Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Serbest Kürsü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/serbest-kursu/)
-   -   Resme bak kişiliğini gör (http://www.hayatimdegisti.com/forum/serbest-kursu/887-resme-bak-kisiligini-gor.html)

etterna_ 15-02-2007 11:02 PM

Resme bak kişiliğini gör

8 dedim ve gerçekten doğru 98569

lalezar 16-02-2007 08:31 AM

Resme bak kişiliğini gör

ben de 7 dedim dikkatsiz oldugum dogru ama bunun tam yansıttıgını düşünmüyorum...ipucu verebilir.

etterna_ 16-02-2007 11:19 AM

Resme bak kişiliğini gör

smil56 Çocuksu bi içgüdü olsa gerek hepimiz bi gruba dahil olmak istemişizdir ve yalnız kalmak istememişizdir. Kabul görmemek gibi bi şey olduğunu düşünmekten herhalde. Ama bu testi daha yıllar önce görmüştüm ve yine 8 diye düşünmüştüm. Kişiliğimde bi değişiklik olmamış.akrep burcu olduğundan herhalde duygularım her zaman ön plandadır ve mantığımı duygularım oluşturmuştur.

etterna_ 16-02-2007 04:42 PM

Resme bak kişiliğini gör

Alıntı:

lerzan Nickli Üyeden Alıntı

kodumu oturtan vurdumu inleten insanlardan olmak lazim bu devirde:))

Aslında öyle ama.Çok isterdim kodumu oturtan koruma kalkanını kuşanmış biri olmak.Telkinleri de bu yüzden dinliyorum ya :))

etterna_ 16-02-2007 05:04 PM

Resme bak kişiliğini gör

Ya Lerzan öyle bi yazıon ki; Kendi yazdıklarıma bakıyorum o kadar yavan geliyo ki.Bir cümleye bu kadar çok anlam nasıl yükleyebiliyosun? Okumaksa yeterince kitap okuduğuma inanıyorum ama senin gibi yazabilmeyi nerden öğrenebilirim acaba? Bence sen yazar olmalısın. Belki de ünlü bir yazarsın ama çaktırmıyosun. 96

murat 16-02-2007 05:19 PM

Resme bak kişiliğini gör

Aynen senin gibi düşünüyorum bende etterna_. Hatta o kadar farklı bi yazı tarzı varki Lerzan hanımın bazen bazı kısımları anlayabilmek için 2-3 kez okuduğum oluyor.etternadan sonra banada öğret nasıl olduyo bu iş

murat 16-02-2007 05:23 PM

Resme bak kişiliğini gör

Çok doğal yazdığın içinde olabilir belki ama çok çok doğal yazıyo olman lazım.Bütün düşüncelerini sırasına göre yazarak düşünüyo gibi...

dost78 16-02-2007 08:36 PM

Resme bak kişiliğini gör

"Değişmeyen tek şey değişimdir" sözünden hareketle bence burada seçeceğimiz resimlerde zaman içerisinde değişebilir,önemli olan değişime açık olmak,sürekli kendini yenilemek,iç sesindeki olumsuzlukları değiştirmek

pencereden dışarı bakan bir insan yerdeki çamuru görürken diğeri gökteki yıldızı görür,
insanın önünde her zaman iki seçenek var,bakış açısı hayatı zindanada çevirebilir,sarayada.Aynı olanaklara sahip iki insandan biri mutsuzken diğeri çok mutlu olabilir,
Antony Robbins hayatını değiştirmeye karar verdiğinde ilk işi bir hızlı okuma kursuna yazılmak olmuş ve 2 sene gibi bir sürede 700 e yakın kişisel gelişim kitabını okumuş ve daha sonra seminerler vermeye bildiklerini paylaşmaya başlamış,sonrasını sizde biliyorsunuz,kitapları dünya çapında okunuyor

dost78 16-02-2007 10:23 PM

Resme bak kişiliğini gör

lerzan,bu güzel ve anlamlı yazın için çok teşekküler,yazını okurken kendimle yüzleştim,kendimi zaman zaman bende dışarılarda arıyorum,psikologlar bizi kendimizle tanıştırmaya çalışırlar hep,kendi benliğiyle çatışan ve kendisiyle dargın insanları benlikleriyle barıştırmaya çalışırlar,çözümü senin bulmanı isterler,demekki çözüm bizim içimizde,kitaplar ve çevre her ne kadar yardımcı olsada,nihai çözümü bizim bulmamız gerekiyor,benliğimizin anahtarı bizim elimizde...

etterna_ 17-02-2007 01:18 AM

Resme bak kişiliğini gör

Lerzan bu yazın beni de çok etkiledi. Gerçekten kendin olmusun.Çok cesursun ve senden öğrenecek çok seyimiz var alk78

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:17 PM.