Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Satış Pazarlama (http://www.hayatimdegisti.com/forum/satis-pazarlama/)
-   -   Satış PAZARLAMA İşinde olan var mi? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/satis-pazarlama/423-satis-pazarlama-isinde-olan-var-mi.html)

egogli 29-10-2012 11:13 AM

Cevap: Satış PAZARLAMA İşinde olan var mi?

sayın bykuş gooması bizzt ben aldım okudum satışla ilgili çok detaylı anlayılmıştır.Fish dediği web sitesi yaparak satış ortaklğı yapan urunleri wep sitende yayınlayabilir para kazana bilirsin doğru ama goomasın içinde hepsi var şim di araştırmaya kalksan bir suru zaman gider ama 100 tl ödeyip bu runu alsan daha hızlı bir şekilde oğrenir daha hızlı kaznmaya başlarsın gooması guvenle alabilrsin satış ilgili herşeyi bulabilirsin saygılar..........

ßyKuS 29-10-2012 03:51 PM

egogli ve fish yorumlarınız için teşekkürler. Sanırım 99 TL'ye seti aldıktan sonra yetkili kişilere sordum. Tabii 99 TL haricinde host ve domainler ücretli onuda kendin alıyorsun. çiftçi yöntemi uzun vadeli ve bir kaç ay sonra para kazanmaya başlayabileceğin bir yöntem ve bunun içinde bir websiten olması lazım. avcı yönteminde ise kısa sürede para kazanmaya başlayabilirim. Bu kafama yatıyor çünkü web adresi kurmayı bilmiyorum.

Egogli merak ettiğim birşey var. Seti ne zaman aldın ve ne kadar kazandın bugüne kadar ?

egogli 11-11-2012 07:46 PM

by kuş ne kadar kazandım dersen aslında bu çalışmana bağlı ne kadar önem veriri sen o kadar ne kadar benm sersen okadar am belli olmuyor çalış mana bağlı ayda 100 500 1000 2000 boyle gidiyor ama ben faz la usutn de duramıy orum.Sen hızlı bir şekilde para kazanma k isityorsan musa rdoğmuşun googlekazançalrıyla başlamalısın bu sana daha uygun yani mesela 100 tl yatırıp 1000 tl kazana bilirisin bu tam sana gore yani wep sitesiz kazanmak isitorsan musa er doğmuşun google kaznaçlarını denmelisin deneyip uygularsan mutla ka kazanırsın saygılar...

ßyKuS 12-11-2012 06:30 PM

param olsaydı bir dakika durmaz hemen seti alırdım.. Elinizde set varsa paylaşabilir misiniz ? :)) Bu setlerden birisine çok ihtiyacım var...

egogli 19-11-2012 06:52 PM

baykuş bende para verdim aldım bedava değil hatta bitane değil bikçatne aldım merektan yani sen istedin gib olmuyor maalesf bişekilde bişey yap işte harçlında falan koykrz56bişekilde o urunleri alsan bile bi miktar harcaman lazım 50 100 200 kadar çok kuçukde olsa sermaye lazım çunku sen ticaret yapacaksın urune ortak olup satışında pay alcaksın onun için urunu lasan bilegene para lazım bedava veremek gibi bir durum söz konusu olmaz ucretleri çok uygun 100 tl gbi bir para bu biey değil çok buyuk para değil yanianlıcan iyi dusun karar ver bişekilde al yapmak isityosan .Almak istersen sana vercem linkten bende para kaznımsevincli
GOOGLE KAZANÇLARI hızlı para kazanmak için..
GOOMASS KİTİ Buda daha kapsamlı detaylı daha geniş parakazanmak için yontemler bulunur..

egogli 19-11-2012 06:58 PM

baykuş google kaznçları linki çalışmaya bilir ona gore ben denedim çalışmadı ama oteki çalışıyor idare et

ßyKuS 11-03-2013 07:14 PM

egogli yardımına ihtiyacım var.. :) :) arkadaşlar goomass eğitim setini alıpta kullanmaya başlayanlar varsa aranızda yardımcı olabilir misiniz ? lütfen..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:45 AM.