Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sigara Karşıtı Resim ve Videolar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sigara-karsiti-resim-ve-videolar/)
-   -   eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu olucam (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sigara-karsiti-resim-ve-videolar/9582-eger-sigarayi-bu-yolla-birakabilirsemkilo-almadan-size-omur-boyu-borclu-olucam.html)

bugdaysarisi 04-06-2008 02:48 PM

eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu olucam

sigrt56 merhab ben sat 11:00 dan beri dinliyorum sigara bırakma özgüven ve güven arttırıcı mp3 leri
sigara içeyim dedim çekemedim içime nasıl oldu anlamadım
benim sigarayı bırakmam çok zor diye düşünüyorum çünkü olmadığı zaman lar çıldıracakmış gibi oluyorum
ben telkinleri gece yatarken dinleyemme çünkü bilgisayardan dinliyorum
yani yataken dinlemesemde olurmuya bide basım çatlıyor okudum forumda varmış böyle durumlar
ha bide sunu sorucam bi bayan olarak sigarayı bıraktıktan sonra kilo almak en büyük korkum bu yolla bırakırsam iştahımda bi değişiklik olmaz demi
yanıtlarsanız sevinirim hismiley derty

aysegul_tirtil 04-06-2008 02:59 PM

Ynt: eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu olucam

merhabalar hoşgeldiniz büyük ihtimalle benden daha deneyimli biri size yanıt verecektir ama sigara bırakma telkiniyle kilo alma sorunu olmaz.metnin içerigini forumdan okuyabilirsiniz.ayrıca yine meditasyon bölümünde ideal kilo meditasyonu var,onu da uygulayabilirsiniz.sadece başaracagınıza inanın ve telkinleri düzenli dinleyin sevgiler

dogan_blade 04-06-2008 04:08 PM

Ynt: eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu olucam

sigarayı bırakmadan önce ben günde 2 paket içiyordum bazen dahada fazla içtiğim oluyordu ileri derece bagımlıydım
ama şimdi çok şükür bıraktım ama bırakmadan önce birgün 1 tane sigarayı aldım ve onunla konuştum
sen kagıdın içine sarılmış otsun altında plastik filtre dısında kagıt ,sen kimsinde sana esir olacagım bırakıyorum seni
dedim ve tek celsede boşadım 3 sene oldu çok şükr içmiyorum hiç canım istemiyor ,hani derler ya hiç canın istemiyormu diye hiç sevmediğiniz bir yemegi canınız nasıl istemiyorsa ve yeyip yememek elinizdeyse buda aynı o durum gibi oluyor
,sigarayı bırakınca ilk hafta çok tatlı olur sabah kalkarsın nefesin tertemiz kokar pis koku olmaz ilk gün ve ikinci gün biraz sabırlı olursan sonra canın istemiyorki zaten ,bir işle ugrasıp kendini yorarsan vakit gecer sonrada uyursun vucutu en mantıklı böyle oyalayıp bıraktırmak kolay gelsin diyorum

Hayatdern 21-09-2018 03:44 PM

Cevap: eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu oluc

Kafada bitiyor yani bütün iş. Adam 20 yıl içmemiş ama hala canım çekiyor şerefsizim diyor :D

yeniyol000 31-12-2018 04:58 PM

Cevap: eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu oluc

teşekkürler bilgi için

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:26 PM.