Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sizinde-tepkileriniz-daha-net-olmaya-basladi-mi/)
-   -   sosyallik arttırıcı (etkılerr) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sizinde-tepkileriniz-daha-net-olmaya-basladi-mi/1468-sosyallik-arttirici-etkilerr.html)

deryacaltik 11-09-2009 11:19 PM

Cevap: sosyallik arttırıcı (etkılerr)

yaklaşık bir haftadır dinliyorum. inanılmaz değişikliklerin olduğunu hissediyorum. en önemlisi eşimde farketti olaylara daha farklı baktığımı söylüyor.heryerde dinliyorum. evde arabamda ofisde geece yatarkende dinlemek istiyorum. kızım la beraber uyuyoruz. kızım 2.5 yaşında ona olumsuz bir şey olurmu daha çok küçük bana bu konuda bilgi verebilirmisiniz. şimdiden teşekkürederim.

kendimede teşekkürediyorum. böyle bir siteyi nette gezerken bulup dikkatimi çektiği için.

commonbabyss 24-09-2009 11:35 PM

atakan bey size nasıl teşekkür ediceğimi veya yaptığınız bu güzel şeylere nasıl hakkınızı ödüyebileceğimizi bilmiyorum.2 3 gündür dinliyorum bu mp3leri ama kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum.artık insanlara daha kolay cevap verebiliyorum ve onlarla daha rahat iletişim kuruyorum.zaten ego veya kendine güven gibi konularda sorunum yok,daha çok sosyal olma ve daha rahat ortamlarda bulunabilme sorunum var.onuda sosyallik arttırıcı mp3lerle halledebileceğimi düşünüyorum

mertmis 22-09-2010 09:18 PM

Cevap: Ynt: sosyallik arttırıcı (etkılerr)

Alıntı:

tbox Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 35169)
sung66 zaten sosyal bir kişiydim ama yinede dinliyorum :D dahada sosyalleşmekten insana zarar gelmeyeceğinin düşünüyorum.
henüz şuçluluk duygusunu eklemedim. bilmiyorumda partysmiley sanırım içimden gelmiyor. cilgin897
evet 3gündür durduyak bilmeden uykum dahil dinliyorm . Fark yaşadığımı gayet hissediyorm. Ego kendine güven . Ve erteleme de.
özellikle ertelemede belirgin şeyler var hiç yapmadığım hep yapmak istediğim şeyler bana kolay ve cazip gelmeye başladı. gulensmiley evi toparlamak , çamaşır yıkamak ve spora yazılmak gibi. super

Evet ya gerçekten bende özellikle ev işlerini aksatıyordum. İçimden yapmak gelmiyordu. Artık evde bişeyleri görünce ya tozunu almak istiyorum, ya da silmek, bulaşıkları ise hep ertelemeyi seçerdim. Şimdi bir an önce ortadan kaldırmayı istiyorum. Mutfağım temizdi, ama şimdi eskisinden çok daha temiz
teşekkürler emeği geçen herkese, sizi seviyorum ve teşekkür ediyorum
uy897

wishpearl 21-11-2011 12:30 PM

İnsanların ilgisi biraz daha artıyor sanki. Normalde ben pek konuşmam yeni ortamlarda ama artık daha rahatım. Ve yeni tanıştığım insanlar da benimle daha çok konuşuyorlar. Bu çok güzel bir gelişme. girlhaha

matri 21-11-2011 01:27 PM

brawooo, hersey cok guzel olacak.

Vaveylaaa 08-10-2012 07:53 PM

bende bi kaçgündür dinlemeye başladım sosyallik artırıcı telkini dinliyorum şimdilik gerçekten etkisi olduğunu düşünüyorum çok küçükde olsa ilerleme olduğunu hissediyorum insanlarla konuşurken daha rahatım sanki ek olarak kendine güvenide dinlemeye başlayacağım bugün keşke daha önce başlasaydım diye kendime kızıyorum

bosan 11-12-2013 11:58 PM

2 yıl önce sosyal fobi tedavisine başlamadan yaklaşık bir ay kadar dinlemiştim. Ve en azından sosyal fobinin altındaki nedenleri bulup çözene kadar biraz daha rahat olmamı, semptomların azalmasını sağlamıştı. Depresif halim gitmişti.

unsocial34 28-01-2014 12:58 AM

herkese merhabalar.
Bende yeni üyeyim ve hayatımdaki tek ve en büyük problem nickimdende anlaşıldığı gibi asosyal biriyim. hiçbir şekilde öncelikle kızlarla iletişim kuramıyorum. diğerleri gibi yanımda mutlu olmuyolar. Yardım edebileceğini düşünen varsa mail den konuşabiliriz.
yesilirmak.148@gmail.com

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:37 AM.