Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/)
-   -   benim de hayatım değişsin,bebeğim olsun!.. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/tanisalim/371675-benim-de-hayatim-degissinbebegim-olsun.html)

ezine77 13-05-2009 10:56 AM

benim de hayatım değişsin,bebeğim olsun!..

mrb arkadaşlar .bu sitede bulunma nedenim gerçekten de düşünme tarzı ve telkinler insan hayatını etkiliyo mu bunun kendimle ilgili sağlamasını yapmak..
sorunum şu ki tam 4,5 yıllık evliyim.dr ların hiç bir sebep bulamamasına ve 3 aşılama 1 tüp bebek denenmesine rağmen bebek sahibi olamamızdır.bence herşeyin mutlaka bi açıklaması vardır ve eğer ortada tıbben bi rahatsızlık yoksa,o zaman bu çekim yasası,yanlış telkin,Allahtan istemeyi bilmeme vs adı ne olursa olsun düşünme ve isteme şkliyle ilgili bi arıza olabilir diye uzun zamandır düşünüyodum.bu siteyi bilinçaltıyla ilgili araştırmalarım sırasında keşfettim.bilinçaltıma nasıl istediğim şeyleri telkin etmem gerktiğini sadece cd lerle değil düşünme şekliyle de öğrenmek istiyorum.acaba benim sorunumla ilgili de yapabileceğim bir telkin yolu bilen var mı ya da bunu nasıl yapabileceğimi?deneyimli arkadaşların tavsiyelerini merakla bekliyorm.tşekkürler..

MuminOKAN 13-05-2009 11:31 AM

Cevap: benim de hayatım değişsin,bebeğim olsun!..

Hoşgeldiniz.
Mutlu Paylaşımlar Diliyorum.
sapkal89

suzzy 13-05-2009 12:29 PM

956k merhaba..hoşgeldiniz yanımıza...

bilinçaltıyla ilgili bir takım şeylerin belli bir düzene oturması için emin adımlarla yavaş yavaş ilerlemenizde yarar var...

öncelikle telkinleri dinlemeye başlayabilirsiniz...music45

telkinleri dinlerken bu arada forum içerisinde bulunan bilinçaltı ile ilgili bölümleri okuyup bilgi edinebilirsiniz...

umarım dileğiniz en kısa zamanda gerçekleşir..
sevgiler...actionsmile bu linkleri inceleyebilirsiniz...

Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Bilinçaltının Bilinmeyenleri - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

ezine77 13-05-2009 01:45 PM

Alıntı:

MuminOKAN Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 462246)
Hoşgeldiniz.
Mutlu Paylaşımlar Diliyorum.
sapkal89

Alıntı:

suzzy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 462252)
956k merhaba..hoşgeldiniz yanımıza...

bilinçaltıyla ilgili bir takım şeylerin belli bir düzene oturması için emin adımlarla yavaş yavaş ilerlemenizde yarar var...

öncelikle telkinleri dinlemeye başlayabilirsiniz...music45

telkinleri dinlerken bu arada forum içerisinde bulunan bilinçaltı ile ilgili bölümleri okuyup bilgi edinebilirsiniz...

umarım dileğiniz en kısa zamanda gerçekleşir..
sevgiler...actionsmile bu linkleri inceleyebilirsiniz...

Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Bilinçaltının Bilinmeyenleri - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

çok teşekkürler bi bakayım bu konulara...

ebru_li 13-05-2009 02:54 PM

Hoşgeldiniz güzel bir yerdesiniz.actionsmile

nilsoy 13-05-2009 05:07 PM

sevgili ezine77 pek çok telkin cümlesi yada olumlama vardır....bence sen : tanrının senin anne olmak için hazırladığı en uygun zamanı bekliyorsun... kendini rahat bırak... EGO + SUÇLULUK dinle music45...bakalım için sana ne anlatacak...bilinç altında seni engelleyen ne... dinledikçe farkına varmadan sebepler beyninde aydınlanacak.. sorunun ne olduğunu bulunca çözüm zaten peşinden gelir... ben 6 gündür üyeyim..ama başkası söylese 12389 saçma diyeceğim olamaz diyeceğim cümleler kendiliğimden ağzımdan döküldü.. içimde neleri taşıyormuşum meğer...inanamadım....

ezine77 14-05-2009 11:25 PM

hoşbulduk teşekkürler.ama ben ego ve suçluluk ile ilgili şeyleri kendikendime zaman içinde bayağı bi aştığımı düşünüyorum.sadece pozitif düşünme karamsarlıktan kurtulma ve dolayısıyla sonuçta da pozitif sonucu Allahın izni ile elde etme isteği beni buraya getiren..

ezine77 14-05-2009 11:38 PM

bi de ben bi şeyler paylaşmak istiyorum arkadaşlar sizle ama yanlış anlaşılmaktan korkuyorum.konu şu ki ben eskiden daha çok insanın bazı şeyleri yani pek çok şeyi gerçekten çabalarsa başarabileceğini,her problemin çözümüne giden bi yol olduğunu düşünürdüm.ama bu bizim sorunumuzu tıbbın çözememesi sebep bile bulamamasınndan sonra artık daha kaderci ve tevekkül eden bi insan haline geldim.yani neticede ne kadar istersen iste insanoğlunun elinde gelen de bir yere kadar.bu çocuk meselesi için o kadar çok uğraştım ve çabaladım ki olmadı.sebebep sebep diye kafayı çizdim ama yok yani ne yapabilirim ki?yani tam 5 yıldır istiyorum ben de Allahtan.hem de aklınıza gelen her yolla.yani her istediğin yeterince istersen sana geliyor konusunda biraz tereddütteyim.belki de beni bu yazdıklarımla ilgili dışlayıp burda olanlara inanmıyosan ne işin var diyebilirsiniz ama herşeye rağmen umudum var ve istemekten bu nedenle de olsa vazgeçemiyorum.belki de vazgeçtiğim anda olacak ama bilemiyorum işte herneyse..

Belgin ∞ 15-05-2009 12:10 AM

Ne münasebet hiç olur mu öyle şey ttli3 Biz burada inananlar ve inanmayanlar diye iki ayrı grup değiliz. İnansakta inanmasakta bununla BİR iz.

En hayırlı zamanda muradınıza ulaşmanızı can-ı gönülden diliyorum.
Hoşgeldiniz yanımıza.

nilsoy 15-05-2009 12:55 AM

sabah gazetesinin dünki ekinde senin durumunda olanlarla ilgili bir yazı vardı.. ''nedensiz kısır'' ... bunların bile % 10 çözümsüzmüş.... eh % 80-90 da bayağı Yüksek şans...fransadan türk bir bayan vardı 10 . tüp bebek uygulamasında amacına ulaşmış.. çok güzel bir kız çocuğu vardı kuçağında... darısı başına diyelim
ayrıca da bak bu deneyim de seni tevekküle ulaştırmış....
ATEŞE GİRMEDEN PİŞEMEZSİN...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:14 PM.