Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sivilceler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sivilceler/)
-   -   sivilceler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sivilceler/2098-sivilceler.html)

aytülü 01-09-2007 02:57 PM

sivilceler

merhaba arkadaşlar bende çok sivilce vardı vede çok sivicelerimle ugraşıyordum çok kötü oluyordu telkinden sonra artık sivilcelerimle uğraşmıyorum sivilceler kendiliginden geçiyor ve cildim düzeliyor kendiliginde ben hiç bir şey yaapmıyorum daha doğrusu bu telkinler bana
her yönden olumlu sonuç verdi telkinleri devam ediyom inaniyom dahada
güzel olacak her şey
kendini iyi bakım hepinize selamlar her gününüz güzel olsun

efrayim.efe 01-09-2007 08:12 PM

Ynt: sivilceler

arkadaşlar merhaba... ben yeni üyeyim..benim de sivilcelerle başım dertte.senelerdir çekiyorum..şu telkinler gerçekten faydalı oluyormu?ayrıca hangi telkinleri dinlemeliyim..teşekkürler..

hayatimdegisti 01-09-2007 11:30 PM

Alıntı:

aytülü Nickli Üyeden Alıntı
merhaba arkadaşlar bende çok sivilce vardı vede çok sivicelerimle ugraşıyordum çok kötü oluyordu telkinden sonra artık sivilcelerimle uğraşmıyorum sivilceler kendiliginden geçiyor ve cildim düzeliyor kendiliginde ben hiç bir şey yaapmıyorum daha doğrusu bu telkinler bana
her yönden olumlu sonuç verdi telkinleri devam ediyom inaniyom dahada
güzel olacak her şey
kendini iyi bakım hepinize selamlar her gününüz güzel olsun

Alıntı:

ibrahim Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşlar merhaba... ben yeni üyeyim..benim de sivilcelerle başım dertte.senelerdir çekiyorum..şu telkinler gerçekten faydalı oluyormu?ayrıca hangi telkinleri dinlemeliyim..teşekkürler..

Telkinler sindirim sistemini hızlandırdığı için vucuttan toksinlerin atılmasını kolaylaştırır.Kendinize değer verdiğiniz ve suçluluk duygularından kurtulduğunuzda vucudunuz bu duruma uyum sağlamakta ve bir detoks gerçeklemektedir.
Doğal olarak bunun etkileri ciltte görülmektedir...

Ayrıca Sivilce konusunda sitemizde kişiye özel telkin cd si yapilmaktadir.Bu cd hakkında bilgi almak için siparis bolumunue girip siparis fomunu doldurmaniz yeterlidir...

pakguc 03-09-2007 01:23 PM

evet evet biliyordum
cildimin güzelleşmesinin telkinlerle bir bağlantısı olduğunu biliyorduuummm blissy blissy blissy

jaunty 07-11-2007 11:50 PM

valla çil yaziyordu bende benden bahsediliyor sandim..bana öle hitab ederler de..meger konu sivilceymiş..
ben eskiden cok sivilceliydim şimdi ise bi tane bile yok..
bi keresinde tum parmaklarimi istikrarli bir sekilde hergun yara bandi ile bantladim.onlara dokunmaktan koparmaktan kendimi alamiyordum cunki cok kasiniyorlrdi.
herkes bana ne o çil yoksa gitar kursuna mı başladin filan dedi.
kursu mursu bilmem de bir haftada buyuk bir iyileşme oldu cildimde..
en buyuk sebebi stresti sinav zamani cok artardi sinav zamani koparmalarda artardi..
sakın ellemeyin ne yapin ne edin ellemeyin.koparmayin..
ph si uygun sabunlarla yıkayin temiz tutun yeter..kizlar fondoten filan surup onlari kapatacam diye cildinize eziyeti mumkun oldugunca az edin..gececektir..
siz onlari takmazsaniz onlarda sonra yok olup gidiyorlar.

YAZGÜLÜ_81 09-11-2007 09:33 AM

Merhaba sivilce sorunu olanlardan biri de benim yüzümde tektek çıkan ve sırtımda oldukça fazlalaşan sivilcelerime sinir oluyordum ve sonunda iyi bir cildiyeciye gittim bir ilaç kullanıyorum şu an etkilerini göstermeye başladı yan etkileri de var elbette en kötüsü de çok gergin ve sinirli oldum başladım başlayalı, ama tedaviye devam kurtulucam şu sivilcelerimden vazgeçmek yok.

pakguc 10-11-2007 06:58 PM

Alıntı:

ELİF-81 Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba sivilce sorunu olanlardan biri de benim yüzümde tektek çıkan ve sırtımda oldukça fazlalaşan sivilcelerime sinir oluyordum ve sonunda iyi bir cildiyeciye gittim bir ilaç kullanıyorum şu an etkilerini göstermeye başladı yan etkileri de var elbette en kötüsü de çok gergin ve sinirli oldum başladım başlayalı, ama tedaviye devam kurtulucam şu sivilcelerimden vazgeçmek yok.

elifcim devam et böyle...
ama unutma gergin olmanı dış etkenler oluşturamaz... ilaç gergin yapıyor derken bile işacın seni gergin yapması için sinyal veriyorsun... "bu ilaç gergin yaparmış ama beni tam tersine rahatlatıyor" de wave

YAZGÜLÜ_81 10-11-2007 09:36 PM

Haklısın aslında izumicim super

YAZGÜLÜ_81 12-12-2007 01:24 AM

akne tedavime devam ediyorum ilacın yan etkilerine alıştım günden güne kayboluyor zaten yan etkileri ve cildim gerçekten değişmeye başladı sivilceler hala tek tek de olsa çıkıyorlar sabırla devam ediyorum herşey birden olmaz dimi ya

civciv 14-03-2008 08:12 PM

ben sivilcelerim için roktan die bi hap kullandım doktorun tavsiyesiyle tabi geçmişti cildim mükemmeldi ama gene çıkmaya başladılar deli oluyorum gene doktora gitmem gerekecek yoksa kafayı yicem blissy

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:18 PM.