Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Seyahat Etme Korkusu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/seyahat-etme-korkusu/)
-   -   otobüsler korku filminin canlı hali oldu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/seyahat-etme-korkusu/386724-otobusler-korku-filminin-canli-hali-oldu.html)

mexxeroze 24-09-2009 01:50 AM

otobüsler korku filminin canlı hali oldu

ben otobüste gitmekten korkuyorum bir kere düşünmeye başladım bir şeyi
ya tuvaletim gelirse nasıl olur nasıl tutarım ya tutamazsam nasıl olur diye sonra bu büyüdü büyüdü o koltuğun verdiği vibrasyon otobüsün durup beklemesi ve bende boşalan terler ...:):):)korkunun üzerine gidilerek aşılıyomuş yaa kim sölediyse onu yalan :):) bu korkunun üzerine gidersem hayatımda unutulmaz anları yaşarım walla :D:D en iyisi düşünmemek bazen uzaklaşmak derinine inmek zarardan başka bişey getirmiyo ben bunu depresyona ve birçok rahatsızlık üreterek anladım neden sorusunu soran kişi ve nasıl oluru 5 dk dan fazla düşünmemeli ;) k

pisimbat 24-09-2009 12:16 PM

Cevap: otobüsler korku filminin canlı hali oldu

bense şu açıdan korkuyorum bir kere ben uzun yol otobüslerinden bahsediyorum sanırsam sizde ben şöferlere güvenmiyorum kötü lullanıolar diye birde adam kalp krizi falan geçirirse diye .
tuvalet sorununa gelince eğer yola çıkacaksam akşamdan midemi karnımı bozacak şeyler yemem sabah fazla su içmem zaten her 3 saatte bir mola veriyorlar endişe etme yani bence

mexxeroze 01-10-2009 02:48 AM

ya evet oda var doğru söylüyosun ama ona ecel ötekininse olcaklrdan sonraki haller falan öfff bahsetmek bile iğrenç:)ama yolculuk var yakında da :( ne yapıcam bakalım aklımı ordan uzakta tutuo uyumaya çalışıcam öteki türlü bişeyler oluyo ve inanılmaz korku oluşuyo bende otobüsü durdurup inmek falan

pisimbat 02-10-2009 01:33 PM

Alıntı:

mexxeroze Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 492898)
ya evet oda var doğru söylüyosun ama ona ecel ötekininse olcaklrdan sonraki haller falan öfff bahsetmek bile iğrenç:)ama yolculuk var yakında da :( ne yapıcam bakalım aklımı ordan uzakta tutuo uyumaya çalışıcam öteki türlü bişeyler oluyo ve inanılmaz korku oluşuyo bende otobüsü durdurup inmek falan

anlıyorum bence otobüse bindiğinde kulağına müzik tak yolu seyret kitap oku kendini oyala yani bence yenebileceüin bir korku bu ayrıca cam kenarında otur ve gündüz git

cesurcatli 11-11-2009 02:27 AM

kardesim aynı rahatsızlık bende de var hala devam ediyor bi cozum yolu bulursan bana da haber et bu durum peki otobus haricinde baska mekanlarda oluyor mu mesela kalabalık mekanlarda sınıf ortamında gibi

mexxeroze 17-11-2009 01:21 AM

durup dururken bazen oluyo.. kısıtlı hissettiğim ve olumsuz durumlardan çıkış düşüncesini bulamadığım durumlarda oluyo akıl oyunları filmindeki nobel ödüüllü profesör şizofreni o düşünceyi yani o kişileri görmezden gelerek aşmıştı bende düşünmemeye çalışıyorum bir varan firmasının wc li otobüsleri var benimki düşüncede çok korku ürettiğim oluyo ama artık olumsuz fikir aklıma geldiğinde çok kayle almadan başka düşüncelere yoğunlaşıyorum ki düşünce filizken köklü ağaç olmasın diye bu kadar ilerleme kaydedebildim...bir de atakan abi inşallah bunla ilgili ritmotrans ayarlayıp biz fobia lılara sunacak kolay gelsin kardeşimmm.. ama o an beyninle savaş vermek çok zor bi durum çekmeyen bilmiyo o stresle boğuşmak allahbu sorunu çeken başkalarıda varsa yardımcısı olsun dua etmeyi de unutma umarım yardımcı olabilmişimdir...

cesurcatli 25-11-2009 06:11 PM

sagol kardeşim inşallah dua edelim aslında ben boyle olupta hipnozla iyilesen kişilerin hikayelerini okudum fakat bir turlu gitmedim hipnoz için artık bu durum benim için o kadar ilerlemiş ki kendimi evin dısında neredeyse her yerden soyutladım beyin icindeki o dusunce anındaki mucadeleyide cok iyi biliyorum sitedeki ritmotransları 1 aydır felan dinliyorum iyi geldi zincirlerimi kırdı ben bi 2 bucuk senedir felan bu durumu yasadıgım icin daha fazla dinlemem gerekiyor sanırım yani suan için ego ve ego guven guclendirici dinliyorum sosyal fobiyi de indirecektim fakat linklerde bi sorun var onu da duzelince indirebilirim kardesim sen bunun dısında bir yontem bulup ilerleme kaydedersen bana da haber ver lutfen hem senin hem de kendi adıma cok sevinirim Allaha emanet ol dua ile saglıcakla kal Allah daha buyuk dert vermesin

mexxeroze 30-11-2009 06:41 PM

aklıl oyunları filminden aldığım mesaj kesinlikle ... beynine gelen olumsuzlarla savaşman onu güçlendirir bu yüzden o geldikçe uzaklaş ondan o an farklı kelimeler saymaya başla o kelimeler içinde beynin yeni şeyler düşünmeye başlıycak ve psikolojik olan o kokru uzaklaşmaya başlıycak kendine inan ben dün bunu başardım eminim ki sen de yapabilirsin ;)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:58 AM.