Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sivilceler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sivilceler/)
-   -   yüzümdeki izler yardım! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sivilceler/620001-yuzumdeki-izler-yardim.html)

festo104 04-11-2011 02:34 PM

yüzümdeki izler yardım!

arkadaşlar yüzüm berbat durumda irili ufaklı binlerce iz var bazısı derin bazısı ufak cok rahatsız oluyorm yardım edin ne yapabilirm?

juger 04-11-2011 02:36 PM

Cevap: yüzümdeki izler yardım!

bu izler sonradan mı oldu?

Electra 04-11-2011 08:53 PM

Bu durum pigmentlerle alakalı. Yüzünüzdeki izlerin kaybolması için tıbbi bir merhem önerebilirim. Her eczanede satılır. Gidip alabilirsiniz. Fakat bu merhemin ismini reklam olmaması ve yanlış kullanımlara yol açmaması bakımından burada vermek istemiyorum. Özel mesajlardan bana ulaşabilirsiniz.
Sevgiler.

festo104 13-11-2011 01:59 AM

Alıntı:

After Life Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 810232)
Bu durum pigmentlerle alakalı. Yüzünüzdeki izlerin kaybolması için tıbbi bir merhem önerebilirim. Her eczanede satılır. Gidip alabilirsiniz. Fakat bu merhemin ismini reklam olmaması ve yanlış kullanımlara yol açmaması bakımından burada vermek istemiyorum. Özel mesajlardan bana ulaşabilirsiniz.
Sevgiler.

bunlar sivilce izleri geniş gözenekler bide pigmentlik bişi yok anladm sizin ne demek istediğinizi ama öle değil

Janer 13-11-2011 02:01 AM

bendede sivilce ve sivilcenin daha önce bıraktığı izler var .. çıkacağını hissediyorum çıkıyor nasıl bir şey anlamadım .. hisstediğim yere yakın bir yerde çıkıyor bide o zaman daha da deli oluyorum :)

kuzeygüney 13-11-2011 11:08 AM

Bazı merhemlerin ciddi yan etkileri var.
Arkadaş çok doğru yapmış isim vermemekle doktora gitmeden kullanmayın sakın

Lusid 28-12-2011 11:33 AM

Sarı kantron yağı alıp hergün lekelere sürmenizi öneririm. Ben deniyorum bakalım...

"SİVİLCE-AKNE (Haricen) : Yüzdeki sivilce, akne vb. problemlerde kısa sürede netice vermektedir. Hücre yenileyici kantaron yağı, pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen pek çok hanım tarafından cilt bakım yağı olarak kullanılmaktadır."

"AMELİYAT İZLERİ (Haricen) : Ameliyat sonrası dikiş izini kaybetmek için 2-3 ay boyunca kantaron yağı sürülürse iz tamamen kaybolur. "

disik82 28-12-2011 12:10 PM

doktora danışarak aknilox kullanabilirsiniz.ben memnunum ama dediğim gibi bana doktorum verdi.

Janer 07-02-2012 10:56 PM

Alıntı:

Lusid Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 815070)
Sarı kantron yağı alıp hergün lekelere sürmenizi öneririm. Ben deniyorum bakalım...

"SİVİLCE-AKNE (Haricen) : Yüzdeki sivilce, akne vb. problemlerde kısa sürede netice vermektedir. Hücre yenileyici kantaron yağı, pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen pek çok hanım tarafından cilt bakım yağı olarak kullanılmaktadır."

"AMELİYAT İZLERİ (Haricen) : Ameliyat sonrası dikiş izini kaybetmek için 2-3 ay boyunca kantaron yağı sürülürse iz tamamen kaybolur. "

denemeye devam ediyormusun ? sonuç nedir ?

Lusid 07-02-2012 11:49 PM

Bana da arkadaşım tavsiye etti sivilce izlerini azalttığını söyledi. Ben de ayak parmağımda ki yara için kullanmıştım iyi geldi, iz azaldı. İzin tamamen yok olması için kullanmaya devam edeyim bakalım ne kadar yararlı olacak...

Ama derin izler için kimyasal peeling kullanacağım. Deriyi soymak en güzeli...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:21 PM.