Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telekinesis (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telekinesis/)
-   -   Telekinezi Teknikleri #1 (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telekinesis/6104-telekinezi-teknikleri-1-a.html)

cent 19-04-2008 10:43 AM

Telekinezi Teknikleri #1
 
http://80.190.202.79/pic/g/gizliilimler/brain.gif
Bu dokümanda bulunan yazıları burada tartışmayacağım çünkü neredeyse hepsi denendi ve doğrudur. Genelde Ortalıkta bir çok yanlış bilgi dolanıyor yada insanlar sadece Teknik bilgi vererek olayı kapatıyor, kendi deneyimlerime dayanarak size kısa da olsa nasıl Telekineziye başlayabileceğinizi anlatayım.

HAZIRLIK

*Genel olarak ilk başlayanların elleri ıslak olmamalı, ıslak eller daha
profesyonellerde işe yarıyor, hatta bir de aynayı 1 metre uzaktan tamamen
buhulama olayı var ama onu sonra açalım. Ellerinizin kurumasını bekleyin, yada ellerinizi fön makinesiyle ILIKTA kurutun. eğer Fazla sıcakta yaparsanız elleriniz kuru gibi hissedilecektir.

*Telekinezinin baskın olacağı durumlar;
Uykudan yeni kalktıktan yaklaşık 20 dakika sonra (beyniniz boşalmış olur ve uyku sersemliğinden sonra gelen o hafif mide bulantılı garip ağrılar işe yarar.

Sakin olduğunuz anlar(genelde herkes bilir zaten)
Vicdan azabı, derin düşünceler vs. olmadığı zamanlar...
Hayal Gücünüzün Baskın Bulunduğu anlar
........devamı gelir fakat kısa kesmeliyim
----Eğer yapamıyorsanız Ne yapmalı???----

Telekinezi öyle bir şey ki bir kere bile şüpheye düştüğünüzde tıkanıp kalabilirsiniz.bazen öyle zamanlarım oluyor ki kendimden şüphe duyuyorum.

Eğer hiçbir kıpırdama hissetmiyorsanız ;

bir güzel hava alın, yalnız dışarıya çıkıp gezmeden, sadece balkondan (dışarıdaki etkenler kons. dağıtabiliyor)

Sirkeli, Tuzlu veya ekşi şeyler yiyin - için. (beyne hafif şok dalgaları yollar ve bir güzel kendine getirir)

Hadi hiçbiri olmadı Kalkın kafanızı ani sarsın/sallayın (çok fazla sarsmayacak şekilde sadece kendinize gelebilmek için)

Üzerinizi serin tutacak şekilde giyinin

Böyle Doğaüstü güç sahneleri bulunan sahneler size çok büyük derecede yardım ediyor çünkü hayaller ve illüzyonlar çok işe yarar!

Yaparken , çalışırken beyinde neler oluyor!?!?!?

Evet girişe geldik. Size ilk önce çalışabileceğiniz en iyi tekniği tavsiye
ediyorum;

Bir Pipet ve bir de Ampul alın. Ampulün üzerine çubuğu dengeleyin ve işte
çalışma ortamı hazır...pk ve görüntü resmiilk zamanlarda bunu kesinlikle hissedemezsiniz bu yüzden sadece telekinezi çalışmadığınız zamanlarda sanki o bölümü kafanızda hissediyor gibi yapın, yada o bölümü kendiniz ağrıtmaya çalışın.

Diğer bir yöntem ise beyin jimnastiği'dir. Hiçbir konu hakkında test vs gerekmez. çoğu kişi tek kaşını havaya kaldırabilir dimi? işte bunları geliştirebilirsiniz.önce diğer kaşınızı tek kaldırmaya sonra da diğerini kaldırmaya çalışın! bunları da yapabildiniz mi dudağınızı hiç gülümsemeden tek bir bölümünü yukarı kaldırmaya çalışın (kaşı nasıl yapıyorsanız bu da aynı model de) bundan sonra da alt kirpiklerinizin bulunduğu deriyi sağ sol hareket ettirmeye çalışın. (nasıl diye sormayın ben yapabiliyorum )

Hareketlendirmek için Düşünceler

Şimdi önümüzde çubuk size siz çubuğa bakıyorsunuz . Yaparken el şekilleri çok önemli, çoğu telekinezide kimseden öğrenmeden kaptığım teknikler vardır. ve genelde çok fazla olmasa da büyük bir model arşivi bulunmakta. benim hareketlerimi başkalarının videolarında görünce çok şaşırdım.

not:öncelikle hemen bir uyarı!!! ilk yapışlarınızda en fazla 1-5 cm arası
oynatabileceğinizden eminim. çünkü denerken aniden çubuğun hareketlenmesi şok etkisi yaratıyor. ve ben bu olayı hareketlendirdiğim her cisimde yaşıyorum! neyse geçelim artık.

En büyük güç ilüzyondur!!. o an ki görüş açısı size çok yardımcı olabilir! Çubuğa ne çok yakın ne de çok uzak olun ve tam tepesinden bakmayın ,oturduğunuz sandalyeden düz açıdan bakmalısınız. Aşağıdaki uygulamalarda el hareketleri uygulanırken , o an çubuğunda döndüğünü hayal edin!!!!! yada parmağınıza bakmadan sanki çubuğu itermiş gibi yapıp dokunmadan itebilirsiniz.

Çubuğu hareketlendirmenin bir çok yolu var önce tüm parmakları kapatın. Baş parmağınız işaret parmağınızın ya ilk çizgisinde (hani bölüm bölüm ayıran çizgiler var!?) yada ikinci çizgisinde bükülü olarak ucu damarı çok hafif bastıracak şekilde olsun. Daha sonra diğer kapalı olan parmaklardan orta yada işaret parmağının alt bölümü (tırnak değil diğer bölümü ve en ucu ile değil biraz daha aşağısı) çubuğun bir bölümüne yakınlaştırın. harekete o andan başlayabilir! olmazsa devam, yılmayın bu daha ilk yol!

Yine aynı el modelinde çubuğu çevreleyin ( çubuğun önünde yani kuzeyden ön tarafına çok yaklaşmayacak şekilde) elinizi yavaşça oturtun ve parmaklarınızı eğip en solundan sağa doğru yavaşça çekin ama o an avucunuz hareket etmeyecek, sadece parmaklar! Bu olayda hareket etmeye başlamalıdır. Tabi size o an hemen olacağını söylemiyorum bir kaç kez hatta olmazsa 10 dakika daha deneyin. Burun deliklerinizden havayı çubuğa üflememeye dikkat edin, ağzınızı kapayın ve odada hava akımı olmasın.

Bir diğer Deneyimim ; Telekineziyle çubuğa, diğer cisimlere odaklandığınız zaman hiçbir yere döndürmeye çalışmadığınız zaman, yakınında olan sıcaklık maddelere doğru da gitmesin. Yani eliniz orada olduğu zaman çubuk elinize doğru kayabiliyor. Artık çubuk kaydı bende fırıl fırıl döndürüp ampulün üzerinden düşürüyorum. Bu arada ampul yerine başka ona benzer ve pipeti dengede tutacak şeyler kullanabilirsiniz.
Pipet çok büyük olmasın, ve çok da kalın olmasın yoksa ilk kereden hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.


Kaynak: www.ufonet.be

TATAR AKAY 01-11-2008 08:25 PM

Ynt: Telekinezi Teknikleri #1
 
ayna buhulama ile ilgili kısa bir bilgi;
şahsen ben denedim öncelikle 1metre öteden değilde elinizi aynanın üzerine koyupta deneyin eğer başarırsanız ve iyice uzmanlaşırsanız uzaktan denemeye başlayın bu çok daha zor bişey EFT gibi bişey...

benim telekinezide geldiğim en büyük nokta yanan bir ampulün ışığını bakışlarla ve uzaktan el hareketleriyle titretmekti.evt bunu başardım ancak okul ve oks hazırlığımdan dolayı bu çalışmalarım yarım kalmıştı :D ve yeniden başladım şuan lise 1 e gidiyorum ve daha yetenekliyim. smiliyface


WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:12 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1