Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Rüyalarda Değişim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ruyalarda-degisim/)
-   -   telkin ve rüya görme (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ruyalarda-degisim/619387-telkin-ve-ruya-gorme.html)

davutby 30-07-2011 05:53 PM

telkin ve rüya görme

telkin dinleme sonucu görülen rüyalar insanı yoruyor.çok rüya görmek iyi değilmiş, yorgunluk ve halsizlik oluşturuyor iyi bir uyku, enerjik uyanmak için ne yapılmalı. telkinler gündüz mü gece ağırlıklı mı dinlenmeli.

imported_Angel 30-07-2011 06:45 PM

Cevap: telkin ve rüya görme

aslında sana rüya gördüren telkinin hangisi olduğunu tespit etmen iyi olacaktır diye düşünüyorum..
mesela kendimden örnek vererek söyleyim..ben suçluluk telkinini uyumadan önce veya uyurken dinlediğimde aynı senin dediğin gibi çokça ve yoran rüyalar görüyorum...listemde çıkardığımda rüyalar kesiliyor...eklediğimde yine başlıyor....eğer listende suçluluk telkini varsa böyle çok rüya gördüren o da olabilir...çok rüya gördüren telkinlerin içerikleri çok kalabalık olan ve süresi uzun olanlar olduklarını düşünüyorum...

caglayanst 30-07-2011 07:45 PM

Alıntı:

iyiyimutluyum Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 803703)
telkin dinleme sonucu görülen rüyalar insanı yoruyor.çok rüya görmek iyi değilmiş, yorgunluk ve halsizlik oluşturuyor iyi bir uyku, enerjik uyanmak için ne yapılmalı. telkinler gündüz mü gece ağırlıklı mı dinlenmeli.

telkinlerin amacının bilinç altına atıp hatırlamadığımız bizi rahatsız eden negatif enerjilerin temizlenmesi olduğunu sanıyorum.. rüyada bilinç altının bilince çıkmasıdır sanırım.. eğer telkinler rüya görmenizi sağlıyorsa bu iyiye işaret değil mi.. bilince çıkan enerjiler artık bilinç altına hapsedilmiş değildir bence sistemin işlediğine işaret :) sanırım bir süre sonra sona erecektir.. bu telkinlerin çalıştığını gösterir.. ben ilk birkaç gün suçluluk telkinini dinlediğimde boyun ağrısı ile uyanmıştım.. çakralarla ilgileniyorsanız suçluluk geçmişten dolayı suçluluk sol boyun arkasındadır.. şimdi o ağrılar geçti ağrı olmasını da o kısmın çalıştığına yormuştum.. telkinleri dinlediğinizde oluşan rahatsızlıkların sorun olmaması gerektiğini bir iyileşme süreci olduğunu düşünüyorum.. tabii moderatör arkadaşlardan biri veya atakan bey daha kesin bilgi verebilir .. sevgiler...

davutby 31-07-2011 03:15 PM

Teşekkür ederim değerli cevaplarınız için.Ben zaten suçluluk duyguları telkinini çoktandır dinlemiyorum, bende aşırı sıkıntı yapıyordu.peki siz gece ağırlıklı mı yoksa gündüz ağırlıklı mı dinliyorsunuz..teşekkürler

imported_Angel 31-07-2011 05:26 PM

Alıntı:

iyiyimutluyum Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 803752)
Teşekkür ederim değerli cevaplarınız için.Ben zaten suçluluk duyguları telkinini çoktandır dinlemiyorum, bende aşırı sıkıntı yapıyordu.peki siz gece ağırlıklı mı yoksa gündüz ağırlıklı mı dinliyorsunuz..teşekkürler

rica ederim :) ben telkinlerimi 2 farklı liste halinde 2 ye böldüm...1. grubu gündüz akşama kadar... 2. grubu ise gece uyurken sabaha kadar dinliyorum...neredeyse 24 saat diyebilirim :)
eğer sorun suçluluk telkininde değilse belki sosyal fobi..topluluk karşısında konuşma veya depresyon gibi süresi çok uzun olanlardan birini dinliyorsanız onlardan birisi de yapabilir...şahsen ben içeriği kısa olan telkinlerde yoğun rüyalar görmüyorum...uzun telkinler gördürüyor ama kişiden kişiye değişir tabi :)

davutby 31-07-2011 10:09 PM

Ben topluluk k.k. sosyallik art. kendine güven ve büyüme telkinini dinliyorum.

beautysea 31-07-2011 10:16 PM

ben gece suçluluk telkinini dinleyemiyorum,kesin çok pis kabuslar gördürtüyor.dün ertelemeyle topluluk konuşma yı dinledim pek fazla rahatsız etmedi.malesef gündüz leri pek dinleyemiyorum daha doğrusu öyle karıştı ki..hepsinden biraz dinlemeye çalışıyorum.bu gece sadece ertelemeyi bırak ı dinleyeceğim.diğeri çok uzun.
böyle karmakarışık di,nlemek bi fayda sağlayacakmı bakalım.ruhsal durumum hala kötü ama bişeyler yapmam lazım.

davutby 31-07-2011 10:25 PM

bence aynı telkinleri uzun süreli dinlemekte daha fazla yarar var.listenizi sabitlemeniz ve uzun süreli dinlemeniz daha faydalı olur.kısa süreyle dinleyip, sık sık değiştirmekten..ben artık böyle yapıyorum.

erenyilmaz 28-03-2012 10:09 AM

Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 4-5 aydır telkin dinliyorum iyi yönde kendimde düzelmeler hissediyorum fakat bi şey merak ediyorum son zamanlarda rüyalarım çoğaldı öncedende yani telkin dinlemeye başlamadan öncede rüya görürdüm bu rüyalarımı yorumlamaya çalışırdım ve çoğuda çıkardı rüyalarımın şunu merak ediyorum telkinleri dinlerken gördüğümüz rüyaları tabir etmelimiyiz yoksa umursamamalımıyız şimdiden teşekkürler hayırlı günler...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:44 AM.