Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Sınavlara Hazırlık Klubü

Uyarılar

Sınavlara Hazırlık Klubü aöf sınava hazırlık, açıköğretim sınava hazırlık, kpss sınava hazırlık, öss sınava hazırlık, sınava hazırlık soruları, sınava hazırlık sorular, türkçe sınava hazırlık, matematik sınava hazırlık, ingilizce sınava hazırlık, sınava hazırlık testi, sınava hazırlık testleri, sınava hazırlık kitapları, smmm sınava hazırlık, sınava hazırlık siteleri, sınava hazırlık, ehliyet sınava hazırlık, edebiyat sınava hazırlık, sbs sınava hazırlık, sınava hazırlık testler, 6 sınıf ingilizce sınava hazırlık, 2 sınıf sınava hazırlık, 3 sınıf sınava hazırlık, 5 sınıf ingilizce sınava hazırlık

eğitim siteleri

Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü ve Sınavlara Hazırlık Klubü eğitim siteleri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çok faydalı siteler olmuş saolun.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sınavlara Hazırlık Klubü telkin cd indir izle İstanbul Sınavlara Hazırlık Klubü nerededir kimdir Sınavlara Hazırlık Klubü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sınavlara Hazırlık Klubü hipnoz Sınavlara Hazırlık Klubü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sınavlara Hazırlık Klubü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sınavlara Hazırlık Klubü kuantum düşünce kitap haberi

eğitim siteleri

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-11-2011, 09:39 PM   #11 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Stratejist76 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: eğitim siteleri

Çok faydalı siteler olmuş saolun..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Stratejist76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2012, 10:45 AM   #12 (permalink)
mydg
Guest

Spk kursu gitmeye son. Konusunda uzman spk lisanslama hocalardan spk kursu artık bilgisayarınızda. spkkursu.gen.tr
Alt 19-12-2014, 12:42 AM   #13 (permalink)

prodan kalite is an unknown quantity at this point

iso belgesi iso 9001 2000 2008 2015 kalite belgesi ankara istanbul
ISO 9001 , ISO 14001 , ISO 22000, ISO 27001 Yönetim Sistemleri Eğitim Hizmeti
prodan kalite isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-12-2014, 12:44 AM   #14 (permalink)

ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMLERİ
prodan kalite isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-12-2014, 12:45 AM   #15 (permalink)

iso belgesi iso 9001 2008 2015 belgesi kalite belgesi ankara istanbul
Alt 19-12-2014, 12:46 AM   #16 (permalink)

İSO BELGELERİ EĞİTİMLERİ
iso belgesi 9000 9001 2000 2008 kalite yönetim sistemi belgesi Ankara İstanbul prodan kalite danışmanlık
Alt 24-09-2016, 10:44 AM   #17 (permalink)

selamiyildiz is an unknown quantity at this point

Hızlı Okuma Kursu Ankara |Çocuk İngilizce Kursu Ankara | Yös Kursu Ankara
selamiyildiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-10-2018, 09:18 PM   #18 (permalink)

emraht34 is an unknown quantity at this point

eğitim sitelerine ilave yapmak istedim ;

ingilizce kursu ve ingilizce öğrenmek ile ilgili bir çok makale barındıran site;
İngilizce Kursu
ielts sınavı ile ilgili detaylı bilgiler
ielts Kursu
bilgisayarlı muhasebe programları ve eğitimleri
Muhasebe Kursları
emraht34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-04-2019, 10:58 AM   #19 (permalink)

virgilius66 is an unknown quantity at this point

iki site daha ekleyeyim
http://ozeldersverilir.net
WordPress ? Setup Configuration File
virgilius66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2019, 03:13 PM   #20 (permalink)

virgilius66 is an unknown quantity at this point

Özel Ders

Özel Ders

Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders
virgilius66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil