Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Serbest Kürsü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/serbest-kursu/)
-   -   isim tavsiyesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/serbest-kursu/616505-isim-tavsiyesi.html)

theodora 21-11-2010 03:59 AM

isim tavsiyesi

merhaba arkadaşlar
yakın bir zamanda allah nasip ederse kızımla beraber bir cafe açacağım,cafemizin konsepti aynı bu sitedeki konularla ilgilenen kişilere yönelik olacak yani biraz lokal gibi bir yer olacak ancak isim konusunda sizlerin ve özelliklede sevgili özlem şahin in fikrini almak isterim yardımcı olursanız çok sevinirim
herkese sevgiler:zpzp:

pztf_life 21-11-2010 09:52 AM

Cevap: isim tavsiyesi

Sabah sabah güzel haber diye buna derim ben,daha dün diyordum ki keşke hayata pozitif bakan insanların deneyimlediklerinden yaralanabileceğim bir yer olsa diye...ve çok yakınımda bu konsepti taşıyan bir kafe açılacakmış hayırlı olsun Teodora dilerim içinize sinen güzel bir isim bulunur...sevgiyle...(çok ama çok sevindim)

bartun06 21-11-2010 10:16 AM

kahvesmileyHayırlı olsun, herşey gönlünüze olur inşallah..s456

Parlayan 21-11-2010 11:49 AM

Hayırlı uğurlu olsun,insanların koşa koşa gelmeyi arzu ettiği bir mekan olur inşallah.Sevgiler...

Neptün 21-11-2010 02:19 PM

Oooh harika bir fikir. Hayırlı uğurlu olsun. Kafe ismi konusunda güzel bir yerden öneri istemişsiniz. Burda fikir veren çok olacaktır diye düşünüyorum. Ne zaman açılıyor acaba kafe?

Kafe Kuantum nasıl olur?

theodora 21-11-2010 04:17 PM

Alıntı:

cliviaf Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 779379)
Oooh harika bir fikir. Hayırlı uğurlu olsun. Kafe ismi konusunda güzel bir yerden öneri istemişsiniz. Burda fikir veren çok olacaktır diye düşünüyorum. Ne zaman açılıyor acaba kafe?

Kafe Kuantum nasıl olur?

arkadaşlar ben çok sulugöz zırtlak biriyim şuan sizlerin bu iyi temennnilerinizi okurken gene ağlar oldum,hepinize çok ama çok teşekkür ederim
sevgili cliviaf bu adı düşünmüştük,ancak yazıp okumamıştım şimdi senin yazdığını okuyunca gözüme daha güzel geldi eğer arkadaşlardanda bazı öneriler gelirse hep beraber değerlendiririz
hepinize sevgilerart56art56

Neptün 21-11-2010 05:00 PM

Alıntı:

theodora Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 779404)
arkadaşlar ben çok sulugöz zırtlak biriyim şuan sizlerin bu iyi temennnilerinizi okurken gene ağlar oldum,hepinize çok ama çok teşekkür ederim
sevgili cliviaf bu adı düşünmüştük,ancak yazıp okumamıştım şimdi senin yazdığını okuyunca gözüme daha güzel geldi eğer arkadaşlardanda bazı öneriler gelirse hep beraber değerlendiririz
hepinize sevgilerart56art56

Kafe Sulugöz nasıl peki? agl34 956k

Kafe Zero y789

pztf_life 21-11-2010 05:06 PM

Alıntı:

cliviaf Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 779379)

Kafe Kuantum nasıl olur?

bu önerin çok şık cliviaf Kafe Kuantum :))))25889

theodora 21-11-2010 05:07 PM

Alıntı:

cliviaf Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 779415)
Kafe Sulugöz nasıl peki? agl34 956k

Kafe Zero y789

sen çok yaşa emi25889
sulugöz sanırım sakız adı, zero.. bilmiyorum

Neptün 21-11-2010 05:11 PM

Alıntı:

theodora Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 779418)
sen çok yaşa emi25889
sulugöz sanırım sakız adı, zero.. bilmiyorum

Zero da kola adı. O da olmaz ki

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:35 PM.