Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/)
-   -   Telkinlerle depresyonu düzelen arkadaşlar var mı? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/618587-telkinlerle-depresyonu-duzelen-arkadaslar-var-mi.html)

nurbanu25 12-05-2011 10:25 PM

Telkinlerle depresyonu düzelen arkadaşlar var mı?

merhaba.sitenin yeni üyesiyim.sorunum majör depresyon.mp3 telkinlerini 4 gündür dinliyorum.depresyonda olup ta telkinlerin iyi geldiğini söyleyen arkadaşlar varsa tanışmak istiyorum...actionsmile

emy 12-05-2011 11:27 PM

Cevap: ARKADAŞ ARIYORUM...

Bu teşhisi bana özel bi hastanede gittiğim doktor koymuştu. Başında majör olunca insan ister istemez korkuyor. Tam bi buhrandı o günlere asla dönmek istemem. Telkinlerin etkisi oldukça fazla yeterki sabırsızlığa kapılıp olumsuz düşünceleri üzerine çekme. Benim telkin sıram ego,suçlulukla başladı ve dahilinde çekirdek inanç telkinleriyle devam etti. Onları dinlemekle beraber zamanla üzerine sosyallik arttırıcıyı da ekledim. Tabi bunların yanında forumda açılmış olan ve telkinleri güçlendirecek bir çok konu mevcut.. Olumlama, eft, meditasyon benim henüz ilgilendiklerim. Bunlar gibi bir çok konu daha var. Tamamen pekiştirici nitelikte. Bu işin en güzel noktası da değişimi gözlerinin önünde yaşıyorsun ve hissediyorsun.
Güzel haberlerini almak dileğiyle..

kirikkalp 12-05-2011 11:35 PM

bende de vardi depresyon bu siteden sonra yani doktora gitmeden faydasini gordum

papatyagibiyaşamak 12-05-2011 11:38 PM

selam naber büşra ben:)

musti_turgut 13-05-2011 12:00 AM

selam arkadaşlar ben de mustafa nasılsınız :)

papatyagibiyaşamak 13-05-2011 12:21 AM

saol mustafa sen nasılsın?.. :)

musti_turgut 13-05-2011 12:38 AM

teşekkür ederim çok şükür iyiyiz sizler nasılsınız

nurbanu25 13-05-2011 09:22 PM

Alıntı:

emy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 798387)
Bu teşhisi bana özel bi hastanede gittiğim doktor koymuştu. Başında majör olunca insan ister istemez korkuyor. Tam bi buhrandı o günlere asla dönmek istemem. Telkinlerin etkisi oldukça fazla yeterki sabırsızlığa kapılıp olumsuz düşünceleri üzerine çekme. Benim telkin sıram ego,suçlulukla başladı ve dahilinde çekirdek inanç telkinleriyle devam etti. Onları dinlemekle beraber zamanla üzerine sosyallik arttırıcıyı da ekledim. Tabi bunların yanında forumda açılmış olan ve telkinleri güçlendirecek bir çok konu mevcut.. Olumlama, eft, meditasyon benim henüz ilgilendiklerim. Bunlar gibi bir çok konu daha var. Tamamen pekiştirici nitelikte. Bu işin en güzel noktası da değişimi gözlerinin önünde yaşıyorsun ve hissediyorsun.
Güzel haberlerini almak dileğiyle..

bu umutlandırıcı yazınız için çok teşekkür ederim.inşallah en yakın zamanda faydasını görürüm...

papatyagibiyaşamak 13-05-2011 11:34 PM

Cevap: Telkinlerle depresyonu düzelen arkadaşlar var mı?

Evet olumlamalar gerçekten harika, hele size etki ettiğini görmek keyif verici...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:34 PM.