Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü

Uyarılar

Işık'ca

Hayatım Değişti Klubü ve Serbest Kürsü Işık'ca Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız aslında insan karşısındaki kişiye aşık olduğunu zannediyor ama kendisine aşık oluyor .karşısındaki kişi ayna. karşısındaki kişide kendine benzer özellikleri algılıyor ve kendini seviyor. egosunu yani. gerçek aşk Allah 'a ulaştırır. Züleyha'nın Yusuf a.s .e olan aşkı gibi.kişi kendini değiştirdikçe karşısındaki ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Serbest Kürsü telkin cd indir izle İstanbul Serbest Kürsü nerededir kimdir Serbest Kürsü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Serbest Kürsü hipnoz Serbest Kürsü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Serbest Kürsü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Serbest Kürsü kuantum düşünce kitap haberi

Işık'ca

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-06-2013, 09:24 PM   #551 (permalink)
Üsteğmen

seniha. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 591
326 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seniha. will become famous soon enough
Standart Cevap: Işık'ca

aslında insan karşısındaki kişiye aşık olduğunu zannediyor ama kendisine aşık oluyor .karşısındaki kişi ayna. karşısındaki kişide kendine benzer özellikleri algılıyor ve kendini seviyor. egosunu yani. gerçek aşk Allah 'a ulaştırır. Züleyha'nın Yusuf a.s .e olan aşkı gibi.kişi kendini değiştirdikçe karşısındaki kişi değişmeyince sevecek kişi kalmıyor. bazen de erkek annesi gibi bir bayanla, kadında babası gibi bir erkeğe aşık oluyor ,çoğu zaman bu aşk evlilikle bitiyor. eğer anne ya da baba çocukluğunda ilgi göstermemişse çocuk orada annesinden ya da babasından nefret eden bir acı beden oluşturuyor. daha sonra karşılaştığı tüm kadınlar veya erkekler acı bedenini tetikleyeccek kişiler oluyor.ilişki yakınlaştığında ya da karşısındakinden beklenmedik bir hareket gördüğünde acı bedeninin anne ya da baba figürüne karşı öfke tetiklenir ve ilişkiyi bititir.bu durumda ortaya çıkan acı bedenin farkına varıp, serbest bırakmak en doğrusu. ispanyocadaydı sanırım.aşk kelimesi için iki kelime var. biri sana sahip olmak istiyorum manasına geliyor. gerçekten aşk manasına gelen kelimeyi ise fazla kullanmıyorlar.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

seniha. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2013, 09:46 PM   #552 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Alıntı:
seniha. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aslında insan karşısındaki kişiye aşık olduğunu zannediyor ama kendisine aşık oluyor .karşısındaki kişi ayna. karşısındaki kişide kendine benzer özellikleri algılıyor ve kendini seviyor. egosunu yani. gerçek aşk Allah 'a ulaştırır. Züleyha'nın Yusuf a.s .e olan aşkı gibi.kişi kendini değiştirdikçe karşısındaki kişi değişmeyince sevecek kişi kalmıyor. bazen de erkek annesi gibi bir bayanla, kadında babası gibi bir erkeğe aşık oluyor ,çoğu zaman bu aşk evlilikle bitiyor. eğer anne ya da baba çocukluğunda ilgi göstermemişse çocuk orada annesinden ya da babasından nefret eden bir acı beden oluşturuyor. daha sonra karşılaştığı tüm kadınlar veya erkekler acı bedenini tetikleyeccek kişiler oluyor.ilişki yakınlaştığında ya da karşısındakinden beklenmedik bir hareket gördüğünde acı bedeninin anne ya da baba figürüne karşı öfke tetiklenir ve ilişkiyi bititir.bu durumda ortaya çıkan acı bedenin farkına varıp, serbest bırakmak en doğrusu. ispanyocadaydı sanırım.aşk kelimesi için iki kelime var. biri sana sahip olmak istiyorum manasına geliyor. gerçekten aşk manasına gelen kelimeyi ise fazla kullanmıyorlar.
harika bir yorum teşekkürler. Çok haklısın
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2013, 09:59 PM   #553 (permalink)
Üsteğmen

seniha. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 591
326 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seniha. will become famous soon enough

rica ederim .sevgiler
seniha. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2013, 05:10 PM   #554 (permalink)
Üsteğmen

annie hall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 662
197 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
annie hall is on a distinguished road

Alıntı:
Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Farkında mısınız? Dinlediğimiz telkinler hayata bakışımızı değiştirecek, ona verdiğimiz anlamı değiştirecek ve belki de etrafa farklı bir titreşim yayacağız. Hatta, enerji alanımız tamamen değişecek. Evet, kendimizi daha değerli, daha farklı göreceğiz. Fakat tekamülümüz için hayattan alacağımız dersler değişecek. Çünkü kendimizi değersiz gördüğümüz için bizi bu alanda zorlayan bizi baskılayan ve bizi değersiz gören insanlarla beraberiz belkide. Oysa kendi değerimi fark ettiğimde artık benim o kişiye hayatımda gereksinimim kalmayacak. Kısa yoldan öğrenmiş olacağım yani. Peki hayatınızdan bir takım insanları çıkarmaya hazır mısınız? Tamamen farklı bir dünyaya uyanmaya hazır mıyız? Belkide yıllardır aşkıyla yanıp tutuştuğun insan artık senin için bir şey ifade etmeyecek. Onu kaybetmeye hazır mısın? Ben değiştiğimi fark ediyorum. Bunu hissediyorum. Ve şimdi bu sorular aklıma hücum etti. Daha fazla sorumluluk alacağın bir dünyanın temelini atıyorsun, daha çok ciddiye alınacağın, daha çok çalışıp, daha çok kazanacağın belkide. Bambaşka bir insan girecek hayatımıza çünkü ben eski ben değilim. Kendim hakkında, dünya hakkında, hayat hakkında hislerim düşüncelerim değişti. Artık bir kurban olmayacağım. Oysa kurbanı oynamak güvenlidir. Sorumluluklarını başkasına yükleyip, suçu hep başkalarına atıp yaşamak kolaydır. Hatalarımızı kabul etmeye hazır mıyız? Ben korktum biraz ama yine de değişmek için çıktığım bir yolda benim için geri dönüş yok. Ben Tarık Bin Ziyad gibi gemileri yaktım arkadaşlar. benim yönümü ufka döndüm. Yapayalnız, sıkıntılı bir çocukluktan geliyorum. Acılarla hemhal olmuşum. Ben Yaradana sığınıp düştüm bu yola. Daha da geriye dönmem.
Bunlar benim düşüncelerim, yanılıyor olabilirim!..
Alışkanlık edindiğimiz kurban rolünü oynamak her zaman daha güvenli ve kolay, doğru. Ama bu halimizle de mutlu değiliz ki. Bizi kurban konumuna düşüren, bizi aşağılayan ve değersiz hissetmemize sebep olan insanlar varsın çıksın hayatımızdan. Kendi halimden memnun, içimin huzurlu olduğu bi hayata sahip olacaksam ben sevdiğim o insanları kaybetmeye hazırım. Nasıl olsa dolar yerleri. Nasıl olsa başka sevenlerim ve sevdiklerim olur.
Alt 18-06-2013, 05:25 PM   #555 (permalink)
Super Moderator

1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Alıntı:
annie hall Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Alışkanlık edindiğimiz kurban rolünü oynamak her zaman daha güvenli ve kolay, doğru. Ama bu halimizle de mutlu değiliz ki. Bizi kurban konumuna düşüren, bizi aşağılayan ve değersiz hissetmemize sebep olan insanlar varsın çıksın hayatımızdan. Kendi halimden memnun, içimin huzurlu olduğu bi hayata sahip olacaksam ben sevdiğim o insanları kaybetmeye hazırım. Nasıl olsa dolar yerleri. Nasıl olsa başka sevenlerim ve sevdiklerim olur.
Aynen öyle. İşte tam bu noktada olacaklara hazırlıklı olmak lazım. İzleyelim görelim. Bakalım mevla görelim neyler
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2013, 05:37 PM   #556 (permalink)
Super Moderator

Hayret, hayret ki ne hayret! Nasıl oluyor da beni çok sevdiğini, çok saygı duyduğunu söyleyen birileri, giderken ne varsa alıp gidiyorlar benden. Giderken hiç bir şey bırakmıyorlar bana. Ne adres, ne telefon, ne de bir haber. Öylece çıkıp gidiyorlar. Yaptığım şeylere bakıyorum, hani şöyle esaslı bir cürüm işlersin de hak edersin. O da değil. Seni çok seviyorum diyen, sabahlara kadar resmimi seyrederek yatan biri birden bire sessizliğe gömüldü. Bunu kaç kere yaşadım ben. Bu lanet midir nedir? Nasıl oluyor da bu kadar seven biri, bu kadar uzağıma düşüyor? Asla ulaşamayacağım şekilde çıkıp gidiyor hayatımdan. Bir daha beni arama asla diyen gidiyor yada her şeyi kapatarak gidiyor. Tüm kapıları yüzüme kapatıp gidiyor.
Huuuu, ne var bende ya, ne var böylesine yakıp yıkan her şeyi. Bu nasıl bir kader? Bu nasıl enerji? Nasıl onları bu kadar uzağıma atıyorum nasılllllll?
Alt 18-06-2013, 05:41 PM   #557 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough

kardeşin yeri de dolar mı kardeşten de vazgeçilir mi :) bazıları naparsa yapsın ne küs kalabilirsin ne de vazgeçebilirsin anca üzülüp kırılırsın.. sonra özür bile beklemez sen gidersin benim hayatımda genelde böyle oluyor değersizlik hissi hat safhada sonra toparlıyorum ama.. bazısının huyu değişik anlatsan da anlamıyor. ben kimseyle küs kalamam hem.. benim çözümüm hayatımdan çıkarmak değil önceliğimi, yönümü değiştirmek.. başka şeylere ilgimi artırmak
sorununuz büyük bişey mi bilmiyorum ama insanı hayatından çıkarmak kolay değil kim olursa olsun bilmiyorum umarım doğru kararlar alırsınız Allah kolaylık versin
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2013, 05:54 PM   #558 (permalink)
Super Moderator

Hayır hayır, öyle değil.Şimdi diyelim ki biri var hayatımda bana harika sözler söylüyor. Beni önemsiyor, hatta çok seviyor. Biliyorum farkındayım. Sonra bir şey oluyor ve o kişi bana bazen hakkını helal et deyip bazen sövüp sayıp çıkıp gidiyor. Öyle ki, msnden engelliyor. Bir daha asla arama diyor. Bir daha benimle konuşmuyor. Bakıyorum olan ne? "HİÇ" olan bir şey yok. Öylesine!

Bir daha benimle asla konuşmuyor. Tüm kapıları kapatıyor. Küslük değil.. Beni hayatından tamamen çıkarıyor ve beni terkediyor. Acaba terk edilme korkum bu sonu hazırlıyor olabilir mi? Ben böyle bir enerji yaydığım için bunu en vurucu şekilde yaşıyor olabilir miyim?
Alt 18-06-2013, 06:01 PM   #559 (permalink)
Üsteğmen

annie hall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 662
197 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
annie hall is on a distinguished road

Gerçekten seven bi insan küçücük bi zorlukla karşılaştığında arkasını dönüp kaçıp gitmez. İllaki gözden kaçırdığın bişey olmuştur Işık ablacım, bi düşün bakalım. Belki de seni çok sevdiğini söylerlerken seni elde etmek için yalan söylüyolardır? Milletin ağzı çuval değilki büzesin. Ağızlarına geleni kalbinden ve beyninden geçirmeden söyleyiveriyolar. Sen de seni sevdiklerini düşünürken pat diye çekip gidince şaşırıp kalıyo olabilirsin. Sözlere kanmamak lazım o kadar. Bi düşün bakalım, belki başka bi sebep vardır.
Alt 18-06-2013, 06:03 PM   #560 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough

Alıntı:
Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayır hayır, öyle değil.Şimdi diyelim ki biri var hayatımda bana harika sözler söylüyor. Beni önemsiyor, hatta çok seviyor. Biliyorum farkındayım. Sonra bir şey oluyor ve o kişi bana bazen hakkını helal et deyip bazen sövüp sayıp çıkıp gidiyor. Öyle ki, msnden engelliyor. Bir daha asla arama diyor. Bir daha benimle konuşmuyor. Bakıyorum olan ne? "HİÇ" olan bir şey yok. Öylesine!

Bir daha benimle asla konuşmuyor. Tüm kapıları kapatıyor. Küslük değil.. Beni hayatından tamamen çıkarıyor ve beni terkediyor. Acaba terk edilme korkum bu sonu hazırlıyor olabilir mi? Ben böyle bir enerji yaydığım için bunu en vurucu şekilde yaşıyor olabilir miyim?
ya o kişi dengesiz ya da anlamanızı istediği bişey var bazen sövüp gidiyor bazen helallik isteyip gidiyor demişsiniz demek ki geri dönüyor kızgınlıkları anlık oluyor.. ben derdimi anlatamadığımda ya da artık anlatmaya utandığımda benzer şeyler yapıyorum sövmek olmuyor ama bi daha konuşmam diyorum sonra ilk konuşan yine ben çünkü seviyorum vazgeçmem sevdiklerimden.. acaba öyle bi ruh halinde mi?
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks