Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Rehber Rüyalar

Uyarılar

Rehber Rüyalar rüya tabirleri rehberi, rehber rüya, rehber rüyalar, rüya rehberi, ışık elçi rehber rüyalar,

Rüyalar gerçek olursa....

Alternatif Kişisel Gelişim ve Rehber Rüyalar Rüyalar gerçek olursa.... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bu siteyi keşfedene kadar haftada 2 3 kere rüya görüp hatırlardım. ama telkinlerden sonra hergece ama hergece 3 4 tane rüya görüp hepsin hatırlıyorum. rüya defteri tutmuyorum. çünkü hangi rüyayı ne zaman gördüğümü hatırlayamasam bile hepsini zamanın akışında hatırlıyorum. dediğim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rehber Rüyalar telkin cd indir izle İstanbul Rehber Rüyalar nerededir kimdir Rehber Rüyalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rehber Rüyalar hipnoz Rehber Rüyalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rehber Rüyalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rehber Rüyalar kuantum düşünce kitap haberi

Rüyalar gerçek olursa....

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-04-2011, 04:27 PM   #61 (permalink)
Üsteğmen

bussraster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 708
174 Mesajinıza toplam 539 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura about
Standart Cevap: Rüyalar gerçek olursa....

bu siteyi keşfedene kadar haftada 2 3 kere rüya görüp hatırlardım.
ama telkinlerden sonra hergece ama hergece 3 4 tane rüya görüp hepsin hatırlıyorum.
rüya defteri tutmuyorum. çünkü hangi rüyayı ne zaman gördüğümü hatırlayamasam bile
hepsini zamanın akışında hatırlıyorum. dediğim gibi olalar çıkmıyo fakat yaşadığım hisleri
gerçek hayatta birebir yaşıyorum. mesela rüyamda bir örümcek görüp korkuyorsam
(bu çok gerçekçi oluyo genelde) bir kaç gün veya hafta içinde gerçek hayatta
o korkuyu bir sebeple tıpatıp yaşıyorum ve anında rüya aklıma geliyor. dejavu gibi.
rehber rüya olarakta bir paşa dedem var uzaktan akrabam olur. çok buhranlı dönemlerimde
ya rüyama girer olayla ilgili biriki söz söyler yada başımı omzuna koyarım rahatlayarak uyanırım.
bu çok güzel bi şey gerçekten. bir de unutmadan çok sık gördüğüm bir rüyam var.
9 sene önce sattığımız babamın öldüğü ev hep rüyamda.
istesem de istemesem de orda buluyorum kendimi. pek iç açıcı olmuyo benim için. babam rüyama girmiyo ama o ev hep rüyamda.
dolanıp duruyorum içinde. herkese iç açıcı ve güzel rüyalar... sevgilerle.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

gEçMiŞ Ya Da GeLeCeK dİyE bİr ŞeY yOkTur;
SONSUZ BİR 'ŞİMDİ' VARDIR!!
bussraster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-04-2011, 07:07 PM   #62 (permalink)
Teğmen

senarist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 112
102 Mesajinıza toplam 277 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
senarist is on a distinguished road

ben fazla rüya görmüyorum ya da sırf bilinçaltı.geçen gün bir rüya gördüm kadro sırf bilinçaltından yapılma,olaylar,mekanlar falan..onun dışında hiç görmem.
Alt 06-04-2011, 12:32 AM   #63 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 5,442
239 Mesajinıza toplam 759 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
scouter will become famous soon enoughscouter will become famous soon enough

Alıntı:
yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili scouter altıncı hissiniz çok güçlüymüş gerçekten de..İnsanın böyle bir durumda olacak kötü hadiseyi hissetmesi ve hiçbirşey yapamaması ne kötü..Yüzbaşılar Mh.'ni biliyorum,orada ben de sevdiğim bir insanı aynı olayda kaybetmiştim..tüm kaybettiklerimize rahmet diliyorum..

Rüyalarımızı doğru yorumlayabilmek,daha doğrusu rüyalarımızı kontrol edebilmek çok önemli..Eskiden çok rüya görürdüm.Çoğu bir anlam veremediğim karışık,daha çok korkulu rüyalar olurdu..telkinlerin bu konuda güzel katkıları var.Artık hiç rüya görmüyorum desem yeri var. Sadece Bilinçaltı Temizliği telkinini gece boyu dinlersem mutlaka bir rehber rüya görüyorum.
Bu telkini ilk dinlediğimde uzun bir aradan sonra ilk rüyamı görmüştüm..Bilmediğim,modern döşenmiş bir ev..Evde güya benim olan küçük çocuklar..Annem telefonda ve yine başroldeJ ya hiçbir şey düşünmeden,sadece evimde olacağım kısıtlı bir hayat..Ya da sorumluluklarımın olacağı özgür bir hayat..Seçimini yap diyor,önceki hayatımı vurgulayarak....Sıkılıyorum,ona sinirleniyorum ve bu hayatımı istiyorum..
İkinci rüyamda,bilmediğim taşlık bir yol,nasıl karşıya geçeceğimi bilemiyorum..Derken işimde bana çok faydalı olacak bir üst sponsorum dostane bir tavırla beni karşıya geçiriyor,işimle ilgili bir ipucu veriyor..
Rehber rüyalarımızın artması dileğiyle..
Teşekkürler Yeni Bir Hayat;
Evet deprem öncesinde gerçekten psişik olarak tanımlanabilecek kadar güçlü bir 6. hissim vardı. Ancak depremden birkaç gün önce birkaç arkadaşımı kaybedeceğimi hissettim. Ama elden birşey gelmemesinin vermiş olduğu çaresizlik hissi çok daha kötü...Hislerimin doğru çıkması sebebiyle depremin de yaratmış olduğu psikoloji ile kendini suçlu hissetmek çok daha kötü... Bu nedenle epeyce uzun bir süre bu hissimi reddettim ve körelttim. Nasıl diye sormayın çünkü bilinçsizce yapılan bir reddedişti bu... Son zamanlarda ne kadar hata yaptığımı farkediyorum ve tekrar bu özelliğimi geliştirmek istiyorum, ara ara rüyalarım da oluyor ama henüz nasıl bir yol izlemem gerektiğini bulamadım...

Dönmektir sanırsın marifet. Arş dönüyor,yıldızlar dönüyor dersin : zahiridir gördüğün, zahirde dönersin. Marifet dönmek değil bulmaktır. Bilesin...
Hz.Mevlana....
scouter isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2011, 06:49 PM   #64 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
cllmn is an unknown quantity at this point

benim gördüğüm rüya değildi ama anlık bir hayaldi gözümde beliriverdi pencereden dışarı bakıyordum kardeşim dışarda oynuyordu bide BİSİKLETE binen bir çocuk vardı bi an hayal gördüm BİSİKLETLİ çocuk kardeşime çarpmıştı 1-2 saniye sonra aynı yerde aynı şekilde gördüğümün aynısı gerçekleşmişti kendimden korktum bikaç gün :))
cllmn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
gercek, olursa...., ruyalar

Seçenekler
Stil