Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Subliminal

Uyarılar

Subliminal subliminal images, subliminal power, subliminal vision pro, subliminal blaster, subliminal advertisement, subliminal mind, subliminal messaging, subliminal advertising, subliminal messages, subliminal, subliminal message, subliminal software, subliminal ads, subliminal cd, subliminal mp3, subliminal ad, disney subliminal, subliminal telkinler, club subliminal

Sitede Subliminal' in S' si Nerde?

Serbest Kürsü ve Subliminal Sitede Subliminal' in S' si Nerde? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba arkadaşlar bi süredir siteye giremedim. bugün özel mesajlarıma ve foruma baktım. ne denir nasıl anlatılır bilmiyorum ben bu siteye yaklaşık 2 sene önce kaydolduğumda elmas bulmuş gibi hissetmiştim çünkü bulduğum site SUBLİMİNAL sitesiydi ve dedim ki bu site bana ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Subliminal telkin cd indir izle İstanbul Subliminal nerededir kimdir Subliminal çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Subliminal hipnoz Subliminal olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Subliminal hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Subliminal kuantum düşünce kitap haberi

Sitede Subliminal' in S' si Nerde?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-07-2009, 10:03 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Sitede Subliminal' in S' si Nerde?

merhaba arkadaşlar bi süredir siteye giremedim. bugün özel mesajlarıma ve foruma baktım. ne denir nasıl anlatılır bilmiyorum ben bu siteye yaklaşık 2 sene önce kaydolduğumda elmas bulmuş gibi hissetmiştim çünkü bulduğum site SUBLİMİNAL sitesiydi ve dedim ki bu site bana bilgisayar tabanlı kendi subliminal telkinlerimi yapmayı öğreticek emindim buna. gel zaman git zmn bi kaç arkadaş da bende subliminal ses kaydı, subliminal resim ve subliminal görüntülü telkin programları elimizden geldiğince bulduk ve siteye koyduk sitenin kurucularından da beklediğimiz şey bu programlar nasıl işler, nasıl kullanılır, nasıl bunu kişisel gelişimimizde uygulayabilirizdi. kısacası site özellikle ve özellikle a dan z ye ben kendi telkinimi nasıl yaparım nasıl oluştururumu öğretmeliydi.
Forumda kişisel gelişimle ilgili süper konular var denicek bişey yok ama kim internet kullanıyosa bu bilgilerin çoğunu bulur zaten, ya da aradığım konu neyse giderim kitapçıya işin üstadlarının kitaplarını tercümeli bulurum bulunuyo da zaten. fakat bilinçaltı programlamayla ilgili yeterli kaynak maalesef ülkemizde yok ve site bu yolla kendini tanıtmışken subliminal başlangıçta sitenin odak konusuyken nasıl olur da şu 1 senedir çerez gibi kalır ben anlamış değilim. bana gelen özel mesajlara da bakıyorum daha önceden siteye koyduğum çeşitli subliminal programlarının nasıl kullanıldığını soruyolar (ki bilsem anlatıcam ki, sitede ayrıntılı anlatılması gerek bunların madem sitede subliminal telkinler varsa ve bizde bunları kaydediorsak dinliyosak)bi sürü mesaj ve bi o kadar daha önce siteye linkini koyduğum ve sonradan silinen hipnoz blogunun adresini istemişler.ne diyebilirim ben sitenin asıl amacının üyelerine bunları öğretmekten geçtiğine inanıyorum. az olan ayrıcalıklıdır aksi takdirde bi değeri kalmaz.
benim için çok önemli bi platform burası, burdaki arkadaşlarımın samimiyetine de eminim, sitenin kurucularına da teşekkür ediyorum. yönetim ciddiye alır almaz bilmiyorum ama dile getirilmesi gereken bi konuydu bence.

sevgilerimle:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 08-07-2009, 10:11 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
15 Mesajinıza toplam 71 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
LEOPAR is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Sitede Subliminal' in S' si Nerde?

bir konu ancak bu kadar haklı olur tam bir diplomasi hukuku içined yazmışssınız tşkkrlr aynı kanatteyim
LEOPAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-07-2009, 11:24 PM   #3 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

arkadaşlar ben bu konunun uzmanı yada eğitim almış kişisi değilim ama benim gördüğüm izmir istanbul ankara antalya gibi illerimizde eğitim seminerlerimizde sitemizin ilğili bölümde bu konu üzerinde bir çok ulaşılacak kısmımız mevcuttur. atakan bey yada diğer mod arkadaşlarımız seminer dönüşü gerekli alakayı göstereklerine eminim .
Alt 09-07-2009, 12:22 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

merhaba pisimbat, benim mesajda anlatmak istediğim sadece şu; ben subliminal telkinleri dinliyorum ve bu telkinlerin nasıl yapıldığına dair bi bilgim olmalı kaynağı da bu sitede olmalı çünkü gökten zembille inmedi bi formülü var gerekli materyaller bence bulunmalı sitede. seminerler için söyleyeceğim bişey yok maddi bi dönüşümü de olacak illa ki bu işin. isteyen gider isteyen gitmez. ama dediğim gibi ben bilgisayarımı açtığımda gerekli kaynağı burda bulamıyorsam, bu sitenin benim için vazgeçilmezliği kalmaz. tek kişi olmadığımı düşünüyorum ve eski üyelerin çoğunun aktif katılımının düştüğünü görüyorum, bence önemli.
sevgilerimle
Alt 09-07-2009, 12:48 AM   #5 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Alıntı:
ametist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba pisimbat, benim mesajda anlatmak istediğim sadece şu; ben subliminal telkinleri dinliyorum ve bu telkinlerin nasıl yapıldığına dair bi bilgim olmalı kaynağı da bu sitede olmalı çünkü gökten zembille inmedi bi formülü var gerekli materyaller bence bulunmalı sitede. seminerler için söyleyeceğim bişey yok maddi bi dönüşümü de olacak illa ki bu işin. isteyen gider isteyen gitmez. ama dediğim gibi ben bilgisayarımı açtığımda gerekli kaynağı burda bulamıyorsam, bu sitenin benim için vazgeçilmezliği kalmaz. tek kişi olmadığımı düşünüyorum ve eski üyelerin çoğunun aktif katılımının düştüğünü görüyorum, bence önemli.
sevgilerimle
Peki anlatılsa bu telkinlerin nasıl yapıldığı bu sitedeki telkinleri mi dinlersin, yoksa kendi telkinlerini yapar onları mı dinlersin?
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2009, 12:59 AM   #6 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

peki sen internet üzerinde subliminal telkinleri nasıl hazırlandığı yapım aşamaları içeriği hakkında bilgi veren bir siteye rastladınmı sanmıyorum çünki bu öyle alım su sesini içine telkinleri okuyayım 3 kuluvallah bir elham olmuyor yine söylüyorum ben zaten bilği sahibi değilim atakan bey size en kısa sürede açıklayıcı bilğiyi verecektir ,ayrıca merak etmeniz gayet doğal ama herkes ekmek nasıl yapılır bilmez her işin bir ehli uzmanı vardır kanımca ben yanlış anlamışta olabilirim söylediklerinizi .
Alt 09-07-2009, 01:50 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

:) kıyaslama yapılmadan anlaşılmaz böyle bişey yani kendi telkinimi mi dinleyeceğim yoksa sitedekilerini mi? ama sorun eğer kendi telkinimi yaparsam sitenin ne anlamı kalır demekse ki değildir sanırım bu bilgiyi alınca herşey bitmiyo çünkü beyinden bahsediyoruz, geliştiricek bi sistem reçetesi yok yani hepimiz aynı kalıptan çıkmadık, herkese aynı derece etki etmez aynı telkin. ama etkili olmasa bi yöntem olmasa eğer sitedeki telkinler işe yaramasa kimse de bunun üzerinde konuşmazda, sormazda indirmez de telkinleri. benim amacım kimseyle tartışmak ya da gereksiz münakaşalara girmek değil redflowers. böyle kaç kişiye dert anlatıcam ben, bu çok gereksiz zaman çalan bişey benim zamanın yok. eğer atakan bey cevap verirse verir çünkü muhatabı o, işi bilen o, sitenin kurucusu o .ben nacizane fikrimi belirtiyorum yazacağımı yazmışım soru cevaplık bişey yok bunda, benim bu siteye girmemin esas nedeni bu , ve bunu da dile getiririm ben ve ona göre bana hitap ediyosa girerim ya da girmem o seçenek de bana ait.ben dediğim gibi bu konuda bi daha bişey yazmıcam çünkü gerçekten gereksiz zamanım yok sürekli laf yetiştireyim. bi eleştiri işte o kadar :) herneyse sevgilerimle
Alt 09-07-2009, 02:07 AM   #8 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Pisimbat sana katılıyorum,bu işin uzmanlarının yapacağı birşey bu..Kaldı ki,telkin içerikleri Atakan bey'e ait değil zaten..Telkinlerin uzmanlarından alınıp çevirisi yapıldığını biliyorum..Sonuçta bilinçaltı ile oynuyorsunuz..Katılımı yavaşlayan arkadaşlardan biri olduğumu kabul etmekle beraber sebebin bunla ilgisi olmadığını belirtmek istiyorum..Eğer kendime özel telkin yapmak istesem yine de bilen birisine danışır yaptırırdım..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2009, 02:11 AM   #9 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Benim amacım da münakaşa etmek değildi zaten. Neden bu şekilde algıladın anlayamadım. Sadece merak ederek bir soru sordum, tıpkı senin gibi hakkımı kullandım bende. Tabii ki seçenek sana ait, girersin ya da girmezsin o beni ilgilendirmiyor, zaten sorum da bununla ilgili değildi. Çok kısa ve net bir soruya bu kadar açıklama yaparak vaktini kendi kendine gereksiz harcamışsın bana kalırsa.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2009, 02:39 AM   #10 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

merhabalar
şehir dışında olduğum için bazı sorulara yanıt veremiyorum.
hayatimdegisti sitemiz ısrarlı bir şekilde subliminal konusunda yoğunlaşmış bir sitedir.
Neden telkinler duyulamıyor neden bu sitede sadece subliminal çalışmalar var neden seslerin duyulduğu meditasyon çalışmaları yapılmıyor denilmesine rağmen ısrarla subliminal telkinlerden vazgeçilmemiştir.Subliminal konusunda bu kadar ısrarlı olan bir siteye subliminal'in s si nerede diye bir başlık açmak anlamsız olmuş.
Elbette sitemizde verilen linklere dikkat ediyoruz.Regression olarak adlandırılan geçmiş yaşam terapisi riskli olduğu için linkini kaldırdık.
Ritmotrans subliminal'in benim tarafımdan geliştirilmiş bir versiyonudur
Subliminal ile ilgili bilgilere her yerden hatta sitemizden ulaşabilirsiniz.Benim kullandığım teknikler ile ilgili bilgiler doğal olarak sitede yer almaz.Bunlar uzun seneler süren birikimlerin sonucudur.
Ücretsiz telkinleri sitemizden indirebilirsiniz.
Dünyada subliminal ile ilgili bir çok site vardır.Subliminal'in nasıl yapıldığı ile ilgili bilgiler sitemizde zaten yer almaktadır.
Benim seneler süren uğraşlar sonucu oluşturduğum ritmli okuma metodunun detaylarını belirtmem istenemez.
Sitemizin sadece senelik server gideri 1500 dolara yakındır.Bunun yanısıra ücretli telkin içeriklerinin satın alınması gibi bir çok giderimiz vardır.
Ben dünya da hiç bir sitede kullandığınız teknik nedir nasıldır şeklinde bir talep geldiğini görmedim.Bu sadece bize özgü bir şey olsa gerek.
Biz iyi niyetle belli başlı telkinleri ücretsiz veriyoruz.Subliminal programlar ile ilgili de bilgiler sitede zaten mevcut.Açarsınızı ses kaydedicisini dosyaları karıştırırsınız hiç program kullanmadan subliminal yaparsınız.
Profesyonel kayıtlar yaparken internette kullanılan bu programları kullanmıyorum.
Onemli olan bu programlar değildir telkinlerin kayıt ediliş şeklidir.Burada doğru metin doğru seslendirme,ritmli okuma gibi bir çok detay vardır.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
nerde?, sitede, subliminal'