Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd

eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu olucam

Sigara Bırakma Klubümüz ve  Sigara Karşıtı Resim ve Videolar   eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu olucam Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu olucam merhab ben sat 11:00 dan beri dinliyorum sigara bırakma özgüven ve güven arttırıcı mp3 ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu olucam telkin cd indir izle İstanbul eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu olucam nerededir kimdir eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu olucam çekirdek inanç temizliği İzmir bursa eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu olucam hipnoz eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu olucamolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu olucam hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu olucam kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu olucam

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 04-06-2008, 02:48 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
7 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bugdaysarisi is an unknown quantity at this point
Standart eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu olucam

eğer sigarayı yolla bırakabilirsem(kilo almadan merhab ben sat 11:00 dan beri dinliyorum sigara bırakma özgüven ve güven arttırıcı mp3 leri
sigara içeyim dedim çekemedim içime nasıl oldu anlamadım
benim sigarayı bırakmam çok zor diye düşünüyorum çünkü olmadığı zaman lar çıldıracakmış gibi oluyorum
ben telkinleri gece yatarken dinleyemme çünkü bilgisayardan dinliyorum
yani yataken dinlemesemde olurmuya bide basım çatlıyor okudum forumda varmış böyle durumlar
ha bide sunu sorucam bi bayan olarak sigarayı bıraktıktan sonra kilo almak en büyük korkum bu yolla bırakırsam iştahımda bi değişiklik olmaz demi
yanıtlarsanız sevinirim eğer sigarayı yolla bırakabilirsem(kilo almadan eğer sigarayı yolla bırakabilirsem(kilo almadan

Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan, burası Çekirdek Teknoloji Eğitim ve Danışmanlık .2000 yılında ses kayıdı yaparken mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim.Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip faydalandı.Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin cd indirebilirsin. hayatimdegisti.com

bugdaysarisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 04-06-2008, 02:59 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future
Standart Ynt: eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu olucam

merhabalar hoşgeldiniz büyük ihtimalle benden daha deneyimli biri size yanıt verecektir ama sigara bırakma telkiniyle kilo alma sorunu olmaz.metnin içerigini forumdan okuyabilirsiniz.ayrıca yine meditasyon bölümünde ideal kilo meditasyonu var,onu da uygulayabilirsiniz.sadece başaracagınıza inanın ve telkinleri düzenli dinleyin sevgiler
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 04-06-2008, 04:08 PM   #3 (permalink)
dogan_blade
Guest

Standart Ynt: eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu olucam

sigarayı bırakmadan önce ben günde 2 paket içiyordum bazen dahada fazla içtiğim oluyordu ileri derece bagımlıydım
ama şimdi çok şükür bıraktım ama bırakmadan önce birgün 1 tane sigarayı aldım ve onunla konuştum
sen kagıdın içine sarılmış otsun altında plastik filtre dısında kagıt ,sen kimsinde sana esir olacagım bırakıyorum seni
dedim ve tek celsede boşadım 3 sene oldu çok şükr içmiyorum hiç canım istemiyor ,hani derler ya hiç canın istemiyormu diye hiç sevmediğiniz bir yemegi canınız nasıl istemiyorsa ve yeyip yememek elinizdeyse buda aynı o durum gibi oluyor
,sigarayı bırakınca ilk hafta çok tatlı olur sabah kalkarsın nefesin tertemiz kokar pis koku olmaz ilk gün ve ikinci gün biraz sabırlı olursan sonra canın istemiyorki zaten ,bir işle ugrasıp kendini yorarsan vakit gecer sonrada uyursun vucutu en mantıklı böyle oyalayıp bıraktırmak kolay gelsin diyorum
Okunmamış 21-09-2018, 03:44 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Hayatdern is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: eğer sigarayı bu yolla bırakabilirsem(kilo almadan size ömür boyu borçlu oluc

Kafada bitiyor yani bütün iş. Adam 20 yıl içmemiş ama hala canım çekiyor şerefsizim diyor :D
Hayatdern isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« ACI HESAPLAR | - »
Seçenekler
Stil