Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/)
-   -   atakan bey (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/624856-atakan-bey.html)

TUGEM 11-02-2015 11:56 PM

atakan bey

meraba herkeze yeni üyeyim atakan beye sorum var eyer yanıtlarsa panik gecirdim hap kullanıyorum ama şuan şükür iyi yaptığım olumlamalarda iyi sonuç verdi ben,m gecmişte yasamak gibi bi sorunum var rüyalarımda bile hep gecmiş izler beni aşağılayan insanlar ve kendime güvensizlik bişeyleri hala başaramama affedemediğim insanlar gecmşten ve gecmişten hastalkları nı yakından izlediyim akrabalarım benim şuan haslık korkukularıma sebeb olmuştu mutluluk başarı kazanç sağlamk sağlık özgüven sosyellik istyorum atakan bey bana hangi telkinleri dinlememi tavsiye edersiniz uamarım duyarsınız

hayatimdegisti 12-02-2015 08:58 AM

Cevap: atakan bey

Merhaba
Başlangıç telkinleri suçluluk ve ego güven güçlendirici telkinleridir.Siz de bunları dinleyerek başlayabilirsiniz.
İlk 2 hafta sadece bu telkinleri dinleyiniz.

TUGEM 12-02-2015 05:07 PM

PEKİ BUNLARI HEPSİNİ BİR Arada dinlemek kafayı karıştırır diye düşünüyorum

mehtap1606 13-02-2015 01:08 AM

Atakan bey siteye ugruyor artik yuppi ☺

aslıgüzel 22-02-2015 08:10 PM

Merhaba herkesi sevgiyle selamlıyorum .Ben yeni üyeyim .Benim Atakan beye bi sorum olacak ben merkezinizde çekirdek inanç yaptırdım henüz telkin CD sine geçmedim çünkü başlangıç için bende suçluluk, ego güçlendirici,kendine güven telkinleri
ini dinliyorum 8 gün oldu gelen cd de de bu telkin leri birlikte 17 farklı içerikli telkinler var şimdi bunları nasıl dinlememi tavsiye edersiniz hepsini ardı sıra bi günde dinleyebilirmiyim yoksa bölerek mi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çook teşekkürler:))

Janer 22-02-2015 08:48 PM

Alıntı:

aslıgüzel Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 853725)
Merhaba herkesi sevgiyle selamlıyorum .Ben yeni üyeyim .Benim Atakan beye bi sorum olacak ben merkezinizde çekirdek inanç yaptırdım henüz telkin CD sine geçmedim çünkü başlangıç için bende suçluluk, ego güçlendirici,kendine güven telkinleri
ini dinliyorum 8 gün oldu gelen cd de de bu telkin leri birlikte 17 farklı içerikli telkinler var şimdi bunları nasıl dinlememi tavsiye edersiniz hepsini ardı sıra bi günde dinleyebilirmiyim yoksa bölerek mi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çook teşekkürler:))

Suçluluk, ego , kendine güven dinledikten sonra diğerlerini aynı anda dinleyebilirsin.

aslıgüzel 22-02-2015 11:05 PM

Janet bey cevap verdiğiniz için çok teşekkürler...

hayatimdegisti 23-02-2015 12:09 AM

Telkinleri tek versiyon olarak 10 gun dinleyip 3 gun ara vererek 4 kez 10 gun dinleyiniz.

aslıgüzel 23-02-2015 11:12 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 853733)
Telkinleri tek versiyon olarak 10 gun dinleyip 3 gun ara vererek 4 kez 10 gun dinleyiniz.

Cok tesekkür ederim Atakan bey iyi çalışmalar...

serpilelif 24-02-2015 10:40 AM

Merhaba Atakan Bey, hazır sizi bulmuşken benim de bir sorum var. Ben çekirdek inanç çalışması yaptırmıştım, sayenizde çok güzel gelişmeler yaşadım çok teşekkür ederim ancak bazı durumlarda aşırı bir heyecan yaşıyorum, kalbim yerinden çıkacak gibi engel olamıyorum ve bu sosyal ortamlara girmemi önlüyor.Telkinlerden sonra oluştu ama nedenini bilmiyorum. Şu anda sosyallik anlamında tek sorunum bu diyebilirim. Bu konuda bana önerebileceğiniz (ücretli olabilir) bir telkin var mı ya da isme özel hazırlayabilir misiniz? Telefonla mı görüşmemi tavsiye edersiniz. Telkinler sayesinde ilaçlardan kurtulmuşken tekrar ilaç kullanmak istemiyorum ama başka çarem yok gibi. Lütfen yardımcı olur musunuz?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:40 PM.