Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sivilceler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sivilceler/)
-   -   Sivilceler İçin Telkin Yokmu!!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sivilceler/9246-sivilceler-icin-telkin-yokmu.html)

deliyimben 20-05-2008 03:10 PM

Sivilceler İçin Telkin Yokmu!!!

Öncelikle site sahibine bir kaç sorum olacak
1-)Sivilcelerle ilgili telkin koyma şansınız varmı koyarsanı çok sevinirim özellikle ücretsiz olursa
2-)Ücretli telkinleri illa internettenmi almam gerekir?
3-)İnternetten değilde eleden alabileceğimiz bi yer varmı Ankarada
Ve son olarak sorularımı okuyan ve cevaplayan herkese teşekkürler artık sivilcelerden kurtulmak istiyorum başarılarınızın devamını diler saygılar sunarım

hayatimdegisti 20-05-2008 03:16 PM

Ynt: Sivilceler İçin Telkin Yokmu!!!

Hoşgediniz
Sivilce için cd kişiye özel yapılmaktadır.
Şu an için sadece internetten alabiliyorsunuz üstte ki menude siparis bolumune tiklayip form doldurarak alabilirsiniz.

dejaa 25-05-2009 01:48 PM

Cevap: Sivilceler İçin Telkin Yokmu!!!

sivilce telkinini deneyenler deneyimleriniz esirgemeyin

naz78 25-05-2009 10:38 PM

bugün aynı soruyu ben sormayı düşünmüştüm sen sormuşsun tşkr yani kişiye özel olma sebebi nedir acaba açıklarsanız sevinirim deja arkadaşımın dediği gibi deneyimlerinizi esirgemeyin lütfen O0

dejaa 26-05-2009 08:28 AM

esasında tüm telkinler ( ücretsiz olanlarda dahil ) isme özel olduğunda çok daha etkili olacağı kesin...
örneğin aynanın karşısına geçip bugün ne kadar güzelim dediğinizde kendiniz mutlu hissedersiniz ama birisi size naz bugün nekadar güzelsin derse harkulade hissedersin ( ki öylesin zaten eminim :D ) bu bağlamda özel telkinlerin tümü bilinç altımızda çok daha keskin etki bırakır...
bu arada sevgili shamanic'e sevgilerle

gülpor 28-05-2009 05:39 PM

Alıntı:

naz78 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463732)
bugün aynı soruyu ben sormayı düşünmüştüm sen sormuşsun tşkr yani kişiye özel olma sebebi nedir acaba açıklarsanız sevinirim deja arkadaşımın dediği gibi deneyimlerinizi esirgemeyin lütfen O0

Naz'cım slmactionsmile,kişiye özel olma durumu nedir biliyomusunwink77,çünkü bu sivilce telkinimusic45,
sadece senin sivilceni geçirmen için hazırlancak şekerimsevincli sevgiler ,hoşçakaalsuper

naz78 28-05-2009 08:04 PM

Alıntı:

dejaa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463775)
esasında tüm telkinler ( ücretsiz olanlarda dahil ) isme özel olduğunda çok daha etkili olacağı kesin...
örneğin aynanın karşısına geçip bugün ne kadar güzelim dediğinizde kendiniz mutlu hissedersiniz ama birisi size naz bugün nekadar güzelsin derse harkulade hissedersin ( ki öylesin zaten eminim :D ) bu bağlamda özel telkinlerin tümü bilinç altımızda çok daha keskin etki bırakır...
bu arada sevgili shamanic'e sevgilerle

dejaa canım gerçekten tşkrederim kendimi gerçekten harikulade hissetirdin partysmileybu konuda mütavazi olamiycam öyleyimdirde yanii:)))telkinlerin etkisinin çok farkındayım git geler geçmeye başladı sanırım herşey yerine oturuyor bir ara bunu düşüneyim

naz78 28-05-2009 08:06 PM

Alıntı:

gülpor Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464168)
Naz'cım slmactionsmile,kişiye özel olma durumu nedir biliyomusunwink77,çünkü bu sivilce telkinimusic45,
sadece senin sivilceni geçirmen için hazırlancak şekerimsevincli sevgiler ,hoşçakaalsuper

ee heralde biliyorum da deneyen varmı etkisi nasıl öğrenmek istedim canımsapkal89

gülpor 28-05-2009 08:30 PM

Alıntı:

naz78 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464186)
ee heralde biliyorum da deneyen varmı etkisi nasıl öğrenmek istedim canımsapkal89

utananadam e Naz'cım ,bende bildiğini biliyom zaten,öylesine şeyetmiştim benrt67,pardonsevincli

sevgilersmil56

dejaa 28-05-2009 09:05 PM

Alıntı:

naz78 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464185)
dejaa canım gerçekten tşkrederim kendimi gerçekten harikulade hissetirdin partysmileybu konuda mütavazi olamiycam öyleyimdirde yanii:)))telkinlerin etkisinin çok farkındayım git geler geçmeye başladı sanırım herşey yerine oturuyor bir ara bunu düşüneyim

hepinizi çok seviyorum.....

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:01 PM.