Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sivilceler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sivilceler/)
-   -   Sivilceler Hakkında Yanlış Bilinenler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sivilceler/437-sivilceler-hakkinda-yanlis-bilinenler.html)

Bugle 20-09-2007 01:07 AM

Ynt: Sivilceler Hakkında Yanlış Bilinenler

Açıkladığım gibi A vitamini kapsüllerini iğneyle delip sadece sivilceli bölgeye sürmek yeterli.Sivilceler geçene kadar bu yöntemi uygulayabilirsiniz.Bir de yeni keşfettiğim bir ürün var BODYSHOP mağazasında Tea Tree Oil diye satılan küçük bir şişede çay ağacı yağı da oldukça etkili.Özellikle sivilcenin ilk aşamasında sürüldüğünde hem kızarıklığı hem de oluşumu engellenmiş oluyor.Sivilceler geçene kadar bu da uygulanmalı.Öncesinde yağsız bir temizleyiciyle tüm cildi temizlemek de gerekli.Sanırım yeterli bir açıklama olmuştur?? dusun

mügeee 20-09-2007 10:29 AM

Alıntı:

Bugle Nickli Üyeden Alıntı
Açıkladığım gibi A vitamini kapsüllerini iğneyle delip sadece sivilceli bölgeye sürmek yeterli.Sivilceler geçene kadar bu yöntemi uygulayabilirsiniz.Bir de yeni keşfettiğim bir ürün var BODYSHOP mağazasında Tea Tree Oil diye satılan küçük bir şişede çay ağacı yağı da oldukça etkili.Özellikle sivilcenin ilk aşamasında sürüldüğünde hem kızarıklığı hem de oluşumu engellenmiş oluyor.Sivilceler geçene kadar bu da uygulanmalı.Öncesinde yağsız bir temizleyiciyle tüm cildi temizlemek de gerekli.Sanırım yeterli bir açıklama olmuştur?? dusun

BODYSHOP-Tea Tree Oil ben de var smil56 aa kullanmıyorum hiç nası sevindim..gerçi pek sivilcem yok ilk aşamaysa olmaz dusun ama eskilerin izlerinden biraz var.. bakalım yararlı olucak mı dusun hemen başlıyım kullanmaya 44 teşşekkürler bugle..

elmaas 27-09-2007 06:03 PM

DOVE CREAM BAR SABUN FERAH DOKUNUŞ

Gunluk cılt temızlıgınız ıcın bunu deneyebılırsınız.sıvılcelere ıyı gelıyo

redspark 07-11-2007 06:50 PM

benimde yüzümde sivilce var ama sivilce den çok ben kendim farkında olamadan yüzümü yoluyorum sıkıldığım zaman veya sinirlendiğim zaman yüzümü okadar yoluyorumki bazen okadar çok acıyorki ancak o an anlıyorum yüzümü yolduğumu ben yüzüme betadine diye bir sıvı var özellikle yaraların tedavisi için veriliyor yani sivilce için değil onu sürüyorum hiç bişey kalmıyor yani biraz var ama ben yüzümü çok yolduğum için normaldir okadar olması

dilekcik 07-11-2007 06:58 PM

ayyy bendede var 2 aydır hiç çıkmazdı oysa bende havuç suyu sürüyorum yüzüme iyi geliyo ama devamlı yapmam lazım

sessiz 03-02-2008 06:57 PM

aslında a vitamini iyi geliyorsa havuç da a vit. bakımından zengin olduğuna göre doğrudur ya..var demekki bu a vit de bi keramet idea3

YAZGÜLÜ_81 03-02-2008 09:11 PM

A vitamini sivilceleri kurutuyor , merhem ve ilaçların çoğu A vitamini yoğunlukludur.

The-OrjiN 29-03-2008 05:06 AM

Sivilcelerle bende savas halindeyim,arada bi barış imzalıyoruz :D biraz sakinleşiyolar geciolar.. sonra tekrar cıkıolar..sanki bana inap yapıolar...suratımda 4/5 tane cıkıo mesela dur ya diorum **** kremi bi süreyim sunlara diorum ve kremi suruyorm yatıyorm...Amaaaanınnnnnnnnnn sabah bi kalkıyorum 5 den 8 cıkmıs....aynanın karsısında konusmaya baslıorum ''bakın degerli sivilce arkadaslar,böle insan bedenine yerleşip beleş hayat gecirmek olmaz,calısın cabalayın hayatınızı kazanın''diorum.. sivilcelermle sözde müzakere yapıoruz sabahtan diorum onlara tamm bişe sürmiycem üzerinize die aksama dogru bakıorum 4e 5e iniyo belirgin bi şekilde hemde...

valla simdi bunları yazdıgımı görüolar bakalım sabaha nasıl uyancazz :)))))

SELAMETLE...
Vallaa cok ileç kullandım ve hepsinde aynı sonucu aldım...İlaç kullanıorum artıyo tamm kullanmıcam özür dilerim sizden sivilcelerim diom azalıo...Ama tamamen gitmiolar yaa...Cildimi çok sevio meletler yağlı cildim biraz...

cezerye 08-04-2008 08:48 AM

arkadaşlar bende de sivilce problemi vardı yalnız stresten kaynaklanıyodu telkinleri 8 gndür dinliyorum ve ciddi oranda azalma var... k8908

vittoria è nostra 28-10-2010 11:09 PM

Cevap: Sivilceler Hakkında Yanlış Bilinenler

benimki hormon dengesizliğinden kaynaklanıyor:( hormonların tedavisi içinde doğum kontrol ilacı kullanıyorum:( sanırım bu yüzden sivilcelerim var ama bu sorun bende ergenlikten beri var ve biara ne güzel pamuk gibi olmuştu cildim hiçbişicikler yoktu son bir iki ayda çıkmaya başladı :( ee bende çok sinir oldum yoldum onları yara olduuuu :((((((((((( şu Avitamini yada havuçsuyu ile elmaköpüğünü bir deniyeyim bakayım ne sonuç alıcam. daha başka önerileri olanlar paylaşsın yinede bende aldıgım donuçları yazıcam buraya.

yoğurt limon suyunu bende tehlikelidiyorum her cilt tipine uygun değil için fazla asitvar ve hassas yada beyaz ciltlerde daha kötü sonuçlara neden olabilir tavsiyem illa deniyecekseniz küçük bir miktar denemeniz ve cildinizin bir kısmında test etmeniz herhangi bir reaksiyonla karşılaşmazsanız devam edersinizz.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:00 PM.