Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Rüyalarda Değişim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ruyalarda-degisim/)
-   -   Telkin sonrası rüya (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ruyalarda-degisim/615928-telkin-sonrasi-ruya.html)

KHaRoN 22-10-2010 09:14 AM

Telkin sonrası rüya

Ben yaklaşık 3 gündür 10 saate yakın suçluluk duygusu+ego+kendine güven telkinlerini dinliyorum. öğlenleri fırsat buldukça aksamda kulaklıgı yanıma asıyorum ve böyle devam e diyor.Şiddetli baş ağrısı var 3 gündür ama mühim değil önemsemiyorum.Sadece dün gece pişmanlık ve suçluluk duyduğum olayı rüyamda gördüm bir kere daha oluyordu ama bu sefer ben farklı tepki veriyordum ve o suçluluk duygusundan kurtuluyordum.Sizce b telkinlerin etkisi ile gördüğüm bir rüya mıdır ?

genetikmucize 02-01-2011 02:54 PM

Cevap: Telkin sonrası rüya

merhaba. telkinleri dinlemeye başlayalı 4 gün oldu. günde 10 saatten fazla ego ve suçluluk duyguları telkinlerini dinliyorum. ve 4 günden beri rüyamda aynı kişiyi görüyorum ve bu kiş geçmişte beni çok üzen çok yaralayan biri. sıçrayarak uyanıyorum hep. içimde sıkıntı var. telkinlerin işe yaradığının farkındayım fakat bu durm canımı sıkıyor. konuyla ilgili sormak istediğim şu: neden ben hep onu görüyorum rüyamda?
birde ben yüzme bilmiyorum. sudan korkuyorum eskiden beri ve trafik kazası geçirmiştim yıllar önce araba kullanmaktan ve hızdan da korkuyorum. dün gece rüyamda havuz kenarındaydım ve havuza bakıyordum. ordan çıkıp bi arabaya bindim. ben kullandım arabayı.
bunların bi anlamı var mı yoksa öylesine mi görüyorum bu rüyaları.
son bişey daha;
suçluluk ve ego telkinlerinin ney, klasik ve doğa sesleri versiyonlarının hepsi var listemde sırayla onları dinliyorum. yani 6 parça ama 2 telkin. bu şekilde dinlenmesinde bi sakınca varmıdır?
şimdiden çok teşekkür ediyorum...

tuuba_2883 02-01-2011 03:03 PM

Alıntı:

KHaRoN Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 774812)
Ben yaklaşık 3 gündür 10 saate yakın suçluluk duygusu+ego+kendine güven telkinlerini dinliyorum. öğlenleri fırsat buldukça aksamda kulaklıgı yanıma asıyorum ve böyle devam e diyor.Şiddetli baş ağrısı var 3 gündür ama mühim değil önemsemiyorum.Sadece dün gece pişmanlık ve suçluluk duyduğum olayı rüyamda gördüm bir kere daha oluyordu ama bu sefer ben farklı tepki veriyordum ve o suçluluk duygusundan kurtuluyordum.Sizce b telkinlerin etkisi ile gördüğüm bir rüya mıdır ?

Bende sosyallik dinlediğim zaman aynı şekilde normalde konuşmadığım ya da kızdığım biri için farklı tepkiler veriyorum.Bence alt beyin telkin etkisiyle bunları biraz daha bizim için zararsız anılar haline getiriyor.Sonuçta birine kızmak suçlamak gibi duygular bizi yıpratan şeyler. Beyin bu sorunu rüyada tekrar ele alıp düzeltiyor gibi

Işıldayan Safir 03-01-2011 01:24 AM

Alıntı:

KHaRoN Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 774812)

Bence rüyanız harikaymış. Suçluluk duygunuzdan arındığınızı da gösterir size. Neden diye sorarsanız eğer yaşanan olumsuz olayları tekrar yaşadığımızı imgeleyerek o olayın üzerimizde yarattığı huzursuzlukları gidermek için çalışmalar yaparken sizin bunu rüyanızda yapmanız olağanüstü bir durum bana göre.

Ayrıca bilinçaltı rüya ile gerçeği ayırt edemez. Dolayısıyla rüyanızda gördüğünüz gibi gerçek hayatta da o suçluluk duygunuzdan arındığınızı düşünüyorum ben. Tebrik ederim sizi.

Sevgiler. actionsmile

Alıntı:

genetikmucize Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 785169)
merhaba. telkinleri dinlemeye başlayalı 4 gün oldu. günde 10 saatten fazla ego ve suçluluk duyguları telkinlerini dinliyorum. ve 4 günden beri rüyamda aynı kişiyi görüyorum ve bu kiş geçmişte beni çok üzen çok yaralayan biri. sıçrayarak uyanıyorum hep. içimde sıkıntı var. telkinlerin işe yaradığının farkındayım fakat bu durm canımı sıkıyor. konuyla ilgili sormak istediğim şu: neden ben hep onu görüyorum rüyamda?
birde ben yüzme bilmiyorum. sudan korkuyorum eskiden beri ve trafik kazası geçirmiştim yıllar önce araba kullanmaktan ve hızdan da korkuyorum. dün gece rüyamda havuz kenarındaydım ve havuza bakıyordum. ordan çıkıp bi arabaya bindim. ben kullandım arabayı.
bunların bi anlamı var mı yoksa öylesine mi görüyorum bu rüyaları.
son bişey daha;
suçluluk ve ego telkinlerinin ney, klasik ve doğa sesleri versiyonlarının hepsi var listemde sırayla onları dinliyorum. yani 6 parça ama 2 telkin. bu şekilde dinlenmesinde bi sakınca varmıdır?
şimdiden çok teşekkür ediyorum...

Muhtemelen bahsettiğiniz kişiyle ilgili affetme sorunları yaşıyorsunuz. Affedip kendinizi özgürleştirin. Siz de rahat edin, bilinçaltınız da rahat etsin... ttli3

Telkinlerin bende deneyimlerim sonucunda yarattığı izlenim, kendime güvensiz olduğum konulardaki sorunlarımı aşmamı sağlayarak daha rahat bir yaşam sürmeme yardım etmesi oldu. Sizin de bu korkularınızdan arınacağınıza inanıyorum. Böylece kendinize güveniniz de bu yolla artacaktır.

Bu arada listeniz uygun yalnız 10 saati aşmayın. Telkinlerin günlük 8-10 saat dinlenmesini öneriyoruz. Gün içinde daha fazla dinlemeniz demek bilinçaltınızın aldığı telkinleri değerlendirmesi için vakit tanımamanız demektir. Hani bazen kafanız çok dolu olur da durup, her şeyi bırakıp bir düşünmek istersiniz. Aynı şey bilinçaltınız için de geçerli. Bu arada listenize kendine güven telkinini de ekleyebilirsiniz.

Sevgilerimle. actionsmile

genetikmucize 03-01-2011 02:11 AM

evet konu o kişi olunca ciddi affetme sorunu yaşıyorum. son 6 aydır ben onu affettim diyorum sorana ama içten içe bi kin hala mevcut. Bu arada kendine güven telkinide ekledim.
ilgin için çok teşekkür ederim.

Işıldayan Safir 03-01-2011 02:18 AM

Sevgili genetikmucize,

Bu arada nickin çok güzelmiş. Söylemeden edemedim. :) Dilersen affetme konusuyla ilgili olarak Özlem Şahin'in affetme meditasyonunu yapabilirsin. Düzenli uygularsan çözülmeler yaşadığını göreceksin. Linkten affetme meditasyonunu indirebilirsin.

http://www.kusadasicomputer.com/haya...editasyonu.zip

Ahh bu arada "neden o kişi rüyama giriyor ki?" diye düşünmek yerine yaşadığınız sorunla ilgili olarak "bu olaydan ne öğrenebilirim?" diye düşünmeniz sizi çözüme daha çok yaklaştırır.

genetikmucize 03-01-2011 10:12 AM

Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 785240)
Sevgili genetikmucize,

Bu arada nickin çok güzelmiş. Söylemeden edemedim. :) Dilersen affetme konusuyla ilgili olarak Özlem Şahin'in affetme meditasyonunu yapabilirsin. Düzenli uygularsan çözülmeler yaşadığını göreceksin. Linkten affetme meditasyonunu indirebilirsin.

http://www.kusadasicomputer.com/haya...editasyonu.zip

Ahh bu arada "neden o kişi rüyama giriyor ki?" diye düşünmek yerine yaşadığınız sorunla ilgili olarak "bu olaydan ne öğrenebilirim?" diye düşünmeniz sizi çözüme daha çok yaklaştırır.

meditasyonu indiriyorum şuanda, uygulayacağım. teşekkür ederim ilgine.

ben onun benim hayatıma çok şey kattığının farkındayım bana öğrettiği çok şey var, sağolsun :) ama nefret etmekten alamıyorum kendimi, uzun zamandır onu affetme isteği var içimde dilim affettim desede çoookkk derinlerde karşı çıkıyorum buna. ama 1-2 haftaya kalmaz affedeceğim.. biliyorum :)

nickimi beğenmene sevindim :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:45 AM.