Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tartışma Fikir Telakisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tartisma-fikir-telakisi/)
-   -   Nazar değmesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tartisma-fikir-telakisi/613826-nazar-degmesi.html)

Bale 02-07-2010 04:51 PM

Nazar değmesi

Güleryüzlü, enerjik bir yapıya sahip olduğum için bazen kötügözlerin etkisinde kalabiliyordum.
Ancak dua, spor ve bazı korunma yöntemleriyle bunu çok aza indirgedim.
Bazı insanların nedense enerjileri kötü:( insanları bilerek yada farkında olmayarak etkileyebiliyorlar. Çalıştığım yerde bir iki kişinin yanındayken bana bakışlarından sonra "bir anda sol şakağımda bir his oluşuyor, sanki batma hissi gibi ve 15 - 20 sn devam ediyor"..ben hemen dua okuyorum..bulunduğum yer müsaitse esneme hareketleri yapıyorum, yada hemen ellerimi yıkıyorum..vs..kendimi koruyorum..etkisinden korunuyorum...Ancak merak ettiğim birşey var?

sorum şu ; bu durum neden oluyor? yani o insanın bana nazarından, yani beğenisinden oluşan bir his mi?..yoksa bilinçli olarak kötü enerji gönderme mi oluyor? yoksa benimkisi psikolojik mi?..

Bu konuyla ilgili bir açıklama yapabilecek bir yetkilimiz var mı?..

...yanlız konuyla ilgili gerçekten bilgiye sahip, deneyimli kişilerin cevaplarını bekliyorum..çünkü bilmeyen bir kişinin yorumundan ben veya bu durumda olan bir başkası etkilenebilir..lütfen bu isteğimin değerlendirilmesi ricasıyla ..şimdiden teşekkür ederim.

bilgendilo 06-10-2010 08:48 AM

Cevap: Nazar değmesi

Baleciğim benim bu konuda bilgim yok, fakat benim de bu konuyla ilgili sorum var: bildiğim kadarıyla nazar bilim adamlarınca da kanıtlanmış bir etkidir. Peki hani olumlu düşünüp, olumlu konuşmak daha çok olmluyu hayatımız çekmemizi sağlar ya, peki bu olumluları söylerken kendimizin ya da birbaşkasının nazarı değmez mi, mesela büyüklerimiz hep der ki emziren annelere 'sütüm bol diye aman herkese söyleme nazar değer', bebek geceleri sabaha kadar uyuyosa, 'sakın herkese söyleme nazar değer' vs. derler benim başıma da gelmedi değil 4 aylık bebeğim var ve 'gece iyi uyuyo mu' diye sordular 'evet uyuyo sabaha kadar uyanmadan' dedim ve o günden sonra artık geceleri uyumaz oldu, şimdi soruyorum sizlere sevgili dostlar bu düşünceyi nasıl yeneriz, çünkü biliyorum ki biz böyle nazar değer diye düşündükçe, nazar değmeye devam edecekb456

tugba__ 18-11-2012 08:33 PM

dua ile beraber koruma kalkanı da nazarda etkili. benim de enerjim çok çabuk düşüyordu çok nazar da değerdi ama koruma kalkanını dinleyerek kendimi çok daha enerjik hissetmeye başladım.

azraist_24 18-11-2012 09:39 PM

Alıntı:

tugba__ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 833451)
dua ile beraber koruma kalkanı da nazarda etkili. benim de enerjim çok çabuk düşüyordu çok nazar da değerdi ama koruma kalkanını dinleyerek kendimi çok daha enerjik hissetmeye başladım.

Sevgili Tugba,

Ben de buna benzer bir konu basligini 2 gun once acmistim, gozatabilirsin...

YAlniz benim sorunum biraz farkli... Yeni evliyim ve eve girdigimde SIKINTIgeliyor icime , uyuyamiyorum, geceleri kabuslar goruyorum ve titreme, esimden uzaklasma, asabiyet hali ortaya cikiyor... Nazar oldugunu dusunmek istiyorum ama hurafelere inanmadigim icin profesyonel gibi gorunen hoca, medyum vb. insanlarla da muhattab olmak istemiyorum...

Ne yapabilirim acaba bir tecruben ya da tecrubesi olan bir tanidiginin buna benzer yasadigi bir olay var mi? Varsa bu olay karsisinda ne yapti , nasil ustesinden geldi...

Tugba arkadasina sordum ama lutfen ayni sekilde tecrubesi olan tum forum arkadaslarimdan yardim rica ediyorum, gercekten zor durumdayim ve gecmesini istiyorum...

bad45

tugba__ 19-11-2012 12:42 AM

Genelde bu tip seyler buyu yapilanlarda oluyor diye biliyorum :/ belki buyuyu bozma duasi vardir kendin okuyunca gecer. Arastirmak lazim. Bilgisayardan internete girince, senin icin bakabilirim

ceko_25 19-11-2012 12:46 AM

büyü çok güçlü bişeydir öle herkesin bulabilicegi dualar la falan düzelmez işin alimleri yapmalı

azraist_24 19-11-2012 05:33 PM

Iste sorunum da isin alimi lim, tanidik ya da bildiginiz guvenilir biri var mi?

tugba__ 26-11-2012 01:54 PM

samsunda güvenilir birini bulsam ben de gideceğim. çok çabuk düşüyor enerjim telkinleri dinlemezsem. bütün gün yataktan çıkmasam yeridir neredeyse

babycrazy 26-11-2012 02:21 PM

koruma kalkanı nerden dinliyoruz

azraist_24 26-11-2012 04:52 PM

Alıntı:

babycrazy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 833907)
koruma kalkanı nerden dinliyoruz

Konu acman gereken yer burasi degil ama Mp 3 leri buradan yukleyiniz bolumunden ``Koruma Kalkanini` dinleyebilirsiniz.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:40 AM.