Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Serbest Kürsü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/serbest-kursu/)
-   -   Bütün insanlar aptal. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/serbest-kursu/623314-butun-insanlar-aptal.html)

tuna123 31-08-2013 01:27 AM

Bütün insanlar aptal.

Evet insanların hepsi aptal , hareketleri konuşmaları beni teğet geçer hep , çünkü takmam bile saçma aptal gelir bütün insanlar ve düşünceleri . Ama kendimde akıllıyım demiyorum en azından aptal değilim . Yanlış anlaşılmasın kendini beğenmiş biride değilim . En büyük hayalim sessiz bir köyde kendime bir ev alıp içini kitaplarla doldurup rahat huzur mutluluk refah içerisinde yaşamak ve tabiki aptal olarak görmediğim bi insanla bana göre biriyle evlenip . O insanların aptallıklarını görmüceğim duymucağım biyerde yalnız sessiz huzur içinde yaşamak gibisi olamaz . İnsanlar çok basit gelir bide mesela bana , kendimide üstün görmem ama böyleler işte değiştiremem kimseyi .Bu duygunun bi açıklaması varmıdır acaba .

Değişmek 31-08-2013 10:13 AM

Cevap: Bütün insanlar aptal.

senin o aptal olarak olarak gördüklerinde bizi aptal olarak görüyor :/

Janer 31-08-2013 02:20 PM

butun insanlar icin soylediklerin aslinda sensin. kendin icin soylediklerinde aslinda butun insanlar. gereksiz ve sacma bir konu olmus. bana da aptal demissin. ve suan buraya yazarken kullandigin bilgisayar, internet vs. onlari bulanlara da aptal demissin. pardon da sen aptal degilsen neden kendin yapmadin bunlari .

madem herkes aptal ama sen aptal degilsin buraya bunlari yazip beni sinirlendirme aptalligini nasil olur da yaparsin. birsey daha. cok gereksiz bir insansin. saygisiz, seviyesiz.

mira- 31-08-2013 02:50 PM

Kendini yalnız hissediyorsun galiba.İnsanlar seni anlamıyorlar değil mi?Okudukça bir şeyleri öğrendikçe,düşündükçe kendini yalnız ama diğer insanlardan farklı olarak görüyorsun.Evet bencede aptal olan çok fazla insan var.Ama bu ne seni çok akıllı nede bütün insanları aptal yapar.Bu kibirdir.Evet çoğu insan boş şeylerle uğraşıyor.Çokta cahil olanlar var.Ama bence kendini insanlardan soyutlamak yerine onlarla daha çok iletişime geçmelisin.Belki senin bilmediğin ve onlardan öğreneceğin şeyler vardır.Tabi onlarında senden :))

Değişmek 31-08-2013 03:15 PM

Alıntı:

Janer Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 846262)
butun insanlar icin soylediklerin aslinda sensin. kendin icin soylediklerinde aslinda butun insanlar. gereksiz ve sacma bir konu olmus. bana da aptal demissin. ve suan buraya yazarken kullandigin bilgisayar, internet vs. onlari bulanlara da aptal demissin. pardon da sen aptal degilsen neden kendin yapmadin bunlari .

madem herkes aptal ama sen aptal degilsin buraya bunlari yazip beni sinirlendirme aptalligini nasil olur da yaparsin. birsey daha. cok gereksiz bir insansin. saygisiz, seviyesiz.

sakin ol dostum bu kadar sert olmana gerek yoktu

tuna123 31-08-2013 03:39 PM

Alıntı:

mira- Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 846264)
Kendini yalnız hissediyorsun galiba.İnsanlar seni anlamıyorlar değil mi?Okudukça bir şeyleri öğrendikçe,düşündükçe kendini yalnız ama diğer insanlardan farklı olarak görüyorsun.Evet bencede aptal olan çok fazla insan var.Ama bu ne seni çok akıllı nede bütün insanları aptal yapar.Bu kibirdir.Evet çoğu insan boş şeylerle uğraşıyor.Çokta cahil olanlar var.Ama bence kendini insanlardan soyutlamak yerine onlarla daha çok iletişime geçmelisin.Belki senin bilmediğin ve onlardan öğreneceğin şeyler vardır.Tabi onlarında senden :))

evet durum bu kısaca 25889 . kibirlendiğim yok . ozaman genelleme yaparak konuşmamak gerek ama bilmiyorum

tuna123 31-08-2013 03:39 PM

Alıntı:

Janer Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 846262)

tamam sen aptal değilsin. actionsmile

mira- 31-08-2013 09:06 PM

kibirli değilim diyorsansorun yok :D

Janer 01-09-2013 01:12 AM

Alıntı:

Değişmek Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 846266)
sakin ol dostum bu kadar sert olmana gerek yoktu

yumusak olmaya da gerek yok . genelleme yapan insanlari sevmem. konu ne olursa olsun yapilmamasi gereken birsey varsa ortada yapilmamali. pozitif girdim siteye ve basligi gordugumde zaten ayarladim kendimi. yazdiklarini gorunce de patladim. neyse daha fazla buradan devam etmeyecem. kendini onemli hissetmesin.

tuna123 01-09-2013 02:17 AM

Alıntı:

Janer Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 846287)
yumusak olmaya da gerek yok . genelleme yapan insanlari sevmem. konu ne olursa olsun yapilmamasi gereken birsey varsa ortada yapilmamali. pozitif girdim siteye ve basligi gordugumde zaten ayarladim kendimi. yazdiklarini gorunce de patladim. neyse daha fazla buradan devam etmeyecem. kendini onemli hissetmesin.

yazdıklarımdan kendimi önemli hissettiğimi çıkarman ilginç . Ben sadece insanları gördüğüm yönde konuştum , aptal demek isteyerek boş demek istemiştim sadece . En iyisi yalnızlık kimsenin derdini cefasını çekecek değilim.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:18 PM.