Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sigara Bırak (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sigara-birak/)
-   -   Sigara Birak New Age (http://www.hayatimdegisti.com/forum/sigara-birak/1424-sigara-birak-new-age.html)

hayatimdegisti 13-06-2007 01:19 AM

Sigara Birak New Age

Link üzerine gelip sağa tiklayip farkli kaydet diyiniz...

New Age Telkinler Telif Sorunu Olabileceği İçin Kaldırılmıştır

ozel 24-07-2007 04:56 AM

Ynt: Sigara Birak New Age

Bu muzik gercekten haaaariikaa super olmus sevgili Atakan cok tesekkur ederim listeme ekledim hemen zevkle dinliyorum thumbsanim

akaya1979 04-08-2007 04:59 PM

merhaba aceba bu sigara bırakma telkini neden çok kısa ney versiyonu yaklaşık yarım saatti bu 10 dakkika sürüyor telkin içeriğimi farklı saygılar

hayatimdegisti 04-08-2007 07:15 PM

Alıntı:

abdurrahman Nickli Üyeden Alıntı
merhaba aceba bu sigara bırakma telkini neden çok kısa ney versiyonu yaklaşık yarım saatti bu 10 dakkika sürüyor telkin içeriğimi farklı saygılar

İkisinin içeriği farkli...Ney telkininde 4 script var...New age'da ise 1.si var diğer 3'ü yok...

ketum 15-08-2007 10:11 AM

Alıntı:

gazel Nickli Üyeden Alıntı
önceliklen selam bu siteyi gugılda ararkene buldum hizmetleriniz çok güzel demin verdiğiniz linkten mp3 ü indirdim ve dinliyorum çok hoşuma gitti hatta öyle efkarlandım ki bir sigara yakıp derin derin içime çekiyorum başarılarınızın devamını diliyorum :d saygılar sevgiler :d :d :d

44
bunun etkisini gercekten gören var mı ?cok merak ediyorum...

karacula 28-09-2007 03:19 PM

iyi günler. Telkinleri dinlemeye başladım. Umarım faydalı olur. Ancak bazı konularda şüphelerim var. Özellikle telkinlerin içeriği konusunda size ne kadar güvenebiliriz. Sonuç itibariyle yaşadığımız dünyanın hali ortada insanların zayıflıkları ya da ihtiyaçları başkaları tarafından bu kişilerden çıkar sağlamak amacıyla kullanılabiliyor. acaba indirdiğimiz bu kayıtlarıdaki metinleri bi şekilde duyabilmemiz için kullanabileceğimiz bir program veya başka bir yol var mı? -email yoluyla yanıtlayabilirseniz çok sevinirim.

öge 30-09-2007 01:56 AM

sigara için ney versiyonu nerde göremedim 2006 dakinide indiremedim cevep için şimdiden teşekkürler

yakamoz 30-09-2007 02:32 AM

Alıntı:

öge Nickli Üyeden Alıntı
sigara için ney versiyonu nerde göremedim 2006 dakinide indiremedim cevep için şimdiden teşekkürler

Öge merhaba hoşgeldin. 2006 sigara bırak ney normal olarak iniyor (biraz önce kontrol ettim) yeniden bir dene istersen. hismiley

öge 30-09-2007 03:18 AM

winrar sorunu yaşıyorum neyse new age ile idare edicez artık

fundaaskin 04-12-2007 03:44 PM

ben de ney versiyonunu bulamiyorum. birisi link atabilir mi? 2006 diyosunuz, orayı da bulamadıml gulensmiley

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:53 AM.