Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/rehber-bolumunu-incelemeden-soru-sormayiniz/)
-   -   Hangi Telkini Dinlemeliyim? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/rehber-bolumunu-incelemeden-soru-sormayiniz/625289-hangi-telkini-dinlemeliyim.html)

DeğişmemGerek 18-08-2015 06:55 PM

Hangi Telkini Dinlemeliyim?

Merhaba, foruma yeni kayıt oldum ve forumun oldukça ıssız ve terk edilmiş gibi bir havası olmasına rağmen benimle ilgilenecek hoş üyeler olduğuna eminim ve buna dayanarak bu yazıyı yazıyorum t678.Herneyse, lafı uzatmadan konuya gelelim.

70 saat suçluluk ve ego telkinlerini dinledim. Sanırım önerilen dinleme zamanı buymuş ve suçluluğu çıkarıp istenilen telkini eklememiz gerekiyormuş ama ben ekleyeceğim telkine karar veremiyorum.Bu yüzden yardımcı olmanız umuduyla sorunlarımı yazıyorum.
-Ezik biriyim ve biri dalga geçerse veya "laf sokarsa" falan cevap veremiyorum.
-Hiç arkadaşım yok bütün günlerim evde geçiyor.
-İnsanlarla konuşamıyorum konuşsam bile konuştuğum konuyu devam ettiremiyorum. Konuşmalarım genelde "geçiştirme" şeklinde oluyor yani "evet" "hehe" "tamam" şeklinde. Tanımadığım insanlara "merhaba" bile diyemiyorum.
-Biraz da utangacım.
-İnsanların arasında hiç rahat hissetmiyorum. Yani aile bireylerimle rahat rahat konuşabiliyorum bir rahatlık hissi var ama diğer insanlarla rahat konuşamıyorum çok kasıyorum kendimi.
Bunun gibi sorunlarım var işte. ağla2
Hangi telkini dinlemeliyim? Benim için bir telkin listesi oluşturur musunuz? actionsmile

Dusunsel 18-08-2015 08:10 PM

Cevap: Hangi Telkini Dinlemeliyim?

suçluluğu çıkartıp ego + kendine güven + sosyal fobi + topluluk önüne konuşma işini görücektir

DeğişmemGerek 18-08-2015 09:40 PM

Cevabın için teşekkürler dusunsel.^-^ Bir sorum daha olacak; bir telkinin ara verilmeden mi günde 8-10 dinlenilmesi lazım acaba? Mesela 5 saat kesintisiz dinlenilip o geri kalan 3 saatinde sonradan dinlenilmesi gibi bir şey olabiliyor mu? dusun2

Dusunsel 18-08-2015 09:51 PM

oluyor tabi 8 10 saat şart değil günde 1 saat bile olabilir 8 10 saat etki süresini hızlandırmak içindir ve fazlasınında bir yararı yoktur maximum 8 10 geri minimum 1 kere :D

Gizem_ 18-08-2015 10:36 PM

Bu konuda pek tecrübeli sayılmam ama Dusunsel'in önerdiği telkin listesine sosyallik arttırıcı veya dışa dönüklük telkini eklersen daha iyi olur gibime geliyor tabii 5 telkin dinlemenin bi sakıncası yoksa hani. Bu arada hoşgeldin.956k

Dusunsel 19-08-2015 12:17 AM

@Gizem_ 'e katılıyorum ekleyebilirsin 5 telkin sorun değil bir ara 8 telkin dinliyordum :D tabi telkinler uzadıkça etki süreleride uzuyor ama telkinler birbirini destekleyen içeriklere sahiplerse sonuç daha iyi oluyor

Gizem_ 19-08-2015 03:33 AM

Alıntı:

@Gizem_ 'e katılıyorum ekleyebilirsin 5 telkin sorun değil bir ara 8 telkin dinliyordum :D tabi telkinler uzadıkça etki süreleride uzuyor ama telkinler birbirini destekleyen içeriklere sahiplerse sonuç daha iyi oluyor
8 telkin mi oha dedim girlhaha Peki etkileri falan nasıl oldu o 8 telkinin, kaç ay dinledin falan biraz bahseder misin?44a Çok telkin dinlemek falan iyiyse ben de 2 haftada 1 listeye bir tane telkin eklemek yerine 4-5 telkin birden eklerim listeme belki adhjd

DeğişmemGerek 19-08-2015 08:56 PM

Forumda biraz dolaştım da, 10 telkinden fazla bile dinlenebiliyormuş sanırım ve yine faydası oluyormuş. Fakat bir günde listeye 5 telkinden fazla eklemek konusu falan kafamı karıştırdı. Yani 2 hafta ego+suçluluk dinledikten sonra hergün 1 telkin ekleye ekleye mi 5-6 telkin ekleniyor listeye bilmiyorum.

sontay2005 20-08-2015 08:52 AM

Bende nasıl ve nerden başlayacagımı bilemiyorum.NASIL İNDİRECEGİM,TELEFONUMA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.Birde bir günde tek bir telkini mi dinlemek lazım,nasıl yapıcaz ..karıştı kafam iyice

delidervis 20-08-2015 10:50 AM

Alıntı:

sontay2005 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 855540)
Bende nasıl ve nerden başlayacagımı bilemiyorum.NASIL İNDİRECEGİM,TELEFONUMA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.Birde bir günde tek bir telkini mi dinlemek lazım,nasıl yapıcaz ..karıştı kafam iyice

Hogeldiniz, rehber bölümünü inceleyiniz.
Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız - Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:07 AM.