Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tartışma Fikir Telakisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tartisma-fikir-telakisi/)
-   -   negatif enerjiyi geri püskürtmek..? :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tartisma-fikir-telakisi/236257-negatif-enerjiyi-geri-puskurtmek.html)

YESHAPPY 22-03-2009 12:51 PM

negatif enerjiyi geri püskürtmek..? :)

Konuyu açacak başka yer bulamadım :) umarım uygun yerdedir.

Şöyle bir durum var;bu aralar etrafımdaki negatif enerjili insanları faketmeye başladım.Benim dışa dönük, neşeli,pozitif ötesi :) olduğum zamanlarda bu tuhaf enerjili insanlar karşıma çıkıyor.Bişi yapmıyolarlar sadece bana bakıyorlar y789
yaşayan vardır muhakkak,gözgöze geliyorsunuz ve huzursuzluk verici bi enerji hissediyorsunuz ve gözlerini de ayırmıyolarlar sizden edepsizce :) kadınlardan alıyorum bu negatifliği ne hikmetse,hemcinslerim tuhaf olabiliyorlar bazen :) tuhaf :S acaba ne düşünürler bu tipler o an? Sorum şu arkadaşlar böyle durumlarda o enerjinin geçip gitmesi için ya da o enerjiyi ortadan kaldırmak içi nasıl bir yöntem uygulanabilir?Var mıdır bunun bir yöntemi?

Belgin ∞ 22-03-2009 01:14 PM

Koruma kalkanı. Enerjimizin yüksek olduğu zamanlar, etrafımızda ne yazık ki enerji vampirleri kol gezinmeye başlar. Hiçbir şey yapmasalar bile orada olmaları enerjimizi emmeleri için yeterli bir sebeptir. Ve bu kişiler bazen en yakınlarımızdır :(

Bu kişileri kendinden uzak tutamıyorsan koruma kalkanı yapman kendini iyi hissetmen için faydalı olacaktır. Sitedeki telkini de dinleyebilirsin.

İncelemen için linkleri de veriyorum :)

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...ghlight=koruma

Koruma Kalkanı - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Sevgiler actionsmile

Siyahça 22-03-2009 01:31 PM

ben de çok hissederim etrafımdaki kötü bakışları, kötü düşünceleri..

ama çoğunlukla bunların benim kalbimin fesatlığından kaynaklandığını düşünür üzülürüm...pişman olurum...sonradan başıma gelenlerden anlarım ki meğer ne kadar isabetliymişim hislerimde!..cat56

YESHAPPY 22-03-2009 02:06 PM

koruma kalkanını dinliyorum zaten;ama demekki daha çok dinlemem gerekiyormuş anladım.Sağol redflowers.Bu insanları geri püskürtücem kararlıyım :) koruma kalkanı imgelemeni de deniicem sağolO0

siyahça ciddi misin?Kalbinin fesatlığından değildir o bence.redflowers ın dediği gibi enerji vampirleri bunlar. kendine haksızlık etme;)
yok;ama cidden o an fesat oluyorum bi deli oluyorum dersen bilemem tabi y789

Bu arada bu negatif enerji ortamdayken beyaz vardı üstümde ve başımda ben farketmesemde yararını görmüşümdür diye düşünüyorum. İyi ki o enerjinin yanında pozitif enerjili başka birini de gördüm o an.

Siyahça 22-03-2009 03:06 PM

yok valla.. :)

yalnız bende gerçekten suçluluk duygusu feci yoğundur, neredeyse havanın kötü olmasından bile kendimi sorumlu tutacağım! bundan kurtulamazsam hiçbir telkinin hatta hipnozun bana etkisi olmaz biliyorum..düşünsenize 32 yıl hiç tükenmeyen bir vicdan azabıyla yaşamak! üff kendi kendimden içim karardı... y789

Belgin ∞ 22-03-2009 03:31 PM

Siyahça' cım kendi kendinden içinin kararmasının sebebi acaba kullandığın isim olabilir mi? y789

Neden böyle durağan enerjisi olan bir isim seçtin kendine?

Hayata ve aynadaki yansımana bakışını değiştirdiğin zaman her şey değişime uğrar biliyorsun değil mi canım? Kötü hava yoktur bu arada, onu da iliştirmek istedim :) Sadece yanlış bakış açısı vardır sevincli Ben bayılırım yağmurlu, kapalı, güneşli, karlı her havaya. Hepsinden alacağımız bir şeyler vardır. Hele Nisan gelsin ben evde durmam Nisan yağmurunda saçlarım uzasın diye (bahane ama kendime itiraf edemedim hala kandırıyorum kendimi :) )

Sevgiler.

Siyahça 22-03-2009 03:43 PM

adımın durağan enerjili olduğunu düşünmemiştim, sadece ben biraz esmerceyim diye bu ismi kullandım..ama şimdi farkediyorum, epeyce iç karartıcı bir havası varmış gerçekten..:) teşekkür ederim farkettirdiğiniz için..

aynadaki yansımam berbat!...ama yine de seviyorum böyle olmayı..
hayatımsa tepetaklak...hala da yuvarlanıyor gibi...yine de bakış önemli değil mi?...(yaş 32 ben bakamadan gidivereceğim birgün..:) )y789

Belgin ∞ 22-03-2009 03:59 PM

Yaş 32 mi? Desene ömrünün daha ilkbaharındasın, ne güzel 956k

Derler ya insan olduğu değil, hissettiği yaştadır diye çok inanırım bu söze. Ablam 2 hafta önce 32 yaşına girdi, ama kendini 20 sinde gibi hisseder hep. Bana da der çoğu zaman senin için yaşlı diye y789 Bazı durumlarda evet kabul etmeliyim ki ondan daha ergen bir tavır takınıyorum istemeden.

Ama yakın bir arkadaşım da daha benimle yaşıt ve hep ömrünün sonuna gelmiş gibi umutsuz ve isteksiz yaşar, ne acı. Hayat o kadar güzel ve bizler o kadar özeliz ki, yaradanın bize bahşettiği bu yaşamı bile bazen külfet olarak görebiliyoruz b456 Haksızlık değil mi bu sence de?

Surat asmak gülmekten daha zormuş biliyor muydun? Daha fazla kasımız çalışıyormuş surat asınca. Düşünsene kaşlarını çatıyorsun, yüzünü buruşturuyorsun, gözlerini kısıyorsun ooooo, bir de o duyguya girmek var uzun iş yani kısacası.

Ama mutlu olmak için ve pozitif bir havaya bürünmek için sadece tebessüm etmen yeterli. Hem yorucu değil, hem kendine ve çevrendekilere mutluluk vermiş oluyorsun. 956k

Bana bir anlığına arkadaşlık yapmanı rica edebilir miyim senden? Beni kırmazsın değil mi? Gel şimdi seninle aynı anda penceremizi açalım, gökyüzüne bakalım, derin, harika, mutluluk dolu bir nefes alalım. Şükredelim bu nefesi alabildiğimiz için. O mutluluk anında bir süre kalalım, kendimize bir Pazar hediyesi verelim. Ne dersin?

ışıkk 22-03-2009 04:53 PM

Ne tatlısın redflowers ttli3 miskin miskin otururken mesajınla birden silkindim kendime geldim valla ohh be.b456 hayat çok güzel,ben çok güzel ve önemliyim,An'da çoook mutluyum.music45956kcilgin897happy6blissy
sevgilerkiss3

Siyahça 22-03-2009 04:55 PM

teşekkür ederim sayın redflowers..

biliyorum, geçmişin vicdan azabıyla, geleceğin korkusuyla yaşanmaz..yaşanırsa da işte böyle kendini 60'ında hissedersin! biliyorum, biliyorum da...bunu pratiğe geçirmek öyle zor ki...

neyse, kimsenin neşesini bozmaya hakkımız yok, hayat yine de güzel...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:04 PM.