Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/rehber-bolumunu-incelemeden-soru-sormayiniz/)
-   -   telkinler hakkında (http://www.hayatimdegisti.com/forum/rehber-bolumunu-incelemeden-soru-sormayiniz/5852-telkinler-hakkinda.html)

birmutluluk 12-04-2008 07:33 PM

telkinler hakkında

merhaba atakan bey dört gündür dinliyorum etkileri görmeye başladım diyebilirim daha iyi olacak inş.biraz sabır istiyor tabi sormak istediğim ben gündeon saat dinliyorum beş saatten az olmuyo dinleme sürem bir haftanın sonunda sosyal fobi için telkini dinlemelimiyim yoksa ikinci haftanın sonundamı dinlemeye başlıyim.ve bir sene boyunca hergünmü dinlemem gerekiyor ara vermeden başka telkinleride beraberinde dinleyebilirmiyim ego ve suçluluk ikinci haftadan sonra ihtiyaç hissedildikçemi dinleöek gerekiyor biraz uzun oldu ama kusura bakmayın.

hayatimdegisti 12-04-2008 07:43 PM

Ynt: telkinler hakkında

Merhaba
İkinci hafta için sosyallik arttırıcı başkalarınını düşünceleri ve kendine güven onerebilirim.Sosyal fobi biraz arada bir dinlenilecek telkin gibi.Diğerlerini listenize ekleyin sosyal fobiyi 3.hafta günde bir kaç kez dinlesenizde olur...

Öncelikle ne gibi etkiler gördünüz.Benzer etkiler olsada bunları detaylı yazarsanız hem kendi gelişiminizi takip etmiş olursunuz hemde diğer üyeler için motive edici olur...

birmutluluk 12-04-2008 08:08 PM

ikinci haftaya başlarkenmi yoksa ikinci hafta bittikten sonramı ekleyeyim? bir sene boyunca hergünmü dinlemeliyim?sadece gündüzleri dinleyebiliyorum.geceleri dinleyemiyorum sakıncası olmaz umarım.
iyiki varsınız eğer kalıcı sonuçlar alırsam hakkınızı nasıl öderim bilemiyorum teşekkürler

birmutluluk 12-04-2008 08:16 PM

sosyallik artırıcı,başkalarının düşünceleri ve kendine güven hepsini birlikte dinleyebilirmiyim?teşşekkürler

birmutluluk 12-04-2008 08:36 PM

atakan bey cvp bekliyorum sizden lütfen.oğlumun yanına gitmem gerekiyorda teşekkürler

hayatimdegisti 12-04-2008 08:43 PM

Sorunuzu şimdi gördüm...İkinci haftaya başlarken eklemeleri yapabilirsiniz.Gündüz de telkinleri dinleyebilirsiniz.

Ego suçluluk ve diğer söylediğim üçünü bir liste yapıp sıra ile dinleyiniz.Aslında ille bu kadar saat dinleyeceksiniz gece dinleyeceksiniz ikinci ücüncü hafta gececeksiniz diye bir kuralımız yok.Bunlar birazda isteğe bağlı şeyler.

birmutluluk 12-04-2008 09:50 PM

bir telkini ne kadar dinledikten sonra ikinci üçüncü v.s eklemek gerekiyor acaba?böyle bir kuaral varmı?

tabi suçluluk ve egodan sonraki eklemelerden bahsediyorum çok teşekkür yardımlarınız için

hayatimdegisti 12-04-2008 10:52 PM

Böyle bir kural yok.Biz bir hafta sonra azar azar ekleyin diyoruz.

maxim 13-04-2008 03:36 AM

pc05 merhaba atakan bey size bir konu danışacaktım.....
öncelikle yapmış olduğunuz telkin çalışmalarından dolayı sizi tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum aydınlanmamızda bize ışık tuttuğunuz için.....
geçmişte kendimizi sınırlamamız ve olmaz,oluşmaz,hadi ya gibi olumsuzluklar ve hayatımıza olan anlamsız baskımızı değiştire bilmemiz açısından kendi kendimizede olumlu telkinler vermemiz münkündür sanıyorum
bu aşamada geçmişimizdeki hatalardan dolayı kendimizi bağışlıyor olmamız ve şimdi şu anda çok daha huzurlu,mutlu,
başarılı,şanslı,sağlıklı vb gibi cümleler kullanarak kendimize telkinler vermemiz doğru olmazmı??
telkinleri dinliyorum ama gerektiği kadar değil günde 2 ile3 saat bazen oda olmuyor...sizin mp3 ler bilinç altına işlerken
bizlerde gündelik yaşantımızda bu şekilde olumlu telkinler kullanmamız daha etkili olmazmı??
ilginize teşekkür ediyorum......hoşçakalın... hismiley

hayatimdegisti 13-04-2008 12:22 PM

Merhaba
Asıl önemli olan zaten içsel konuşmalarımızın olumlu hale gelmesidir.Gün içerisinde mümkün olduğunca kendi kenidinize içinizden bu tür konuşmaları tekrarlamanız faydalı olacaktır...
Bu konu ile ilgili diğer yazılar için şu bölümede bakmanızda fayda vardır.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...mi-t697.0.html

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:22 AM.