Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Serbest Kürsü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/serbest-kursu/)
-   -   Telkinler bana birşeyi öğretti. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/serbest-kursu/623118-telkinler-bana-birseyi-ogretti.html)

Thanatos 29-06-2013 01:53 PM

Telkinler bana birşeyi öğretti.

Eskiden pısırık biriydim. Ne bileyim biri oturduğum yerden kalk dese bile hemen kalkardım. Ama artık öyle değilim. Biri bana en ufak bir şey dese cevabını vericek duruma geldim. 956k Telkinler kimsenin benden üstün olmadığını, herkesin eşit olduğunu öğretti bana.

ßyKuS 29-06-2013 02:41 PM

Cevap: Telkinler bana birşeyi öğretti.

bu tür mesajları bir günlük açıpta paylaşırsan daha iyi olur.

Değişmek 29-06-2013 08:13 PM

hangi telkinleri ne kadar süreyle dinledin

Thanatos 29-06-2013 08:37 PM

Telkin listem şöyle;

7 gün suçluluk duyguları √
7 gün ego güven güçlendirici √
7 gün kendine güven √
7 gün sosyal fobi (devam)
7 gün sosyallik arttırıcı (başlanmadı)
7 gün topluluk karşısında konuşma (başlanmadı)
7 gün koruma kalkanı (başlanmadı)

Değişmek 29-06-2013 09:23 PM

Alıntı:

Thanatos Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 844586)
Telkin listem şöyle;

7 gün suçluluk duyguları √
7 gün ego güven güçlendirici √
7 gün kendine güven √
7 gün sosyal fobi (devam)
7 gün sosyallik arttırıcı (başlanmadı)
7 gün topluluk karşısında konuşma (başlanmadı)
7 gün koruma kalkanı (başlanmadı)

suçluluk-ego-kendine güven-sosyallik artırıcı telkinleri bayağı bi dinledim gerçekten etkisi oldu bunu inkar edemem ama şu korkaklıktan bi türlü kurtulamadım biri höt dese pısıyorum hemen

SOLAK_ 01-07-2013 12:52 PM

Telkinler gerçekten cesaret veriyor..Ciddi şekilde egoyu güçlendirip karşınızdakine çok rahat cevap verebiliyorsunuz sıkılmadan , çekinmeden ve de sinirlenmeden sakin bir şekilde..
Sizi rahatsız eden şeyleri artık bilinçaltınıza atmıyorsunuz pat diye ağzınızdan karşı tarafa akıyor :) Bunun için artık strese gerek kalmıyor.. Öyleki karşınızdaki sizden bunu beklemediği için şaşırıp kalıyor

atlante 01-07-2013 12:58 PM

Alıntı:

SOLAK_ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 844659)
Telkinler gerçekten cesaret veriyor..Ciddi şekilde egoyu güçlendirip karşınızdakine çok rahat cevap verebiliyorsunuz sıkılmadan , çekinmeden ve de sinirlenmeden sakin bir şekilde..
Sizi rahatsız eden şeyleri artık bilinçaltınıza atmıyorsunuz pat diye ağzınızdan karşı tarafa akıyor :) Bunun için artık strese gerek kalmıyor.. Öyleki karşınızdaki sizden bunu beklemediği için şaşırıp kalıyor

Harika değişimler bunlar,tebrik ederim blissy . çok ama çok mutlu oldum adına.daha da iyi ol inşallah 956k

atlante 01-07-2013 01:03 PM

Alıntı:

Değişmek Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 844595)
suçluluk-ego-kendine güven-sosyallik artırıcı telkinleri bayağı bi dinledim gerçekten etkisi oldu bunu inkar edemem ama şu korkaklıktan bi türlü kurtulamadım biri höt dese pısıyorum hemen

koruma kalkanını yalnızca bir kez dinlememe rağmen değişimler şöyle olmuştu; mesela içime kapanığım ve bir olayı ciddi derecede takarım . hatta bu düşünme beni hasta eder sinirlerimi yıpratır.ancak sanki dışa dönük gibi olmuştum ve canımı sıktığını düşündüğüm olaylar anlık bir olumsuz hisle geçip gidiyordu.aslında en belirgin değişim şöyle oldu bence doğrudan ilgisi var; üşünmeyecek ortamda üşüyen biriyim ve yorgan,battaniye ne varsa bürünür uyurum.içe dönüklüğümle bağdaştırdım bunu.telkinden sonra ilk gün incecik örtüyle çok rahat üşümeden uyuyabildim.tabi başka telkinlere devam ettim yine de dinleyeceğim koruma kalkanını..

Değişmek 01-07-2013 09:58 PM

koruma kalkanını hiç dinlemedim ama cesaret veriyosa dinlerim

appetite for destruction 02-07-2013 05:29 AM

ne mutlu :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:29 AM.