Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Site Kurallarımız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/site-kurallarimiz/)
-   -   Yeni kilo verme telkinini dinleyenler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/site-kurallarimiz/625718-yeni-kilo-verme-telkinini-dinleyenler.html)

Lin 27-04-2016 08:44 AM

Yeni kilo verme telkinini dinleyenler

Arkadaşlar merhaba. Ben yeni kilo verme telkinini bugun dinlemeye basladim. Sabah uyanir uyanmaz birkac kez arka arkaya dinledim. Muzik te harika olunca insanin dinledikce dinleyesi geliyor 😊 gidip kahvaltı yapmam lazım simdi ancak korkunc bir mide bulantim var sigrt56
Herzaman basıma gelen birsey olmadıgı icin telkinle baglanti kurdum. Benzer birsey yasaysn var mı acaba? Telkini sık dinlemek sorun olusturur mu ?

firdevsi ala 27-04-2016 09:15 AM

Cevap: Yeni kilo verme telkinini dinleyenler

Gunaydin lin
Az once motive muzigimi dinledim.
Cok yoruldum. Cunku muzik cok guzel bnde kayitsiz kalamiyorum basliyorum dans etmeye
Mide bulantim degilde ayaklarim ve bacaklarim acidi sizladi.fakat cok mutluyum.
Telkin dinleyenler sabhlari ac karnina limonlu sularini icsinler bnm tarifim soyle
Su sisesine guzelce yikadigim yarim limon cubuk tarcin ve su ictikce su Ekliyorum.bu tarif odem attiriyo tarcindan dolayi aciktirmiyo
Sizinde yaptiginiz diyetleri paylasirsaniz cokmutlu olurum
Selam ve dua ile

Lin 27-04-2016 10:20 AM

Zaman zaman sabahları aç karınla ılık limonlu su iciyorum ama bu limon ve tarçın fikri de guzelmis. Tesekkurler sevgili Firdevsi.
Ben bugune kadar bircok diyet denedim. Bazilari cok basarili bazıları başarısız. Ama buradaki temel nokta verilen kiloyu birdaha geri almamak. Bunun icin de diyetten ziyade saglıklı beslenmeyi ögrenmek gerek. Ben bu sabah telkini dinledim ve yeni bir baslangıc yaptıgım icin cok mutluyum icim kıpır kıpır 😊 saglıklı bir kahvaltı yaptım. Su anda mide bulantım da gecti.
Haftada iki kez yogurt kuru yapacagım. Sonucları paylasırım.
Yogurt kürü:
1 kase yoğurt
1 çay kaşığı toz zencefil
1 çay kaşığı toz tarçın
1 çay kaşığı toz zerdeçal
Hepsi karıştırılıyor ve akşam uyumadan 3-4 saat önce yeniyor. Arkasından uyuyana kadar da 4-5 bardak su içiliyor. Yapan tanıdıklarım var sonuctan memnun. Zaten ne olabilir ki hepsi saglıklı seyler 😊 hadi bakalım bana ve kilo verme niyetinde olan herkese bol sanslar. Önumuzde ince ve saglikli olunan gunler var hayirlisiyla 😊 sevgiler ❤

firdevsi ala 27-04-2016 10:25 AM

Bu kuru biliyorum
Gobek eriten kür ben ara vermistim tekrar basliyim tesekkur ederim.
Bana ve motive muzigi telkin dinleyen herkese sifa olsun selam ve dua ile

tombikmuallime 02-05-2016 09:10 AM

Bu telkin nerde bulamıyorum atar misiniz

firdevsi ala 02-05-2016 09:16 AM

Mualime cnm hosgeldin mumin bey telkinleri yolluyor ozel mesaj ile sifa olsun

tombikmuallime 02-05-2016 09:18 AM

Çok teşekkür ederim 💖💖

gönül 07 g 05-05-2016 04:31 PM

merhaba adım Gönül.Ben siteyle ilk defa tanışıyorum.Yanlış yere mi yazıyorum bilemedim.Dün müracaat ettim.Akşam gelmeyecek diye çok korktum. y789y789 sabah geldiğinini gördüğümde ise çok sevindim.Çok teşekkür ederim.

Yaşım 55 1985 yılından bu yana 100 ve üzeriyim ,yüzlerce metod denedim aklınıza ne gelirse olmadı,olmadı.sabah iki kez dinledim.Kahvaltımı yaptım.Saat 16.28 henüz açıkmadım ki ,açıkırdım.İyiyim.Sabah tartılacağım ve hergün gelişmeleri paylaşacağım.Eğer yalnış yerde paylaşıyorsam lütfen uyarın.

narkos 05-05-2016 04:43 PM

BENDE İSTİYORUM ATAKAN BEY...

kozmikdedektif 05-05-2016 05:48 PM

ben de bir denesem diyorum actionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:03 AM.