Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telkin Harici Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkin-harici-sorulariniz/)
-   -   Ses kaydı ile etkisi nasıl olur? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telkin-harici-sorulariniz/464385-ses-kaydi-ile-etkisi-nasil-olur.html)

YESHAPPY 30-03-2010 07:46 PM

Ses kaydı ile etkisi nasıl olur?

Elimde sadece telkinleri duyabileceğim( müziksiz) bir ses kaydı var. Bu ses kaydı çok uzun bir kayıt.(Bu kadar uzuuuuun bir telkin bildiğim kadarıyla yok :) )
Müziğin altına eklemem çok uğraş isteyen bir durum. Onu da yapmak istemiyorum zaten.
Bu ses kaydını duyacağım;fakat ne söylediğini seçemeyeceğim bir ses seviyesine getirsem. Telkinler kadar olmasa da etkisi görülür mü?

melodiss 31-03-2010 04:07 PM

Cevap: Ses kaydı ile etkisi nasıl olur?

ben müziğin altına koyabilirim istersen YESHAPPY çok uzun sürmez en fazla 10 dksuperxy

YESHAPPY 31-03-2010 04:48 PM

Sağolasın elimde 30 saate yakın bir kayıt var :) Müziğin altına koymaktan çok, merak ettiğim; anlattığım gibi çok kısık bir sesle çalsa bilinçaltına etkisi olur mu?
(Bu arada imzana bayılıyorum her gördüğümde, rengarenk)

Bu yöntemi eğer biraz da olsa işe yarıyorsa yaklaşan ve çok fazla çalışmadığım sınavım için uygulayı düşünüyorumy789

melodiss 31-03-2010 05:08 PM

ooo67

hani uzun diyince bende sandım ki 1,5-2 saatsevincli

benim fikrim etkili olur çünkü telkinin özellliği bu zaten kulağımızın duyamıyacağı ama bilinç altımızın algılayabileceği düşüklükte olan olumlamalar değil mi o zaman üzerinde parça olsun yada olmasın kısık ses yararlıdır bence.

YESHAPPY 31-03-2010 05:56 PM

Bende biraz etkili olabilir diye düşünüyorum. Belki de çok...
Net olarak kimse cevap veremediğine göre etki eder diyorum o zaman senden de destek alarak ;) ve ben çalışmalarıma başlıyorum.
y789

Fikrin için çok ama çoook teşekkürlerO0

YESHAPPY 31-03-2010 06:14 PM

Bilinçatım herhalde bana adam gibi bir ses kaydıyla gel demezy789
Senin ki ne der bilemiyorum :) İyi bir stüdyo programı da fena olmaz hani :)
Vizelerden geçti sanırım birazcık;ama bunu finallerde esaslı olarak deneyeceğim.Olmadı büt, olmadı seneye... Şakaya vuruyorum;ama ciddi ciddi yapacağım bir uğraş olacak. Uyurken dinlerim :)
y789

hayatimdegisti 01-04-2010 01:24 PM

Tabii ki faydalı olacaktır.
Ayrica çeşitli olumlamaları her gün gördüğünüz bir yere minik yazılarla okunmayacak şekilde yazabilirsiniz.
Yada hedeflerinizi bunun da faydası olacaktır.

YESHAPPY 02-04-2010 10:31 AM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 592731)
Tabii ki faydalı olacaktır.
Ayrica çeşitli olumlamaları her gün gördüğünüz bir yere minik yazılarla okunmayacak şekilde yazabilirsiniz.
Yada hedeflerinizi bunun da faydası olacaktır.

956kBu cevabı bekliyordum.Çok teşekkürler.

YESHAPPY 05-05-2012 11:30 PM

Sesle müziği birleştiren 10 numara bi program öneriyorum. Camtasia :) Frekans ayarı falan yok sadece birleştirmek için. Kolay gelsin :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:06 PM.