Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tartışma Fikir Telakisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tartisma-fikir-telakisi/)
-   -   RÜYA TABİRLERİ ...ACİL YARDIM LÜTFEN (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tartisma-fikir-telakisi/1702-ruya-tabirleri-acil-yardim-lutfen.html)

ramtha333 23-07-2007 10:18 AM

RÜYA TABİRLERİ ...ACİL YARDIM LÜTFEN

Arkadaşlar bir bilen bana bişeyler söylesin

Rüyamda millet vekili olmuşum..Bakıyorum rüya tabirlerine işlerinin altüst olacağına işlerininizin kötüleşeceğine işaret eder diyor tüm rüya yorumlarında..Gerçekten böylemidir...Yoksa bugünler şecim olduğu için gördüğüm bişeymidir bu????

Diğer bir rüyamda ise 2-3 gün oluyor...Rüyamda Kurban bayramında kurban olarak bir insanın satın alınıp kurban edildiğini gördüm....Bunlar ne anlama geliyor..Rüya tabirlerinden anlayan arkadaşlar varsa bana yardım etsin lütfen...

keops 23-07-2007 10:27 AM

Ynt: RÜYA TABİRLERİ ...ACİL YARDIM LÜTFEN

Bu tamamen kendi yorumum ramtha
milletvekili olman önemli bir görevin olduğunu hatırlatıyor
kurban ise artık kurban rolünü bırakman gerektiğini ya da bu konuda kurban rolündeki kişiye yardım etmen gerektiğini hatırlatıyor olabilir...
en iyi yorumu sen yaparsın aslında bunun bir tekniği var rüyadaki sembollerin anlamını bulmanın yaniii..
her sembol her kişi için yorumu genelde farklıdır
neyse sözü fala uzatmayalım hayır olsun diyelim....

ramtha333 23-07-2007 12:37 PM

Teşekkür ederim açıklamaların için ama bu yorum bana ait değil..İnternetteki rüya tabirlerine bakıyorum rüyada millet vekili görmek işlerinizin kötüye gideceğine işaret eder şeklinde yorumlanmış..Gerçi ben millet vekili olduğumu gördüm ama..Aklıma takıldı bu yorum gerçekten..

Buradan bu konuda bilgisi olanlardan yardım istiyorumm

keops 23-07-2007 08:46 PM

ben sana bu yorum sana ait demedim zaten nerden çıkardın
ama rüya tabiri kitaplarını pek tavsiye etmem
bu konuda sezgşsş gğçlğ arkadaşlar yorum yapsınlar
aslında rüyaların yazıldığı ve yorumlandığı bir topic açılabilir

hayalayaz 24-07-2007 12:52 AM

o rüya tabircileri bazen halt ediyorlar..gerçek hayatta vekillerimiz yalan söyleyebiliyorlarya onuun için böyle yaxzmışlar...rüya gördüğünüz zaman hiç kimseye söylemeden çeşmeyi açın ve akan suya anlatın..sonra en yüksek hayra yorun,

ramtha333 24-07-2007 12:52 PM

Teşekkür ederim hayalayaz

turgay0101 24-07-2007 06:09 PM

Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
o rüya tabircileri bazen halt ediyorlar..gerçek hayatta vekillerimiz yalan söyleyebiliyorlarya onuun için böyle yaxzmışlar...rüya gördüğünüz zaman hiç kimseye söylemeden çeşmeyi açın ve akan suya anlatın..sonra en yüksek hayra yorun,

ablacım ne yaptın barajlar kurudu zaten en yakın akan suya gidelim bence hismiley happy6

hayalayaz 24-07-2007 10:46 PM

canım bende şaldır şuldur akıtın demedim turgayım..azıcık açın sabahın erken saatinde hemde şehrin göbeğinde akar suyu nerden bulalım..dur bakayım sende haklısın suyu israf etmek yerine dereleri pınarları imgeleyelim..rüyamızı anlatırken..turgay ben sana küstüm sen uzun zamandır şiirlerinde mahrum bıraktın bizi..olurmu ama..alışmıştık sevgiyle sevinçle gülümsemeye senin dizelerini okurken hadi bakayım yine başla yazmaya..lütfeeeeen

turgay0101 25-07-2007 09:25 AM

Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
canım bende şaldır şuldur akıtın demedim turgayım..azıcık açın sabahın erken saatinde hemde şehrin göbeğinde akar suyu nerden bulalım..dur bakayım sende haklısın suyu israf etmek yerine dereleri pınarları imgeleyelim..rüyamızı anlatırken..turgay ben sana küstüm sen uzun zamandır şiirlerinde mahrum bıraktın bizi..olurmu ama..alışmıştık sevgiyle sevinçle gülümsemeye senin dizelerini okurken hadi bakayım yine başla yazmaya..lütfeeeeen

Hayal abla ben kendi açımdan söyledim başkalarını bilmem ama benim rüyamı anlatmaya kalksam dakikalar yetmiyor saatlere vuruyor uzun metraj sinema filmi gibi rüya görüyorum maaşallah hem de bir iki olsa neyse bazen hatırladığım rüya 5 10 oluyor haliyle tasarrufu düşünmek durumunda kaldım sevincli şiir konusundada şu an da durmadan üretiyorum ama tabi paylaşma işi ondan bağımsız ben genelde foruma yazdığım şiirleri irticalen yazıyorum yani o an okudum yazıların bende uyandırdıklarını yazıyorum son günlerde pek nete uğrayamıyorum malum ekonomi para dayanmıyor abla valla ::) ama yakında diz üstüme kavuşacam inşalla o zaman bıkacan bak yeter ya turgay bıktık kafiyeden biraz da düz şekilde yazsan dersin bak, hem bilgisayarımı stüdyo ya çevirip kayıt bile yapacam isterseniz kayıtlarımı da gönderirim... hismiley

hayalayaz 27-07-2007 02:49 AM

turgayım nerde o günleer...hani bizi neşeyle gülümsetip..motive ettiğin günler vardı ya milattan önce ben o günleri çok özledim...gelsin senin diz üstü...bak kızdırmayın kafamı onada çabuk sahip olman için enerci gönderirim..şaka bir yana sen iyi olda..biz başka bir şey istemiyoz zaten

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:09 PM.