Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Site Sahibinin Hikayesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/site-sahibinin-hikayesi/)
-   -   Sitenin Gelişimi ile İlgili (http://www.hayatimdegisti.com/forum/site-sahibinin-hikayesi/654-sitenin-gelisimi-ile-ilgili.html)

hayatimdegisti 15-01-2007 03:49 PM

Sitenin Gelişimi ile İlgili

Özellikle önümüzde ki bu iki hafta kendi özel işlerim nedeni ile sitede yapmayı düşündüğüm yenilikleri yapamayacağım.
Ondan sonra daha hızlı bir döneme gireceğiz.Çünkü siteye daha çok vakit ayırabileceğim.Benim nispeten daha az vakit ayıracağım bu dönemlerde özellikle sizlerin katkılarınız daha ön plana çıkıyor.

Bu arada son bir ayda meydana gelen gelişmelerden bazılarını sizlerle payaşmak isterim..

*Bir danışmanlık firmasından subliminal konusunda seminer vermem için teklif geldi.Şu an için olmasada ileride böyle bir çalışma yapabileceğimi bildirdim.Gerçekten oldukça verimli çalışmalar olabilir bu konuda.

*Kişisel gelişim dergisi Ritmotrans'a sayfalarında yer vermek istedi.Onunla ilgilide ileride bir çalışma yapılabilir.

*Sitemizde çevirisi yapılan telkinler Bilinçli Hipnoz Başkanı Eşref Müezzinoğlu tarafından yararlı bulundu kendisinin yeni kitabında isim verilerek yayınlanacak.

Özellikle 2 hafta sonra yani şubattan itibaren site ile daha fazla ilgilenebileceğim bir çok yenilikler olacak.

Herkese katılımlarından ötürü teşekkür ederim.

EDBEER 15-01-2007 03:57 PM

Ynt: Sitenin Gelişimi ile İlgili

Atakan Bey tebrik ederim.Bunlari duymak cok sevindirici. art56art56
Daha fazla kitlelere ulasmaniz dilegiyle.. smiliyface

mügeee 15-01-2007 04:05 PM

Site ile ilgili bu yazdıkların yani gelişmeler çok sevindirici atakan abi. biz sen yokken siteye katkıda bulunuruz tabiki.ben 1 haftadır özel işlerimden dolayı hiç giremedim ama çok özledim gerçekten siteyi ŞİMDİ BÜTÜN OKUYAMADIKLARIMI OKUYORUM ve bi aksilik çıkmazsa artık hergün uğrar ve bişeyler paylaşmaya çalışırım zamanım olduğu sürece smiliyface İYİ Kİ BU SİTE VAR!

hayatimdegisti 16-01-2007 12:36 AM

Teşekkür ederim Mügee Edbeer ve Dost78...Sizlerin katlımları ile çok daha iyi paylaşımlara ulaşmak dileklerim ile..

yakamoz 16-01-2007 01:18 AM

Merhaba,
Bu gelişmeler harika k8908 Ben böyle gelişmelerin olacağını zaten biliyordum super İyi olan herşey layık olduğu mevkiye ulaşır, sizin adınıza çok sevindim.
Bu bilgileri bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

aysekim 16-01-2007 02:25 AM

gelişmeler çok güzel.daha çok insana yardım edebileceksiniz.daha iyiye de gideceginden eminim.basarılar atakan bey

etf 16-01-2007 11:21 AM

Hayırlı olması dileği ile....
İyi bir gelişme ocağı ve hakettiği ilgiyi alacağı inancındayım.
Sevgi ve saygı ile...

mavimser 31-05-2007 01:14 AM

Atakan bey sizi tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.. alk78
ayrıca bu paylaşım ücretsiz olduğu için çok teşekkür ediyor ve paylaşımlarınızın devamını bekliyorum ::) 44 utananadam super

sonbahar 18-07-2007 10:04 PM

Atakan bey sizi tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. art56art56

hale84 22-01-2008 01:12 AM

merhaba...Atakan Bey ,bende memnuniyetimi dile getirmeden edemedim...herşeyiyle dolu dolu bir site olmuş...internette zaman geçirmeyi pek sevmem ama sayenizde bilgisayarın başından kalkamıyorum...başarılarınızın devamını dilerim... smiliyface alk78

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:18 PM.