Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/)
-   -   Yeni bir başlangıca merhaba ! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/626355-yeni-bir-baslangica-merhaba.html)

DenizlerinDunyasi 23-05-2018 11:36 PM

Yeni bir başlangıca merhaba !

Gökkuşağının tüm renklerini üzerinde taşıyanlar,
Daha önceden bu konularla ilgiliydim ancak ara vermek durumunda kalmıştım... şimdi silkelenme zamanı dedim ve araniza katıldım... sizlerden bazı konularda destek isteyeceğim...umarım yardımcı olabilirsiniz...

Ilk etapta ben kalp pili taşıyorum ve 6 ay sonra pil değişimim olacak bu pil değişimiyle birlikte her şeye yeniden sıfırdan başlamak istiyorum... neler mi bunlar 38 yaşındayım evliyim çok tatlı bi bebegim var... hayatı ona güzel öğretmem gerekli...sakın bir birey olması içinde evimde huzurlu bir hayat sürmem lazım... sigarayı bırakmak istiyorum ve geçmişte yarim bırakmış olduğum çalışmalarım var onları tamamlak ve aklıma olanlarida hayata geçirmek istiyorum...

Şimdi start zamanı bana yol gösterin rehberlik edin... neye nereden başlayacağım bilmiyorum... çantalarım tam olarak açık değil bunun farkındayım kendimde... auram düşük seviyede kendi benliğimi güçlendirmem lazım ki yukarıda bahsettiklerimi yapabilecek gücü bulabileyim...

Nereden başlayayım? Nasıl bir yol çizeyim? Gerekirse madde madde liste yapalım ama yardımcı olun bana... kaç gündür düşünmekten uykusuzum artık... iki dakka sızıyorum tekrar baş ağrısıyla stresle uyaniyorum... kendime kızıyorum kendimi yarim hissediyorum ... ne evime düzgün bakabiliyorum ne eşime iyi bir eş olabiliyorum ne de bebegime iyi bir ebeveyn olabiliyorum diye kendimi yedim bitirdim resmen... bi el uzatın bana olur mu

bbb 24-05-2018 11:08 AM

Cevap: Yeni bir başlangıca merhaba !

Alıntı:

DenizlerinDunyasi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 861499)
Gökkuşağının tüm renklerini üzerinde taşıyanlar,
Daha önceden bu konularla ilgiliydim ancak ara vermek durumunda kalmıştım... şimdi silkelenme zamanı dedim ve araniza katıldım... sizlerden bazı konularda destek isteyeceğim...umarım yardımcı olabilirsiniz...

Ilk etapta ben kalp pili taşıyorum ve 6 ay sonra pil değişimim olacak bu pil değişimiyle birlikte her şeye yeniden sıfırdan başlamak istiyorum... neler mi bunlar 38 yaşındayım evliyim çok tatlı bi bebegim var... hayatı ona güzel öğretmem gerekli...sakın bir birey olması içinde evimde huzurlu bir hayat sürmem lazım... sigarayı bırakmak istiyorum ve geçmişte yarim bırakmış olduğum çalışmalarım var onları tamamlak ve aklıma olanlarida hayata geçirmek istiyorum...

Şimdi start zamanı bana yol gösterin rehberlik edin... neye nereden başlayacağım bilmiyorum... çantalarım tam olarak açık değil bunun farkındayım kendimde... auram düşük seviyede kendi benliğimi güçlendirmem lazım ki yukarıda bahsettiklerimi yapabilecek gücü bulabileyim...

Nereden başlayayım? Nasıl bir yol çizeyim? Gerekirse madde madde liste yapalım ama yardımcı olun bana... kaç gündür düşünmekten uykusuzum artık... iki dakka sızıyorum tekrar baş ağrısıyla stresle uyaniyorum... kendime kızıyorum kendimi yarim hissediyorum ... ne evime düzgün bakabiliyorum ne eşime iyi bir eş olabiliyorum ne de bebegime iyi bir ebeveyn olabiliyorum diye kendimi yedim bitirdim resmen... bi el uzatın bana olur mu

hoşgeldiniz... bu sitede, bolca gezerek; bilgi edinebilirsiniz...

kolay gelsin... saygılar..

marea476 28-05-2018 05:22 PM

Insallah herseyi yoluna koyarsiniz ve istediginiz gibi olur.
Sanki son yazdiklarinizda kendimi gordum

Siteyi dolasip basliklari okursaniz faydali olur..ozellikle bazi degisim.gunlukleri cok faydali olmustu bana.
Bunun disinda sitede aktif uye pek yok..yazan cizen cevap veren yok..
En iyi rehber kendimiz aslinda..bende cokuntu halindeyim..kendime format atmaya calisiyorum.bir suru saglik sorunlarim da cikti..hayat iste.
Sanslisiniz bebeginiz var..ne guzel

DenizlerinDunyasi 28-05-2018 09:59 PM

Marea çok teşekkür ederim... inşallah bir an önce bedenen ve ruhen toparlarım kendimi 🐞🐢🦋🍀💐🐬🌈

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:56 AM.