Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Organ Nakli & Organ Bağışı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/organ-nakli-amp-organ-bagisi/)
-   -   Organ Bağışı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/organ-nakli-amp-organ-bagisi/4556-organ-bagisi.html)

coyote3458 17-02-2008 09:51 AM

Organ Bağışı

Arkadaşlar 2 gün önce bütün organlarımı bağışladım...eğer organlarını bağışlamak isteyen arkadaşım warsa en basiti bulunduğunuz yerin semt poliklinikleri weya sağlık ocaklarına başwurun...3 dakika
İletişim telefonlarınıda wereim:0.212.453.07.33, 0.212.453.07.68, 0.212.638.30.18
Gözlerimi;
bir bebeğin yüzünü, bir kadının gözlerindeki sevgiyi ve gün ışığını hiç görmemiş bir adama verin.

Kalbimi;
kalbi kendisine acı vermekten başka bir şeye yaramayan birine verin.

Böbreklerimi;
yaşamını makineye bağlı olarak sürdüren birine verin.

Kemiklerimi;
yürüyebilmesi için sakat bir çocuğa nakledin.

Kanımı;bir otomobil enkazı altından çıkarılmış gence verin. Verin ki,torunlarının oynadığını görene dek yaşayabilsin.

Eğer bir şeyleri gömmeniz gerekiyorsa,
Hatalarımı, kusurlarımı;
İnsanlara karşı önyargılarımı gömün.
Ruhumu Allah'a, günahlarımı şeytana verin.
Eğer beni hatırlamak isterseniz,
Bunu size ihtiyacı olan birine yardım ederek gerçekleştirin.
Eğer bütün bu isteklerimi yerine getirirseniz, ben sonsuza kadar yaşayacağım.

hayatimdegisti 17-02-2008 12:00 PM

Ynt: Organ Bağışı

Üzerinde durulması gereken çok önemli bir konu.Bırakınız organı kadavra bile bulunmuyor bildiğim kadarı ile dışarıdan getirtilmeye çalışılıyor.İlk fırsatta bağışlamayı düşünüyorum.

shamanic 18-02-2008 07:38 AM

gerçekten ne kadar önemli ve hassas ve hayati konular .. b456
bunu bizlere tekrar hatırlattığın için ve http://img443.imageshack.us/img443/6839/12876410kh9.giforganlarını bağışlayacak kadar güzel bir yüreğe sahip olduğun için teşekkürler... 25889

bende yıllar önce ehliyetimi alırken bağışlamıştım tüm organlarımı...

yinede bahsettiğin iletişim telefonları ile irtibata geçerek sağlama alayım... http://www.dragondropland.com/FAE/fairybluclouda.gif

sevgiler.. actionsmile

http://www.youtube.com/watch?v=KcqMJZgeHyg http://www.youtube.com/watch?v=1qMQS...eature=related

organ bağışı hayat kurtarır..

defnoo 18-02-2008 10:54 AM

ALLAH HER ORGANI ÇİFT YARATMIŞ SADECE KALBİ TEK O'DA EŞİNİ BULSUN DİYE ..SİZCE BAĞIŞLANMAMALI MI BİZ ÇOKTAN KALBİMİZİ BAĞIŞLADIK ,,, mlk34BELKİ AİLEMİZE BELKİ EŞİMİZE YORUM SİZLERİN

yeni bir hayat 15-07-2008 12:21 AM

oktay, bilgilerin için çok teşekkürler

Ben de sanırım siteyi iyice gezmeden bununla ilgili yeni konular açtım.Verdiğin bilgiler müthiş...

İrtibat telefonlarını vermen çok yerinde olmuş, umarım pekçok kişi daha fazla bilinçlenip bu konuda gereken duyarlılığı gösterecek.. 25889

scouter 09-08-2010 10:56 PM

Cevap: Organ Bağışı

Alıntı:

coyote3458 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 35670)
Arkadaşlar 2 gün önce bütün organlarımı bağışladım...eğer organlarını bağışlamak isteyen arkadaşım warsa en basiti bulunduğunuz yerin semt poliklinikleri weya sağlık ocaklarına başwurun...3 dakika
İletişim telefonlarınıda wereim:0.212.453.07.33, 0.212.453.07.68, 0.212.638.30.18
Gözlerimi;
bir bebeğin yüzünü, bir kadının gözlerindeki sevgiyi ve gün ışığını hiç görmemiş bir adama verin.

Kalbimi;
kalbi kendisine acı vermekten başka bir şeye yaramayan birine verin.

Böbreklerimi;
yaşamını makineye bağlı olarak sürdüren birine verin.

Kemiklerimi;
yürüyebilmesi için sakat bir çocuğa nakledin.

Kanımı;bir otomobil enkazı altından çıkarılmış gence verin. Verin ki,torunlarının oynadığını görene dek yaşayabilsin.

Eğer bir şeyleri gömmeniz gerekiyorsa,
Hatalarımı, kusurlarımı;
İnsanlara karşı önyargılarımı gömün.
Ruhumu Allah'a, günahlarımı şeytana verin.
Eğer beni hatırlamak isterseniz,
Bunu size ihtiyacı olan birine yardım ederek gerçekleştirin.
Eğer bütün bu isteklerimi yerine getirirseniz, ben sonsuza kadar yaşayacağım.

İnsan başına gelmeyince bazı şeylerin önemini kavrayamıyor yada benim başıma gelmez diyerek önemsemiyor...

Allah kimseye göstermesin ama Herşey her an hepimizin başına gelebilir...Bu nedenle herkes bu konuya duyarlı olmalı....Bu nedenle seni tebrik ediyorum...

delimanyak 09-08-2010 11:53 PM

yaklaşık iki sene evvel bağışlamıştım organlarımı.. okulumuzun toplum gönülerinin kampanyası vardı organ başığı can bağışı adı altında.. bu kampanya kapsamında ben de organlarımı bağışladım.. daha sonra bu kampanya kapsamında sunay akının tek kişilik gösterisi olmuştu insanların dikkatini çekmek için.. sunay akının anlattıklarından sonra kendimler gurur duydum çünkü bunun ne kadar önemli olduğunu kendim fark etmiştim..

hiç unutmam bu olaylardan önce yüksel aytuğ bir yazısında organ nakli bekleyen insanları bayramları dört gözle beklediklerinden bahsetmişti.. çünkü trafik kazası oranında artışla beraber organ bulunma ihtimali de artıyormuş..

scouter 11-08-2010 01:52 AM

Alıntı:

delimanyak Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 761343)
yaklaşık iki sene evvel bağışlamıştım organlarımı.. okulumuzun toplum gönülerinin kampanyası vardı organ başığı can bağışı adı altında.. bu kampanya kapsamında ben de organlarımı bağışladım.. daha sonra bu kampanya kapsamında sunay akının tek kişilik gösterisi olmuştu insanların dikkatini çekmek için.. sunay akının anlattıklarından sonra kendimler gurur duydum çünkü bunun ne kadar önemli olduğunu kendim fark etmiştim..

hiç unutmam bu olaylardan önce yüksel aytuğ bir yazısında organ nakli bekleyen insanları bayramları dört gözle beklediklerinden bahsetmişti.. çünkü trafik kazası oranında artışla beraber organ bulunma ihtimali de artıyormuş..

İyiki varsın.... Diliyorum herkes bu olayın ne denli ciddi olduğunu kavrar ve organlarını bağışlar arkadaşım...

heeyyy 24-08-2010 11:50 PM

Bu konuda duyarlılığın az olması çok canımı acıtıyor.
Ben organlarımı bağışladım hatta bunun için bir kimliğe de sahibim üzerinde imzam var ama buna rağmen ben öldükten sonra ailemin kararı geçerli olacakmış,ne saçma!!Bunun için bir kanun çıkması gerekiyor artık..
Çevremizdekileri de elimizden geldiğince bilinçlendirmeli ve teşvik etmeliyiz..

scouter 18-09-2010 01:03 AM

Alıntı:

heeyyy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 764524)
Bu konuda duyarlılığın az olması çok canımı acıtıyor.
Ben organlarımı bağışladım hatta bunun için bir kimliğe de sahibim üzerinde imzam var ama buna rağmen ben öldükten sonra ailemin kararı geçerli olacakmış,ne saçma!!Bunun için bir kanun çıkması gerekiyor artık..
Çevremizdekileri de elimizden geldiğince bilinçlendirmeli ve teşvik etmeliyiz..

Ben eğer üzerinizde organlarınızı bağışladığınıza dair resmi ve siz tarafından imzalanmış bir evrak varsa bu yeterlidir diye biliyordum... Değil miymiş???

Eğer öyleyse bizlere memuriyete girerken organlarınızı bağışlayor musunuz diye sorarak niye resmi imzalı bir kart verdiler organlarımızı bağışladığımıza dair??? Ben o kart yeterli diye biliyordum...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:05 PM.