Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Rehber Rüyalar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/rehber-ruyalar/)
-   -   Rüyada Bildirilen 5 Mesaj... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/rehber-ruyalar/251103-ruyada-bildirilen-5-mesaj.html)

bayşegül 10-05-2010 04:20 PM

Cevap: Rüyada Bildirilen 5 Mesaj...

teşekkürler paylaşım için
çok begendim ellerinize sağlık...

Elektra 10-05-2010 10:58 PM

Güzel bir paylaşım gerçekten, ellerinize sağlık...

ChosenOne 11-05-2010 12:29 AM

Bu tür hikayeler esnektir. Kişinin haytındaki realitelere göre değişir. Benim de hikayeler, efsaneler vb... metinlerden çıkarttığım pay bu.
Bir de evrenin dili vardır. Ezoterizmin 7 kademesinden ruhsal olgunluğuna göre farklı anlamlara göre açıklanır. Bugüne kadar görmedim ben böyle bir zat ama tahmin ediyorum ki rüya tabircileri de bu ruhsal olgunluklarının kademelerini kullanıyor. Zaten bu böyledir pekçok insan ermişlerin dilinden anlamaz. :)) Çoğu insanın da 3. aşamaya dahi gelemediğini söylüyor okültler.

vitamin61 01-06-2010 07:33 PM

Çok güzeldi...

doris 02-06-2010 01:55 PM

çok güzel bi hikaye teşekkürler....

MarEspEraNZa 12-06-2011 04:09 PM

bazen bir müjde bazen uyarı
bir sonuç çıkartmak için düşünmek gerek

rad.tek 17-08-2011 03:13 AM

Alıntı:

hayat kadere inat Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 354034)
Ne güzel bir rüya ve açıklama. Yıllar önce gördüğüm bir rüyayı ve gelişen olayları anlatmak istiyorum.Bir gece rüyamda önüme kocaman bir kur'an açıldı ve bir ses bana ''BURUC 'suresini oku dedi. Sabah kalktığımda kur'anı açıp korku ile o sureyi aramaya başladım kur'an okuduğum halde hiç duymadığım bilmediğim bir sure'ydi.evet buldum vardı çok kısa bir sure hemen Türkçesini okumaya başladım ama hiç bir ders çıkaramadım (yaşantıma bakarak)günlerce araştırdım yine sonuç yok inatla devam ettim çünkü bu bana mutlak bir mesaj olmalıydı.Bir gün çok büyük bir camii'nin hocasına gittim vardım çaldım kapısını hocam nedir bu rüyanın aslı astarı yorum bekliyorumhy789..çocuğun varmı var dedim onlara iyi bak dedi.valla ogün b ugün onlara akadar iyi bakıyorumki yıllardır hala bir şey göremedimsevincli.Ama bu işin peşini bırakmadım yetkili gördüğüm herkese hala soruyorum gerçi mesaj geçerliliğini yitirmiştir ama....

yitirmiş olması bence imkansız sure ya senin yada çocuklarının kurtarıcısı olacak ve o sureyi sürekli okuyup hayatınla bağdaşlaştırman gerek sürekli yaşadığın olaylarla bağdaştır sureler sürekli okudukça kendini açar bunu unutma ve duayı okumadan önce '' rabbim bana bu sureyi aç, anlamlandırmamda bana yardım et'' demelisin ki sure sana zamanla kendini sana göstersin içine sindirsin. allah yar ve yardımcımız olsun...

rad.tek 17-08-2011 03:14 AM

Alıntı:

hayat kadere inat Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 354034)
Ne güzel bir rüya ve açıklama. Yıllar önce gördüğüm bir rüyayı ve gelişen olayları anlatmak istiyorum.Bir gece rüyamda önüme kocaman bir kur'an açıldı ve bir ses bana ''BURUC 'suresini oku dedi. Sabah kalktığımda kur'anı açıp korku ile o sureyi aramaya başladım kur'an okuduğum halde hiç duymadığım bilmediğim bir sure'ydi.evet buldum vardı çok kısa bir sure hemen Türkçesini okumaya başladım ama hiç bir ders çıkaramadım (yaşantıma bakarak)günlerce araştırdım yine sonuç yok inatla devam ettim çünkü bu bana mutlak bir mesaj olmalıydı.Bir gün çok büyük bir camii'nin hocasına gittim vardım çaldım kapısını hocam nedir bu rüyanın aslı astarı yorum bekliyorumhy789..çocuğun varmı var dedim onlara iyi bak dedi.valla ogün b ugün onlara akadar iyi bakıyorumki yıllardır hala bir şey göremedimsevincli.Ama bu işin peşini bırakmadım yetkili gördüğüm herkese hala soruyorum gerçi mesaj geçerliliğini yitirmiştir ama....

yitirmiş olması bence imkansız sure ya senin yada çocuklarının kurtarıcısı olacak ve o sureyi sürekli okuyup hayatınla bağdaşlaştırman gerek sürekli yaşadığın olaylarla bağdaştır sureler sürekli okudukça kendini açar bunu unutma ve duayı okumadan önce '' rabbim bana bu sureyi aç, anlamlandırmamda bana yardım et'' demelisin ki sure sana zamanla kendini sana göstersin içine sindirsin. allah yar ve yardımcımız olsun...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:34 PM.