Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Telekinesis (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telekinesis/)
-   -   Eğer Yapamıyorsanız Ne yapmalı? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/telekinesis/332-eger-yapamiyorsaniz-ne-yapmali.html)

Besonders 03-11-2006 09:31 PM

Eğer Yapamıyorsanız Ne yapmalı?

Telekinezi öyle birşey ki bi kere bile şüpheye düştüğünüzde tıkanıp kalabilirsiniz.Bazen öyle zamanlarım oluyor ki kendimden şüphe duyuyorum.
Telekinezide inanç ve konsantrasyon çok önemlidir.Ben size konsantrasyon ile ilgili olarak e-kitap önereceğim.Telekineziye başlamadan önce kitabı okumanızı tavsiye ederim.

Konsantrasyonun Gücü - Melik Duyar ( E-Kitap )
http://www.megaegitim.com/e-kitaplar...syon_giris.asp
Ben Telekineziyi tesadüfen bir sitede gördüm.Başta inanmadım ama denemekten ne zarar çıkar diyerek 5 ay telekineziye çalıştım.Önemli olan ne kadar süre uğraştığınız değil sistematik çalışmaktır.Daha telekinezi konusunda çok iyi değilim ama yaptığım denemeler inanmama yetti ve şimdi telekineziyi bırakmak istemiyorum.
Telekinezi videolarımı çok yakında siteye koyacağım.

elif2 28-09-2007 05:00 PM

Ynt: Eğer Yapamıyorsanız Ne yapmalı?

besonders iyiki bu adresi vermissin tesekkurler,cunku oglum icin kucuk deha kitabini indirdim..cok tesekkurler

asevgican 28-09-2007 08:27 PM

Alıntı:

elif Nickli Üyeden Alıntı
besonders iyiki bu adresi vermissin tesekkurler,cunku oglum icin kucuk deha kitabini indirdim..cok tesekkurler

elif bende istiyorum. linkini yazarmısın?

elif2 30-09-2007 01:36 AM

http://www.ekitapmerkezi.com/eKitaplar/kucukdeha.asp ayse burdan indirdim mail adresini ve adini istiyor sonra maille sana geliyor super

manyaklik 27-06-2008 01:45 AM

iyi oldu saol ..

motdofer 29-06-2008 10:25 PM

5 ay telekinezi ile ugrasmak cok sacma geldi bana.ben ilk denememde 1 saat konsantre olduktan sonra psi wheel'i hareket ettirmeye basladim.daha sonralari istedigim gibi kontrol etmeye basladim.calisilcak veya ugrasilcak bisey degil.hemen simdi baslayin kimildatabilirsiniz..

alacali19 08-10-2008 08:45 PM

Alıntı:

motdofer Nickli Üyeden Alıntı

5 ay telekinezi ile ugrasmak cok sacma geldi bana.ben ilk denememde 1 saat konsantre olduktan sonra psi wheel'i hareket ettirmeye basladim.daha sonralari istedigim gibi kontrol etmeye basladim.calisilcak veya ugrasilcak bisey degil.hemen simdi baslayin kimildatabilirsiniz..

arkadaşımbirşey sorucam.şuan hala telekinezi yapabiliyormusun. şu anda hangi aşamasındasın. ve ne kadar ilerleyebilirsin.
cevaplandırırsan sevinirim.

motdofer 25-10-2008 02:52 AM

Alıntı:

alacali19 Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

motdofer Nickli Üyeden Alıntı

arkadaşımbirşey sorucam.şuan hala telekinezi yapabiliyormusun. şu anda hangi aşamasındasın. ve ne kadar ilerleyebilirsin.
cevaplandırırsan sevinirim.

hemen cevaplayayim dusun evet hala yapabiliyorum niye yapamayim ki?hangi asamada oldugumu bilmiyorum ve baya ilerlenebilecegini dusunuyorum.sunlari anlatmam lazim telekinezi yaparken egonuzu yenmeniz gerekir bak ben yapicam ve hero olucam dusunceleri olayi imkansizlastirir.birakin zihninizde hersey imkanli hale gelsin.zaten zihninde ileri konsantre olmus halde bunu basarirsan fiziksel boyutta da oluyor.(bu ileri asama) ben psi whellden bi ornek vereyim orta zamanlarda.. cok hizli ve istedigim yone dondurebiliyordum ve yan olarak asimetrik donmesini saglayarak ignenin ustunden kagidi kaydirarak dusuruyordum.en basta cok buyuk bi ismis gibi geliyo ama basarinca dogal oluyor.artik heyecanlandirmiyor acikcasi.bana gore telekinezi gucu denilen sey dusunme gucu buna da dusuncenin somutlasmasi diyebiliriz.kuantum fizigine gore zihinde yakalanan bi imgenin karsimiza fiziksel boyutta da cikacagi gercegi(visulation ile) degil kagidi oynatmak suyun ustunde yurumek veya havalanmak bile mumkun.ama gunumuz insani bunlari basaracak ne bi egitim nede zaman bulabiliyor ve de dogal bi hayat.okul egitimimizde de tam aksi seyler ogrendik zaten.bilimin konusu icinde olmayan seyler bilimdisi degildir.sadece henuz bilim onun farkina varamamistir..
telekinezi cakralarla alakalandiriliyor..... dolayli anlamda dogrudur cunku duzgun calisan bedende dusunce de nettir ve etkisi vardir.kisaca kagidi oynatmak marifet degil ama bi oynatin gorun derim 1 saatte kesin basarirsiniz

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:06 PM.