Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/)
-   -   Aşırı kontrolcülük düzen ve garanti bağımlılığı anksiyete ve panik ataklar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/626824-asiri-kontrolculuk-duzen-ve-garanti-bagimliligi-anksiyete-ve-panik-ataklar.html)

abone 27-03-2019 07:55 PM

Aşırı kontrolcülük düzen ve garanti bağımlılığı anksiyete ve panik ataklar

bu rahatsızlık bende özel hayatımın mahremiyet ve dokunulmazlığı hassasiyeti ile kin nefret ve öfke olarak tezahür etti. kendime saygım hiç olmadı. herkezi tehdit olarak algılıyordum.ve düşmanlık sonu da yalnızlık. çünkü hep kaygı endişe ve korku vardı. bunlar da kontrolsüzce hareket meydana getirdiği için sürekli problem yaratıyordum. hayatım problem diyenler var mı..

Carpedayam 27-04-2019 05:17 PM

Cevap: Aşırı kontrolcülük düzen ve garanti bağımlılığı anksiyete ve panik ataklar

Bunu yaşayıp anlayana dek benden çok faLa. Şey çaldı hayatımdan ve öçözüm aradım berbat bi durum ve herzaman bi çözüm yolu vardır Bu sebeple telkinler dinliyorum

uzgunbalik 03-05-2019 04:38 PM

Cevap: Aşırı kontrolcülük düzen ve garanti bağımlılığı anksiyete ve panik ataklar

Benim için de çok sorun oluyo.

Carpedayam 23-07-2019 02:19 AM

Anksiyete Panik atak vs durumalr için ''DÜZENLİ'' dinlediğim telkinler:
Hiçbirşeyden korkma
Derin sakinleşme ve rahatlama
Korkmaktan ve endişe etmekten vazgeç
Düşüncelerinizin kontrolü sizde olsun
Endişelerden özgürleş

Tabi telkinelr dışında düzenli bir uyku da şart , yürüyüş yapmak,sosyalleşmek bunu nerdeyse ortadan kaldıracak seviyeye getirebiliyor ve son oalrak liaç kullanmaktan bir yıl gece gündüz telkin dinlerim daha iyi ve şu an çok iyi bir duurmdayım ...

Carpedayam 30-07-2019 08:14 PM

Yazımın devamıan ek olarka bunalırda eklemek isterim

Barış Muslu adlı kişinin Nöroformat ile geçirdiği hastalıkların arasında arasında bunalrında çöözüüm var Nöroformat yönetemi youtube izlenip kendi kendinize yapabileceğiniz çok kolay bir yöntem Eğer birşeyler canınızı sıkıyorsa bir an önce uygulayın aldığınız her nefes hzur içinde olsun ….

abone 24-12-2019 11:03 AM

Elhamdülillah yaklaşık 1 haftadır dinlediğim ego, güven ve suçluluk telkinleri sayesinde yaşadığımı farkettim. Bu olsa olsa mucizedir. 1 sene önce çekirdek inanç çalışması yaptırmıştım işe yaramıyor diye bırakmıştım. Asıl mesele hazır değildim. Paramıda geri almıştım. En kısa sürede imkanlar dahilinde fazlasıyla iade edeceğim. 1 sene sonra aklıma geldi ve tekrar dinlemeye başladım. 3, 5 gün oldu sorsalar iyileştim ben artık diyecek kadar iyi hissediyorum. Atakan bey ve yasemin hanıma çok teşekkür ediyorum. Üstelik daha çekirdek inancı dinlemeye başlamadım bile. Yarabbi sana şükürler olsun. Beni çok büyük mucizeler bekliyor. Çok mutluyum. Atakan bey yasemin hanım.. Size ömür boyu borçlu bileceğim kendimi. Ücretsiz CD lerle 3, 5 günde bu kadar, Allahım! Müzik içerisine gizlenen, anlayamadığımız o telkinleri duymak ne kadar güven verici. Anlatılmaz yaşanır lafı bunun için. Arkadaşlar ücretsiz CDlerle başlayın 3 hafta karar verin tavsiye ederim. Sınırsız bir gelişim imkanı. Heleki birde rahatsızlığınız varsa inançla dinleyin. Konu başlığında yazdığım rahatsızlıklar dan eser kalmadı. Güven ego suçluluk bunlarla başlayın hala Bi şeyler eksikse Atakan beye danışın mutlaka.
yrl78 art56art56

Keto 03-01-2024 06:43 AM

tecrübenizi paylaştığınız için teşekkür ederim..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:15 AM.