Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sağlık Haberleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/saglik-haberleri/)
-   -   Sihirli İksir (http://www.hayatimdegisti.com/forum/saglik-haberleri/618982-sihirli-iksir.html)

Berilce 20-06-2011 11:24 AM

Sihirli İksir

Yalnızca sarmısak ve limon…

Bir alıntı:

"Çok yakin bir dostum ile karlar içinde yürürken benim yazmam için önemli açiklamalarda bulundu.
Babasının 'koroner by-pass' ile üç damarı değişecekken birazdan anlatacağım iKSiR sayesinde yüzde 100 tıkalı olan damarlari açilir...
Doktorlar hayretlerini gizleyemezler!.. 'Bu iksiri ilk Rus doktorlari bulmus' dedi. Ben de 'İnsanı heyecanlandirma da anlat' dedim. O da anlatti... Neyi mi?
Temmuz-Ağustos aylari arasinda beyaz ve pembemsi renkli çiçekler açan, vatani Orta Asya olan, eski Misirlilar'in 3 bin yil önce kullandiklari A, B1, C, E vitamini yüklü bir ecza deposunu yani; Sarimsak ya da sarmisak (Allium sativum) ' i... Babasi yaslidir, dostumun. Gögüs agrilari siddetlenmistir. Dört saat sürecek ameliyati kaldiramaz gözüyle baktiklari için umutlarini kesmislerdir ailecek...
Bir arkadasi 'Ameliyat öncesi bir de bunu deneyin' der. Onlar da denerler... Iste o sihirli iksirin terkibi:

Sihirli iksir (tarifi)

2 litre limon suyu, 40 dis orta boy soyulmus ve ezilmis sarimsak, agzi siki kapanan bir kavanoza koyup üzeri koyu renkli kagit ve bezle kapatilir. Normal oda sicakliginda 25 gün boyunca her gün çalkalanarak saklanir.

Sarimsaklar iyice eriyince 25 günün sonunda kavanozu açip her sabah aç karnina yarim veya içilebiliyorsa bir çay bardagi içilir. Kavanoz bitene kadar içilecek, kapagi hep kapali olacak, içine asla su, seker vs. karistirilmayacak.

Bu karisimi içtikten sonra en az yarim saat bir sey yiyip içilmeyecek.. Yarim saat geçtikten sonra kahvalti yapilacak. Mümkünse her sabah ayni saatlerde içilecek.

Iksirin yararlari: Eski dostumdan bu bilgileri aldiktan sonra bu karisim ile ilgili yaptigim arastirmada karsima çikan denenmis sonuçlar ise söyleydi:

1- Tüm damar iltahaplarini (vaskulit) tedavi ediyor, tikanan damarlari açiyor, damar sertligini ve hipertansiyonu önlüyor.

2- Kolesterol ve lipiti düsürüyor, zararli yaglarin yakilmasini sagliyor, kilo verdiriyor, (bazal metabolizmayi hizlandirip yaglarin yakilmasini sagladigi için istahi da açiyor, bu dönemde diyete dikkat etmek gerekiyor!..) sekeri düsürüyor, pankreasin kendisini yenilemesini sagliyor.

3- Böbrek ve safra taslarini eritiyor, idrar söktürüyor, vücuttaki siskinlik ve tüm dokulardan ödemi kaldiriyor.

4- Helycobacter pylori adli ülser mikrobunu öldürerek mide ve on iki parmak bagirsagi ülserlerinin tedavisini yapiyor.

5- Tüm romatizmal iltahabi önleyip, her türlü romatizmal agrilari dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem düzeylerinin yenilenmesini sağlıyor, her türlü ağrıyı kesiyor.

6- Beyin hücreleri ve tüm sinir sisteminin yenilenmesini sagliyor, sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hizini arttiriyor, felçlere ve vertigo’ya fayda veriyor.

7-Vücudun bağısiklık sistemini son derece kuvvetlendiriyor ve her türlü allerjiyi özellikle damarsal kökenli ve strese bagli cilt allerjilerini kökünden kesiyor, kansere karsi tüm vücudu koruyor...

8-Sarılığa da cok iyi gelir.

Evet ilk kez Rus doktorların bulduğu simdi ABD'de uygulanmaya başlanan ve de tıpta devrim yaratacağı söylenen GENÇLIK İKSİRİ işte böyle sevgili okurlar... BEN DIYORUM KI; DENEMEKTE YARAR VAR...

CaSaNoVa 20-06-2011 12:15 PM

Cevap: Sihirli İksir

Yararı olabilirde her sabah her sabah ağzı kokar insanın ya,ama iyi birşeye benziyor.

nazendem 20-06-2011 01:28 PM

Annemler yapmıştı...Aman Allahım o ne igrenç kokuydu öyle .ıykk..Ki sarmısak sogan da çok sevilir ve yenir bizim ailede.Ama içemediler.Bneden uyarması yapacak arkadaş önce küçük bir miktar yapıp denesin içip içemeyecegini.

pimpinella anisum 20-06-2011 02:05 PM

sarımsak ve limon sahip oldukları biyokimyasal özellikleri nedeniyle tüm bu sayılanlara iyi gelebilir,,ancak şu 6. maddede şüphelerim var:

6- Beyin hücreleri ve tüm sinir sisteminin yenilenmesini sagliyor, sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hizini arttiriyor, felçlere ve vertigo’ya fayda veriyor

birkeresinde tv de izlemiştim,,kokusu kalmıyor demişti ?

kuzzen 20-06-2011 02:11 PM

doğru biz bu karışımı hazırladık içimi çok kötü değil arkadaşlara tavsiye etmiştim eşi yüksek tansiyon hastasıydı denemişler

nazendem 20-06-2011 02:28 PM

Alıntı:

pimpinella anisum Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 800979)
sarımsak ve limon sahip oldukları biyokimyasal özellikleri nedeniyle tüm bu sayılanlara iyi gelebilir,,ancak şu 6. maddede şüphelerim var:

6- Beyin hücreleri ve tüm sinir sisteminin yenilenmesini sagliyor, sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hizini arttiriyor, felçlere ve vertigo’ya fayda veriyor

birkeresinde tv de izlemiştim,,kokusu kalmıyor demişti ?

Koku kalmaması mümkün mü? 40 diş sarmısagın bileşimmi.Bir diş yenilince bile nasıl kokuyor.Otobüslerde buram buram kokan yüksek tansiyonlu teyzeler geldi aklıma şimdi :)
Not : Annemden tavsiye ,yapacak olanlar yayla, kır evi gibi açık alan tatillerinde denesinler.Evden günlerce kokusu çıkmamış çünkü :))

cansin sen 20-06-2011 02:32 PM

Alıntı:

kuzzen Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 800980)
doğru biz bu karışımı hazırladık içimi çok kötü değil arkadaşlara tavsiye etmiştim eşi yüksek tansiyon hastasıydı denemişler

peki yararı olmuşmu.bende de vertigo var

Berilce 20-06-2011 05:51 PM

Sayın Arkadaşlar,
Bu bilgi bana mail olarak geldi bunu sizlerle paylaştım, kendi
üzerimde denemedim, fakat doğal şeyler elbette, pek zararı olmaz diye düşündüm,
fakat koku çok itici gerçekten, ben çok az sarımsak yiyorum, o da çok mecbur kalırsam
hafta sonu sadece, yalnız bir şey paylaşmak istiyorum, sarımsak fazla yendiğinde beyin çalışmasını
yavaşlatıyor diye duymuştum, bu da bir tıp araştırması bu arada...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:10 AM.