Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkinler Neden Güvenli (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-neden-guvenli/)
-   -   Herşey güzel hoş da... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkinler-neden-guvenli/15271-hersey-guzel-hos-da.html)

globaldeej 10-12-2008 10:20 AM

Herşey güzel hoş da...

herşey güzel hoş da, burdan indirdiğimiz telkinli mp3lerin bize bir zararı olmayacağını nasıl bilip ve de güvenip dinleyebiliriz. Çünkü telkinleri duyamıyor sadece algılıyoruz ve bu algılar bizim bilinç altımıza yerleşiyor. Dolayısıyla bu mp3leri bilinçsiz bir şekilde dinlediğimizde, telkinleri yazan kişinin şahsi istek ve arzularını da rahatça bilinç altımıza itip benimseyebiliriz._??

aysegul_tirtil 10-12-2008 12:14 PM

ben 8 aydır dinliyorum,degil zarar cokta faydasını gördüm.ayrıca Atakan beyin şahsı arzuları olsa olsa insanlara yardım etmek olur y789.üyelerin degişim günlüklerini okuyup ne gibi yaraları oldugunu görebilirsiniz

Su_Duru 10-12-2008 01:08 PM

Sevgili globaldeej,
Ben telkinleri hicbir suphe duymadan indirdim ve hemen dinlemeye basladim, hemde gunde 10 saat dinliyordum, ben cok faydasini gordum, ayrica telkinlerin iceriginide zaten yazili olarak bulabiliyorsun..madem zarari olabilirmi diyorsun once telkinlerin icerigini oku..ben cok memnunum, ve hala dinliyorum.,
ben gunume cok mutlu basliyorsam bunun en buyuk faktoru dinledigim telkinlerin sayesinde ve tabiki benim buna acik ve istekli olmama bagliyorum..senin bu mesajin sayesinde burdan tekrar Atakan beye bunun icin
cok cok tesekkur ediyorum..

umarim sende bizler kadar faydasini gorursun

sevgiler

Pamukk 10-12-2008 01:28 PM

globaldeej ; istersen önce aşağıda verdiğim linkleri incelemekle başla , daha önce karşılaştığımız benzer soruların cevapları site yöneticileri ve dinleyen arkadaşlar tarafından açıklanmıştı ,faydalı bulacağına inanıyorum actionsmile

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...nal-mesaj.html

Telkinler Neden Güvenli - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

feyqrcenter 30-12-2008 06:48 AM

...

siz hiç amerikan filmi seyretmiyorsunuz herhalde... Pskolojik rahatlık adı altında müzikler dinletip insanların bilinçlerine farklı şeyler yüklüyorlar :D:D Buda ondan olmasın demiştir arkadaş...

shamanic 30-12-2008 11:44 AM

merhabalar ..

bu konuyla ilgili forumda pek çok kez açıklamalarda bulunduk..
forumu okuyup incelediğinizde daha net bir bakış açısı elde edersiniz..

biz amerikalı değiliz dolayısıyla amerikan yönetimi ile aynı misyonu paylaşmıyoruz.. y789dinlediğiniz müziklerde film müzikleri değil ki.. bilinçli bir şekilde kişisel gelişime yatırım yapıyoruz.. sevincli benim incelediğim kadarı ile subliminal telkin hazırlayan sitelerin hemen hemen hiç birisi içeriklerini yayınlamıyorlar.. burada ücret ödenerek alınmış telkin metinleri ise mecbur olunmadığı halde yayınlanmakta.. forum dün kurulmadı .. uzun zamandır birlikteyiz.. elimizden geldiğince her türlü sorunuza yanıt vermeye çalışıyoruz ve şeffaf her şeyin açık olduğu bir birlikteliğimiz var..

bu forum hiç bir partiye.. burada bizi rahatsızlandırıp arkasından kendi markasını satacağı ilaç firmasına ... ya da aklınıza gelebilecek her hangi bir kuruluşa bağlı değildir...

her birimiz farklı şehirlerden.. farklı yollarda yürüyen insanlarız...
bizi birleştiren ortak amacımız ise.. zihinsel.. ruhsal.. fiziksel olarak daha sağlıklı.. huzurlu.. mutlu.. insanların yaşayacağı bir toplum..

hepimizin bunu hakettiğine inanarak.. hepimiz hepimiz için bilgilerimizi ortaya koyuyoruz..

atakan bey in burada ücretsiz olarak sunmuş olduğu çalışmaların örnekleri yurt dışında çok daha yaygındır..
aynı şekilde son günlerde yurt içindeki yaygınlığıda dikkat çekmekte...

ve her iki örnektede talep edilen fiyatlar burada kişiye özel yapılan çalışmaların bile çok çok yukarısındadır..
ki buradaki kadar etkili olup olmadığıda tartışılacak bir diğer konudur..

subliminal olarak kayıt edilmiş ses mp3 lerini çözümleyen programlar vardır.. yada ses kayıt stüdyolarında da bu ayrımı yaptırabilirsiniz..
buradaki telkin içerikleri ile birebir aynı olduğunu göreceksiniz..

benzer şekilde incelemelerde bulunan üye dostarımız geriye dönük teşekkürlerini bildirmişlerdir..

kendiniz için en doğru kararı vermeniz dileklerimle..

sevgiler.. actionsmile

kumsall 18-09-2009 11:31 AM

Cevap: Herşey güzel hoş da...

peki bu ayrımı yapan programın adını da verebilirmisiniz

dodotanya 29-09-2009 10:51 PM

Alıntı:

kumsall Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 476774)
peki bu ayrımı yapan programın adını da verebilirmisiniz

şu programın adını bir alamadık zaten bende çok merak ediyorum

hayatimdegisti 29-09-2009 11:25 PM

Benim ismini bildiğim böyle bir program yok.Sadece yüksek kalitede kayıt yapan studyolarda özel donanımlar ve bu konuda özel programlar vardır diye bir yerlerde okumustum...İnternette ki programlar ayrimi tam yapamiyorlar.

menis 29-01-2010 11:11 PM

bende korkularımdan kurtulup kendine güvenen bir insan olmak istiyorum ama bu baş ağrısı gibi fiziksel belirtiler beni ürkütüyor acaba doğru mu yapıyorum diye düşünüyorum 2 gündür dinliyorum ama bu fiziksel belirtiler daha ne kadar sürer ve gerçekten hiç zararı yok mu bu telkinlerin, güvenmek istiyorum ama içimde şüphe de var ne bileyim işte...sad456

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:04 PM.