Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Rüyalarda Değişim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ruyalarda-degisim/)
-   -   rüya terapileri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ruyalarda-degisim/708-ruya-terapileri.html)

hayatimdegisti 08-09-2007 09:37 PM

Ynt: rüya terapileri

Alıntı:

cunurlu Nickli Üyeden Alıntı
Meraba arkadaşlar bu gün çok enteresan bi rüya gördüm. rüyamda müjdeli bi haber alıyorum ve polis olduğumu öğrniyorum mutlu oluyorum. ve çok ilginçtir ki bu gözetmen olarak görevli olduğum sınavda polislerin sınavı olduğunu öğreniyorum. Bunu farkdince çok heyecanlandım acaba bu bi tesadüf mü yoksa telkinlerin etkisi mi lütfen bu ne anlam geliyo bana yardımcı olurmusunuz . sevgiler...........

dusun Tesadüfte olabilir.Belki bu gözetmen olduğunuz sınav öncesi birileri bu konuda konuşuyordu ancak bilinçli olarak duymasanızda aklinizda yer etti..

tresor 08-09-2007 09:44 PM

ruyalarınızdan korkmanıza uzuldum kendı adıma , cunku bıze rehberlık de ederler cok zaman, bence neden ruya gormekten kacınıyorsunuz bıraz uzerınde dusunun derım, ben ruyalarımdan aksıne cok faydalanıyorum, uyandıgımda cok da rahatladıgım oluyor cok sukur sevgıler tresor

cunurlu 08-09-2007 10:03 PM

teşekkür ederim Atakan bey ama açıkçası ben bunun telkinlerin etkisiyle olduğunu düşünmek isterdim ama bilemiyorum. gerçek olan bi şey var ki rüyalarımla barıştım. eskiden gördüğümrüyalar beni huzursuz eder gün boyunca etkisinde kalırdım şimdiyse gördüğüm rüyalar garip bi şekilde beni rahatlatıyo... sevgiler.... hismiley

tulu 08-09-2007 11:01 PM

Alıntı:

tresor Nickli Üyeden Alıntı

ruyalarınızdan korkmanıza uzuldum kendı adıma , cunku bıze rehberlık de ederler cok zaman, bence neden ruya gormekten kacınıyorsunuz bıraz uzerınde dusunun derım, ben ruyalarımdan aksıne cok faydalanıyorum, uyandıgımda cok da rahatladıgım oluyor cok sukur sevgıler tresor

Tresorcum mutlaka rüya görüyorumdur, ancak hatırlamıyorum.Kendimi de zorlamıyorum açıkcası.Sonuçta bir rüyadır diyip geçiyorum.Ancak eskiden gördüğüm her rüya çıkardı benim.Gideceğim yerleri, tanışacağım insanları görürdüm.Ardınan yalnış ilaç yüklemesi sonucu kabuslar görmeye başladım.Gece ağlayarak ya da sıçrayarak uyanmak hiç hoşuma gitmeyen bir şeydi.Sanırım bu sırada reddettim ben rüyalrı hatırlamayı.eeee her gece kabus, her gece kabus, bir yere kadar değil mi?Sadece uzun zamandır hatırladığım tek bir rüyam oldu, beni mutlu eden ve hüzünlendiren. b456

pakguc 10-09-2007 10:53 AM

ışık elçi'nin rehber rüyalar kitabını tavsiye ederim...
ben eskiden rüya görmez görsem de korkardım...
şimdi ah gece olsa da uyusam diye düşünüyorum...
3. aşama rengarenk ve rehber rüyalar görüyorum artık... blissy blissy blissy

pakguc 12-09-2007 12:02 PM

arkadaşlar,
ben dün Cengiz Demirsoyun programına katıldım...
iş yoğunluğumdan bu aralar sizleri ihmal ediyorum biliyorum ama bunu yazmadan geçemeyeceğim...

Cengiz Bey, rüyaların gelecekle bağlantısı kısmına hiç girmedi "bu şekilde yorumlamıyoruz" dedi.
ancak rüya analizlerinin nasıl yapılacağını öğrendim...

1- rüyada genel olarak hissettiğiniz duygu ağırlığı
2- rüyadaki sembollerin gerçekhayatta neyi ifade ettiği... (meseala rüyada bir yılan var, gerçek hayatta yılan neyi ifade ediyor? atıyorum, sevimli, kıvrak birşey (tabi bunu uzatmak lazım) peki gerçek yaşamda sana sevimli kıvrak bir şey deyince aklına ne geliyor. İşte rüyadaki semboller kişiye özel bu şekilde bulunuyormuş.
3- rüyanın teması.. (bu aşama oldukça zor ve uzun zaman sonra yapmak gerekiyor. yanlışılk olabilir.

ama bu aşmalardan herhangibirini yapabilmek zaten kişinin gerçek yaşamında ne olduğunu göstermeye yetiyor.
Rüyalar birebir gerçek yaşamımız gibirir.
Bir nevi başka boyut, ama rüyadaki boyut mutlaka gerçek yaşamın karşılığıdır.

bunları 3 saatlik kısa eğitim sonucunda yarım yamalak anlatabiliyorum şimdi...
vakit buldukça daha uzun uzun ve düzgün anlatırım...

sevgiler...

keops 12-09-2007 12:16 PM

Biliçaltının rüyalarda geleceği görme özelliği vardır bununda iki açıklaması var birincisi herkesin bildiği metafizik açıklama
ikincisi bilinçaltının ileri tahmin yeteneğiyle ilgili
ortak bilinçaltından gelen sembolik rüyalarda görülen her nesne herkes için aynı şeyi ifade ederken
kişisel bilinçaltının oluşturduğu rüyalardaki görülen nesnelerin size özgü anlamları vardır
birde başka rüya türleride vardır
bebeklikten kaynaklanan takıntı rüyaları,cinsel takıntı rüyaları
geçmişte çözemediğiniz yada bastırdığınız duygu ve olaylardan kaynaklanan rüyalar
bişeyi çok düşünmek ya da kafaya takmaktan dolayı gördüğümüz rüyalar,lüsid rüyalar
telepatik rüyalar v.b
gün içinde yaşadıklarımızı özetleyen rüyalar,yol gösterici rüyalar,sorun çözücü rüyalar v.b

pakguc 12-09-2007 03:55 PM

teşekkürler keops,

aslında rüya toplantısında bunlara hiç deyinmeiler..
benim için güzel olan rüya analizinn nasıl yapılacağı oldu...

hayatimdegisti 12-09-2007 04:13 PM

Alıntı:

hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
Atakan bey izmirde rüya analizi yapan grup tanıyormusunuz

Bu soruyu görmemişim...İzmirde bu tür rüya analizi yapan grup tanimiyorum.Ancak bu başlıkta belirtilen Pınar hn'in gittiği Cengiz bey belki izmirde seminer veriyordur bu konuda....

nurhanza 14-01-2008 12:54 AM

bende nusret kayanın iyileşme kitabından anladığım kadarıyla alt beyinden gelen uyarılar olduğuna katılıyorum, aslında bilinç uyumuyor hayati fonksiyonlar uykudada devam ederken beyinde vazifesini yapıyor uyarılar alıp veriyor, tedavi edici olduğuda kesin, birde eskiler rüyalarını suya anlatırmış, vardır bir hikmeti, yazmakta çok faydalı, uzun mesele vesselam
http://www.psikoestetik.com/

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:58 AM.