Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sigara Bırak (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sigara-birak/)
-   -   ınanmayana etkısı olurmu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sigara-birak/463767-inanmayana-etkisi-olurmu.html)

cagsen 10-02-2010 01:37 PM

ınanmayana etkısı olurmu

Merhaba arkadaslar sıte cok ılgımı cektı daha denemedım daha dogrusu nasıl yapacagımı bılmıyorum bu mızıgı kac defa suresı ne kadar 21 gun gecıyor aralarda ama bu 21 gunde 1 er defamı yoksa 1 saat mı dınleyecegım mesela ben butun versıyonları ındırıyorum kı aynı seyı dınlemekten sıkılmayayım dıye :)
bırde buyontemın yanı telkınlerın ıse yaramayacagını dusunen bırısıne dınletsek faydası olurmu erkek arkadasım sıgara ıcıyor bırakmak ısteyıp ıstemedıgını bılmıyorum ama ben bıraksın ıstıyorum boyle bı yontemın oldugunu soyledım uçmussun sen dedıı :) ınanmıyor yanı ama bbelkı denemeye ıkna edebılırım ınanmamasına ragmen bu telkınler ondada ıse yararmı

maviinci 10-02-2010 01:47 PM

Cevap: ınanmayana etkısı olurmu

Yarar yarar :) Örnekle açıklıyimm ::) Görmediğin biri sana hergün 8 saat olmak üzere 21 gün boyunca sigaradan nefret ediyorsun, derse gerçekten nefret edersin, değil mii ==))) Yada mutlu olduğunu söylese aynı şekilde, mutlu olursunn :) öyle işte :) Müziklerin ardındaki telkinler bilinçaltına etki ediyor :) Hergün 8 saat dinlenirse 2 hafta sonra etkisi görünüyorr :)) Gerçekten, bakınca insan etrafındaki her sözün etkisinde kalıyor. . Bunu olumlu yönde kullanmakgerekir, sanırımm demii sevincli

BEYZANUR2110 10-02-2010 02:14 PM

yrl78karabaş otu çok faydalı ablam o şekilde sigarayı bıraktı 15 yıldır içiyordu 2 yıldır bırakmış canın sigara istediğinde bu ottan biraz ağzına al 5 dk beklet sonra tükür inşallah bırakırsın

doremifasolasi 11-03-2010 07:53 PM

arkadaşlar,ben çevremdeki insanların düşüncelerinden fazlasıyla etkilenen,davranışlarına büyük ölçüde kısıtlama getiren biriyim.diyelim ki başkalarını önemsememe telkininlerini dinledim ve bu telkinler gerçekten başarıyla sonuçlandı.ben artık herkesin düşüncesinden etkilenmekten kurtuldum. merak ettiğim şey; bundan sonra sigarayı bıraktırma telkinini dinlemek istesem(ki ben artık başkalarının düşüncelerini önemsemeyen biriyim) bu telkinler yine de başarılı olur mu?

bluegirlx 11-03-2010 10:28 PM

ben bu soruyu eşime telkinleri dinletmek istediğim zman sormuştum çünkü oda inanmıyor..çok mantıklı bir açıklama geldi..biz bilinçaltımızdaki zararlı düşüncelere istemeden ve tam neden olduğunu bilmediğimiz şeylerle kavuşuyoruz..tam tersi düşüncelere yani olumlu düşüncelerede istemeden ve farkında olmadan inanmasakta kavuşuruz..sistem biz isteyincede işliyor istemeyincede..umarım anlata bilmişimdir nacizane..

cagsen 12-03-2010 04:14 PM

Alıntı:

bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 589153)
ben bu soruyu eşime telkinleri dinletmek istediğim zman sormuştum çünkü oda inanmıyor..çok mantıklı bir açıklama geldi..biz bilinçaltımızdaki zararlı düşüncelere istemeden ve tam neden olduğunu bilmediğimiz şeylerle kavuşuyoruz..tam tersi düşüncelere yani olumlu düşüncelerede istemeden ve farkında olmadan inanmasakta kavuşuruz..sistem biz isteyincede işliyor istemeyincede..umarım anlata bilmişimdir nacizane..

peki hala sıgara ıcıyormu?

(içimiyor deblissy içmiyor deekhkh56)

bluegirlx 12-03-2010 04:55 PM

Alıntı:

cagsen Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 589277)
peki hala sıgara ıcıyormu?

(içimiyor deblissy içmiyor deekhkh56)

bizim sorunumuz sıgara değil..ayrıca henüztelkinler elime uşlaşmadı isme özel hazırlanacak..Atakanbeyden haber bekliyorum..ben işe yarayıp yaramadığnı sorgulamıyorum artık..bilinç altı kontrol dışı birşeydir..iistesede stemesede etkilenecek ve herşey düzelecek..

freakenout 06-04-2010 11:00 PM

Alıntı:

muxo Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 601761)
iradesizler. bu müzigin bi faydası olmaz.

hala müzik diyor adam ya25889

zelzere 21-12-2010 03:26 PM

Msjı Yazdığın Uzun zaman olmuş. Denedin mi etkisiniz gördün mü?

Ben yinede cevaplıyorum.
Etkilenir tabiki. Çünkü Bilinçli yanımıza söylemiyoruz. Bilinç altına söylüyoruz oraya gönderme yapıyoruz.
Dinleteceğiniz kişiyi bilgilendirmesenizde etkilenir. Ama dinleme süresi uzun olmalı.
Unutmamalı ki inanmak başarmanın yarısıdır. Etkinliğini kabullenende daha kısa sürede etkili olacağını düşünüyorum. Yani bilinçli kısmımızın idrak etmesi biliç altına idrak ettirmemizi kolaylaştırır.
İnanmasada dinletmenizi tavsiye ederim. Ama 21 gün günde en az 3 saat dinlenmeli ve 1 hafta ara verilmeli bu döngü 3 ay sürdürülmeli etkisini görseniz bile devam edin ki kalıcı olsun. Etkinin görünmesi kişiye göre değişebilir. ( Günde 3 saat yeterli olacaktır. Çokta sıkmanıza gerek yok)
Ve Telkinler ilk başlarda sıkıntı verebilir. İşte bu Bilinç altının zorlamasıdır. Şöyle düşünün Bir mahhalle var, pislik yuvası ve siz burayı yıkıyorsunuz. Yerine yeni tertemiz bir yapılanma yapıyorsunuz. O içinizde ki sıkıntıda o mahalledeki yapıyı yıkmanıza karşı gelen insanlar gibi düşünün.
Emin olun sonunda başarılı olacaksınız. Döngüyü uygulayın.
Ve telkinlere yeni ayda başlamanızı tavsiye ederim. ay takvimine bakabilirsiniz.

m100 20-05-2011 02:42 PM

bu telkin müziklerinin kaç çeşidi var bakmadım ama sanırım 4-5 çeşit..hergün 8 saatin 2 şer saatinde her bi çeşit müzikte dinlesemde 1 haftaya kalmaz kusmaya başlarım..birine 40 kere salak desen salak olur hesabı değilmi :d günde 8 saat ne demek yahu? kim dinleyebilir 8 saat boyunca yada ara verilrbiliyorsada kim dinleyebilir kusmadan :D bari şunun sade halini koyunda istediğimiz müziklere montajı kendimiz yapalım :D ben dinlediğim bütün türkülere vede şarkılara montajlarım.ama yok onlarda şarkıcının sözleri ve sesi karışır diye olmaz dersiniz.ozaman sade sazlı yada sade kop kop disko müziklerine parçalara yükliyek lo :d

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:14 PM.