Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Serbest Kürsü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/serbest-kursu/)
-   -   Asosyal ve Aşığım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/serbest-kursu/623344-asosyal-ve-asigim.html)

Thanatos 12-09-2013 01:27 PM

Asosyal ve Aşığım

Öncelikle merhaba arkadaşlar actionsmile uzun süredir siteyi takip etmiyordum.
Şimdi sorunuma gelince benim sorunum şu arkadaşlar, ben hiç dışarıya çıkmayan, sosyal hayatı olmayan, tek eğlence yeri sanal ortam olan, gezmeyi sevmeyen biriyim. Ve bir kızı seviyorum. Ama sevdiğim kız da gezmeyi, eğlenmeyi çok seviyor ve hatta eski sevgilisiyle çok yerlere gidiyorlardı fotoğraflarını görüyordum internette ama şimdi ayrıldılar. ben ona teklif etsem diyelimki kabul etse onu nasıl mutlu edebilirim ? Çünkü daha önce hiç kız arkadaşım olmadı utananadam Ve onunla gideceğimiz yerlerde birileri bizi görür diye utanıyorum. Ve bir sorun daha kızla ayrı şehirlerde oturuyoruz sadece okulda görüşebiliyoruz. Onun yanına nasıl gidebilirim ben. Otobüste, minübüste bile parayı verip ineceğim yeri söylerken bile sesi titreyen biriyim ben. utananadam Bu sorun kafama çok takılıyor teklif edip etmemekte kararsızım, etsem onu mutlu edemeyeceğim, etmesem çok fazla üzülüyorum onu düşünmekten geceleri uyuyamıyorum ve daha önce böyle yaparak onu kaybetmiştim bir daha aynı hatayı yaparak kaybetmek istemiyorum sad456utananadamağla2

Değişmek 12-09-2013 11:09 PM

Cevap: Asosyal ve Aşığım

git söyle eğer olumlu cevap alırsan merak etme onu mutlu edersin bir sevgilin oldumu zaten özgüvenin yerine gelir olumsuz cevap alırsanda yine bir cesaret kazanırsın bundan başka bir kıza aşık olduğunda ona söylemekte hiç sıkıntı çekmezsin eğer söylemessen böyle üzülerek yaşamaya devam edersin.Seçim senin dostum

Thanatos 12-09-2013 11:22 PM

Alıntı:

Değişmek Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 846545)
git söyle eğer olumlu cevap alırsan merak etme onu mutlu edersin bir sevgilin oldumu zaten özgüvenin yerine gelir olumsuz cevap alırsanda yine bir cesaret kazanırsın bundan başka bir kıza aşık olduğunda ona söylemekte hiç sıkıntı çekmezsin eğer söylemessen böyle üzülerek yaşamaya devam edersin.Seçim senin dostum

Ya zaten teklif etmekte kararlıyımda aklıma takılan ayrı şehirlerde yaşıyor olmamız. Onunla buluştuğumuzda ne yaparım ki ? Muhtemelen arkadaşlarıyla da tanıştırmak isteyecektir. Çok fazla gezmeyen biriyim ben. Yabancı ortamlara girmeyi sevmem.

Değişmek 12-09-2013 11:35 PM

bu yüzden diyorumya özgüvenin yerine gelir diye mesafeyi sorun etme mutlaka buluşursunuz bi kafeye filan gidersiniz konuşursunuz birbirinizi daha iyi tanırsınız arkadaşlarıyla tanıştırır seni merak etme onlar seni yemez :) sen önce bş teklşf et gerisini akışına bırak

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:50 PM.