Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Serbest Kürsü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/serbest-kursu/)
-   -   Çocuğunuzun yeteneğini keşfedin (http://www.hayatimdegisti.com/forum/serbest-kursu/615815-cocugunuzun-yetenegini-kesfedin.html)

bigokyanus 13-10-2010 03:15 PM

Çocuğunuzun yeteneğini keşfedin

www.anaokuludergisi.com sitesindeki formu doldurursanız , Sabiha Paktuna Keskin'in Çocuğunuzun yeteneğini keşfedin kitabını sadece kargo ücreti ödeyerek sahip olabilirsiniz...

Gülekalın...

bigokyanus 13-10-2010 05:05 PM

Cevap: Çocuğunuzun yeteneğini keşfedin

Kitap için form doldurup gönderdim 3 gün içinde kitap elime ulaştı bilginize...

Yazarın öteki kitaplarını da okumuştum benim ve oğlum için çok fazla fayda sağladı diyebilirim , tavsiye ediyorum...

arca 14-10-2010 01:21 PM

Ben 10 gün önce telefonla aramıştım göndereceklerini söylediler henüz gelmedi. Şimdi burda görünce formu da doldurdum. Çok teşekkür ederim canım Umarım seninle birlikte bebişinde çok büyük başarılara imza atar da bizde gururlanırız hep beraber...

bigokyanus 14-10-2010 01:25 PM

Alıntı:

arca Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 773296)
Ben 10 gün önce telefonla aramıştım göndereceklerini söylediler henüz gelmedi. Şimdi burda görünce formu da doldurdum. Çok teşekkür ederim canım Umarım seninle birlikte bebişinde çok büyük başarılara imza atar da bizde gururlanırız hep beraber...

Rica ederim güzelim bana 5 gün içinde gönderdiler çok güzel bir kitap , 2-5 yaş arası çocukların yeteneklerini keşfetmeye yönelik, eğitici öğretici...

Dilerim hepimizin evladı iyi yerlerde olur ve emeklerimizi , emeklerini boşa çıkarmazlar ... Çok sağ ol güzel düşünce ve dileklerine , iyi ki varsın. Oğullarına da kocaman sevgiler...

zamanı_geldi 14-10-2010 01:47 PM

3 yaşındaki oğlum için bende hediye kitap istedim gelir umarım..

cansin sen 14-10-2010 02:17 PM

teşekkür ederim canım benim.bende üye oldum.iyi ki varsın...büyük okyanusum :))

bigokyanus 14-10-2010 03:18 PM

Alıntı:

cansin sen Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 773310)
teşekkür ederim canım benim.bende üye oldum.iyi ki varsın...büyük okyanusum :))

Canım benim sen de iyi ki varsın , formu doldurduğunda en kısa sürede geliyor , bal küpüne de yarar eminim bundan :))

bigokyanus 20-10-2010 12:09 PM

Alıntı:

bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 773130)
www.anaokuludergisi.com sitesindeki formu doldurursanız , Sabiha Paktuna Keskin'in Çocuğunuzun yeteneğini keşfedin kitabını sadece kargo ücreti ödeyerek sahip olabilirsiniz...

Gülekalın...

Görmeyen anne ve babalar olabilir tekrar gündeme almakta fayda görüyorum :)

Huzurla kalın...

bigokyanus 22-10-2010 01:13 PM

Alıntı:

bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 774380)
Görmeyen anne ve babalar olabilir tekrar gündeme almakta fayda görüyorum :)

Huzurla kalın...

2-5 yaş arası çocukları olanlar için tekrar hatırlatmakta fayda var. 956k

cansin sen 23-10-2010 09:38 AM

arkadaşlar dün kitabımız geldi.kızım;anne bu benim doğumgünü hediyem diyor :)) çok sevindi.çıkartmaları birlikte yapıştırdık.gerçekten çok güzel eğitici ve öğretici bir kitap hazırlanmış.hazırlayanlara ve bizimle duyuruyu paylaşan bikokyanus'umuza sonsuz teşekkürler... :))

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:38 PM.