin uygun degildir. Biraz önce bir hanimin cocuklarina dinletmedigini de okudum. Kisisel egitim konusunda bir cok seminere katildim ve sayisiz kitap okudum.
Ama ilk defa ürktüm acikcasi. :)

Umarim en ufak bir tehlikesi bile olmadigini söylersiniz de, müzikleri gönül rahatligi ile dinleyebilirim. Bu forum ile tanistiktan sonra youtube´dan müzik dinlemek zevk vermiyor artik cünkü ... :)

shamanic 15-04-2008 06:18 PM

Ynt: "Telkin" yöntemi riskli mi?

estağfurullah niye korkak olduğunuzu düşünelim..
biz bu konularda daha önce bir çok kez açıklamalarda bulunduk.. pc05

her konuda olduğu gibi subliminal mesajlarda sitemizde olduğu şekliyle yararlı amaçlarla kullanılabildiği gibi..
reklamlarda sıkça kullanıldığı haliyle kişiyi iradesi dışında yönlendirme çalışmalarındada kullanılabilir..

elektiriği bir kişiye işkence yapmak içinde kullanabilirsiniz aydınlanmak içinde..

bu ikilemleri çoğaltabiliriz..
buradaki amaç niyet ve açıklık önemlidir..

dinlediğiniz telkinlerin subliminal olduğunu forumda anlatıyoruz..
dinleyin bu müziği notalar size iyi gelecek diye yaptığımızı saklamıyoruz..

üstüne çoğunluğun yapmadığı şeyi yapıp telkin metinlerini yayınlıyoruz..
bu metinler yurt dışında konunun uzmanları tarafından hazırlanan özel metinler ve
atakan beyin ücret ödeyerek sahip olduğu bilgiler..

şimdi bakmayın bu kadar yaygın olduğuna türkiyede bu konu bu kadar popüler değilken bile
atakan bey içeriklerini daima yayınladı.. bazı kişiler bu durumu suistimal etseler bile..

çocuklara dinletmediğini mi okudunuz dinlettiğinimi ..
dinletilmesi ve dinletilmemesi ile ilgili ayrıntıları sorular doğrultusunda açık olarak cevaplandırıyoruz..

açıkcası kendine güven topluluk karşısında konuşma gibi telkinler
seyrettikleri çizgi filimlerden çok daha yararlıdır..

hiç son günlerde çizgi filimlerin içeriklerine göz attınız mı ?

aşağıda vereceğim linklerde bu konularda ilgili olarak açıklamalarımızı bulabilirsiniz ..

sevgiler..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...j-t4476.0.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...43954#msg43954

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...22026#msg22026

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...21419#msg21419

lider64 16-04-2008 05:33 AM

Aciklamaniz icin "cok" tesekkür ederim.
O halde bugun gönül rahatli ile "telkin" yönteminden faydalananlardan olacagim. ;)

Ögrenmeye cok merakli oldugumdan bir sorum daha var müsaadeniz ile: Sözlükte dahi bulamadim. Acaba "subliminal" ne demek?

Cizgi film konusunda da; ben cizgi film seyir edebilmek icin öglen yemeyini bir saat kaydirmis biriyim. :)
En sevdigim de "Cedric" ile "Micky Mouse"´dur. Sizlere de tavsiye ederim. Gercekten telkinler kadar yararli olmasalarda cok eglenceliler. Cine5´de saat 14-18 arasi izleyebilirsiniz...

Hersey icin tekrar tesekkür ederim...

Bu arada ciddi ciddi buradaki smileylere asik oldum uy897 (abartim mi acaba?) :) :)

pınpın 16-04-2008 05:04 PM

yani aslında ilk önce ben de şey olmuştum: ilk duyduğumda inanmadım, 10 saat dinlenmesi gerektiğini öğrenince ve buradaki değişimleri okudukça da korktum. bu ne ya böyle şeytan icadı gibi dedim. inanmadığım halde bilgisayarıma yükledim sonra bi baktım mp3 çalarıma yüklemişim haliyle de dinlemeye başlamışım. 4 gün oldu galiba dinleyeli şimdilik bol bol susuyorum, erkenden kalkıyorum daha doğrusu zıplıyorum yataktan. hiç bir şey olmasa bana bunlar yeter. memnunum.

shamanic 16-04-2008 05:27 PM

subliminal tek başına kelime anlamı olarak çevirdiğimizde;
alt algısal ifadeleriyle bütünleştirebiliriz.. yani reel algı eşiğinin altında bulunan..

subliminal messages ise;
bilinç düzeyinde görülmeyecek-işitilmeyecek, ancak izleyenlerin dinleyenlerin davranışlarını
istenen yönde etkileyecek şekilde hazırlanan mesajlardır..

subliminal mesaj başka bir objenin içine gömülü olan bir işaret ya da mesajdır
ve normal insan algısı limitlerinin altında kalarak o anda farkedilmemek üzere tasarlanmıştır.

subliminal mesajlar insanın bilinçli dikkati tarafından farkedilemezler
ancak bu mesajları görsel ve işitsel olarak bilinçaltımız kaydeder..

bilinçli zihnimiz, zihnimizin ortalama %10 nunu oluşturur. % 90 lık bilgi bilinçaltında yer almaktadır.

bilinçaltımız kütüphane dir. doğduğumuz andan itibaren hatta insanlığın var oluşundan itibaren
gelen tüm bilgilerin kayıtlı olduğu çok büyük bir arşivdir.

her şey bilinçaltımızda kayıtlıdır. hatta sadece üç boyutla algıladıklarımız
ve beş duyumuzun algıladıkları dışında.

amacımız bu kütüphaneden yararlanmaktır. ..
objektiften zihnin yargı duvarını aşarak, bilinçaltına geçen milyonlarca bilgi var
ve bu bilgiler yararlanmamız için bizi bekliyor...

zihnimiz 1 sn.de 400 milyar bit bilgiyi içine alıyor ve bilinçaltına kaydediyor.
fakat bizler bilinç düzeyinde sadece 2000 ninden haberdar oluyoruz.

subliminal telkin yöntemleride direkt olarak bilinç altına yönlendirilerek
bilincin direnci ile karşılaşmadan daha kısa sürede etkili olduğu için bu kadar faydalı olmaktadır..

sevgiler.. actionsmile

not : ben hala şirinleri izliyorum trt de öğleden sonraları yayımlanıyor.. girlhaha

kamil5 25-04-2008 05:48 PM

skan67 idea3 bisiklet hpm1 hpm2 happy6 drive45

valmont1555 26-03-2009 07:13 PM

Cevap: "Telkin" yöntemi riskli mi?

iyi günler dilerim ben henüz yeni bir üyeyim
ve birkaç sorum olacaktı,aydınlatırsanız sevinirim,sitenizi inceledim,çogu kişi gibi bazı kuşkularım mevcut,neden soyadınız yada kim olduğunuz sitede mevcut değil?,scriptleri uzmanlardan satın aldığınızı söylüyorsunuz ve insanlara biraz daha güven vermek adına neden bunları uzmanlardan aldığınızı gösterecek alıntı tarzı birşeyi siteye eklemiyorsunuz ki gönül rahatlığıyla güvenebilsin insanlar son olarak da basında biz linkiniz alakasız görünen bir siteye yönlendirilmiş sebebi nedir?
mazur görün kuşkucu sorularımı lütfen ama ciddi sonuçları olabilir yanlış yönlendirmenin

Belgin ∞ 26-03-2009 07:29 PM

Alıntı:

valmont1555 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 337385)
iyi günler dilerim ben henüz yeni bir üyeyim
ve birkaç sorum olacaktı,aydınlatırsanız sevinirim,sitenizi inceledim,çogu kişi gibi bazı kuşkularım mevcut,neden soyadınız yada kim olduğunuz sitede mevcut değil?,scriptleri uzmanlardan satın aldığınızı söylüyorsunuz ve insanlara biraz daha güven vermek adına neden bunları uzmanlardan aldığınızı gösterecek alıntı tarzı birşeyi siteye eklemiyorsunuz ki gönül rahatlığıyla güvenebilsin insanlar son olarak da basında biz linkiniz alakasız görünen bir siteye yönlendirilmiş sebebi nedir?
mazur görün kuşkucu sorularımı lütfen ama ciddi sonuçları olabilir yanlış yönlendirmenin

Merhaba, hoşgeldiniz yanımıza. actionsmile

Siteyi çok ayrıntılı incelememişsiniz sanıyorum. Şayet bahsettiğiniz gibi incelemiş olsaydınız Atakan Bey' in (Sönmez) adını, soyadın ve irtibat için vermiş olduğu telefon numaralarını bulabilirdiniz. (portal bölümünde ve seminer konularında telefon numaraları açıkça verilmiştir.)

Satın alınan scriptlerin ücretsiz olanları telkin içeriğiyle beraber sitede zaten verilmektedir, sanırım bunları da görmemişsiniz. Ama kişiye özel olarak yapılan telkinler ücretli oldukları için verilmemiştir. Bu telkinlerden yaptıranlara zaten ilgili telkin metni gönderilmektedir.

Forumumuz yeni güncellendiği için bazı bölümler henüz aktifleştirilmemiştir, ama kısa zaman sonra basında yapılan röportajlar ve yerel tv de yapılan programlar eklenecektir, henüz montaj aşamasındadır.

Ne gibi bir yanlış yönlendirmeyi kastettiğinizi anlayamamış bulunuyorum, üzgünüm. Forumumuzu incelediğiniz takdirde sorduğunuz, sormadığınız her soruya fazlasıyla cevap alacağınızı düşünüyorum.

Mutlu paylaşımlar dilerim.
Sevgiler.

valmont1555 26-03-2009 08:40 PM

1 ve 3 uncu sorumu yanıtladıgınız için sağolun,
kişisel bilgilerinizi gözden kaçırmışım bunun için pardon,
yalnız 2ıncı sorumda demek ıstedıgım şu,siz bu scriptleri dünyaca tanınmış bir uzmandan alıyorsunuz anladığım kadarıyla,ki gerçekten işinde uzman biri yada kurum ise insanların güven konusunda bir terddütü kalmayacaktır,bunu sitede belirtmemenizin sebebini sordum(mesela uzmandan alındığına dair bir belge)

hayatimdegisti 26-03-2009 09:25 PM

Telkinler çeşitli sitelerden alınmaktadır.
Sitede ücretsiz verilen suçluluk telkini ile ilgili olarak yapmış olduğum yazışmayı forumda belirtmiştim.
Mr Terence 21 senedir bu konuda profesyonel çalışmalar yapiyor.Suçluluk,ego,başkalarınının düşünceleri gibi telkinler kendisine aittir.http://www.hayatimdegisti.com/terence.jpg

Genelde sitelerden telkin aldığınızda telkinin ingilizce hali dosya halinde gönderilir ayrıca bir belge verilmez...

Sitemizde ki telkinler Türkiye'de bu konuda ki en yetkin kişilerden Bilinçli Hipnoz Derneği Başkanı Doç Dr Eşref Müezzinoğlu'nun son kitabında 16 sayfa verilmiş altında ismimiz yayınlanmıştır ki bu önemli bir referansdır kitabı aldığınızda scriptleri görebilirsiniz.actionsmile

http://www.ilknokta.com/urun/B/978-975-468-670-8_s.jpg

Bilinçli Hipnoz, Ali Eşref Müezzinoğlu, Omega - kitap - ilknokta.com

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:30 AM.