Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Öneri ve İstekleriniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/oneri-ve-istekleriniz/)
-   -   Telekinezi Telkini ? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/oneri-ve-istekleriniz/3355-telekinezi-telkini.html)

muratdoom 30-12-2007 01:57 AM

Telekinezi Telkini ?

Mrblar
Acaba telekinezi ile ilgili telkin varmı elinizde yada yapabilirmisiniz belki çoğu kişi bilmez ama konsantrasyon meselesi olduğu için telkin metoduyla çok daha basitleştirerek kolayca yapabiliriz sanırım.Saygılar hismiley

ali_ihsan 27-03-2008 04:24 PM

Ynt: Telekinezi Telkini ?

arkadasim tesekkür ederim bende bunu isteyecektim,gercekten bununla ilgilenen cikarsa cok sevinirim.

MagNetiC 23-05-2008 10:46 PM

yok artık.. :)

ali_ihsan 23-05-2008 11:45 PM

daha önce bu konuya bende parmagimi basmistim ama ilgilenen olmadi,telekinezi icin telkin istiyoruzzzz.

hayatimdegisti 23-05-2008 11:58 PM

Alıntı:

muratdoom Nickli Üyeden Alıntı
Mrblar
Acaba telekinezi ile ilgili telkin varmı elinizde yada yapabilirmisiniz belki çoğu kişi bilmez ama konsantrasyon meselesi olduğu için telkin metoduyla çok daha basitleştirerek kolayca yapabiliriz sanırım.Saygılar hismiley

Telekinezi konusu ile ilgili telkin cd!si yapılmaktadır.Bu cd kişiye özel yaptırmak için siparis formu doldurup bilgi alabilirsiniz.

gül sultan 12-10-2008 07:44 PM

bide bunu yapın artık telkin dinleyip tellekinezi yapıyomuşuz 44

arguz58 14-10-2008 10:28 PM

telekinezide merak ettiğim şimdiye kadar duymadımda görmedimde. kagıt vs gibi ufak şeyler düşünce ile hareket ettiriliyor. acaba düşünce gücü ile bir araba yerinden kaldıralabilrmi.? telekinezinin gücü nedir. bilen bir arkadaş varsa çok sevinirim.

TATAR AKAY 15-10-2008 09:54 PM

arkadaşlar ben telekinezi ve psyvel ile bayağı ilgilenmiştim reklam olmazsa sitenin ismini vereyim bayağı güzel bi site telekinezi teknikleri videoları ve daha fazlası var. www.ufonet.be

arguz58 16-10-2008 12:01 AM

Alıntı:

TATAR AKAY Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşlar ben telekinezi ve psyvel ile bayağı ilgilenmiştim reklam olmazsa sitenin ismini vereyim bayağı güzel bi site telekinezi teknikleri videoları ve daha fazlası var.

peki faydasını gördünüz mü.? bu konuda bilgilisiniz sanırım b.iraz bilgi verirmisiniz.? ilgilenen arkadaşlarada bir nevi yol yordam göstermiş olursunuz. şimdiden teşekkür ederim

TATAR AKAY 18-10-2008 08:58 PM

bakışların daha güçlü oluyor sonunda ve kendine güvenin artıyor kimseden korkmuyor ve ve çok korktuğun (öğretmenler vs.) kişiler sana baktığında bakışlarını sen de ondan esirgemiyorsun.cin vb. şeylerden korkun olmuyor bi konuya iyice odaklanıp onun içine girm ni kısaca konsantrasyonunu artırıyor benim telekinezi de geldiğim en yüksek nokta yuvarlak lambaların ışığını konsantrasyonla titretmeydi.kısaca benim üzerimdeki etkileri bunlar.ve isterseniz bakışlarınızı bu sayede sertleştirebilirsiniz.benim öyle oldu :D smiliyface

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:03 PM.