Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumsuz-dusunceyi-disarida-tutun/)
-   -   Forumun yenilenmeye ihtiyacı var (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumsuz-dusunceyi-disarida-tutun/626067-forumun-yenilenmeye-ihtiyaci-var.html)

bgtgyjbga 15-03-2017 08:46 PM

Forumun yenilenmeye ihtiyacı var

Açtığım konuya cevap yazılıyor ben kendim açtığım konuya bakmasam haberim olmayacak bildirim gelmiyor.

Forumda bir sürü hata var, son mesaj atan kişiyi konuyu başlatan kişi olarak gösteriyor.

Mesajlar eski forum aktif değil yöneticiler forumla ilgilenmiyor.

bgtgyjbga 17-03-2017 08:53 PM

Cevap: Forumun yenilenmeye ihtiyacı var

Kardeşim forumu eleştiren konu açtık adminlerin umrunda bile değil!

hayatimdegisti 17-03-2017 09:05 PM

Forumda zaman zaman güncelleme yapılıyor. Bildirim gönderilmesi server da yoğunluğa neden oluyor.Buyuk forumlarda bu mümkün değil.

bgtgyjbga 17-03-2017 09:25 PM

İyide bu forum zaten aktif değil ki günde kaç mesaj yazılıyor? Çok az.

Merakımdan soruyorum forumda neler güncelleniyor?

bgtgyjbga 18-03-2017 05:33 PM

Haklısınız

hayatimdegisti 18-03-2017 08:59 PM

Forum sürümü vbulletin olduğu için 4.0 güncellemesi yapilmadi...Bu şekilde güncelleme yapildiğinda indeks azaliyor...
Forum aynı zamanda bir arşiv görevi görüyor...Son zamanlarda açilan konular azaldi...Genelde kişiler 2007'den beri facebook'tan cikmiyorlar.Bu nedenle aktiflikte düşüş söz konusu...

mutluhayatim 18-03-2017 10:46 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 860390)
Forum sürümü vbulletin olduğu için 4.0 güncellemesi yapilmadi...Bu şekilde güncelleme yapildiğinda indeks azaliyor...
Forum aynı zamanda bir arşiv görevi görüyor...Son zamanlarda açilan konular azaldi...Genelde kişiler 2007'den beri facebook'tan cikmiyorlar.Bu nedenle aktiflikte düşüş söz konusu...

Merhaba bu konu hakkında bir önerim var. Mesela en büyük eksikliklerden birisi açtığım konuyu silemiyorum. Ben foruma katıldığımdan beri bu eksikliği hissediyorum. Gereksiz bir konu ve ben bunu silemediğimde sunucuda yoğunluğa da neden olur şişmeye de. Bence sunucularınızı yenileyebilirsiniz ya da formu biraz daha modern hale getirebilirsiniz. Bildirim konusuna gelince mesala sözlüklerde aynı forum mantığıyla kuruluyor ve bu forumdan kat kat fazla konu içeriyor ki biz buraya genelde resim vs bile eklemiyoruz. Kişiler 2007'den beri facebooktan çıkmıyor diyorsunuz fakat şöyle bir yanılgı söz konusu facebookta artık eskisi kadar rağbet görmüyor artık insanlar daha çok instagram kullanıyor sahibi aynı orası ayrı. Yani anlatmak istediğim insanlar yenilik görmek istiyor cezbedici bir şeyler olsunlar istiyor. Ha yapmak zorunda mısınız hayır tabi ki de ama yapsanız iyi olur ve üyeleriniz de artar. Açıkcası benim bu siteye girmemdeki tek amacım sorunlarıma çözüm bulmak. Sosyal anlamda hiç düşünmedim. Çoğu insanda aynı şekilde. Girip üye olup sorunlarını yazan bir daha siteye uğramayan çok insan var. Cevapsız çok konu var. Temizlenmeye ihtiyacı var. Bu forumun ertelenmeye değil yenilenmeye ihtiyacı var.

Hep diyoruz ya kişisel gelişim kişisel gelişim. Gelişim sadece insanda değil çevrimizde gördüğümüz her şeyde olmalı. Mesela diyelim ki 2 tane spor salonu var. Aynı fiyat birisinde daha az spor malzemesi var ve daha eski diğerinde ise daha çok spor malzemesi var ve daha yeni. Hangisini tercih edersiniz? Konuya bir de böyle bakmak gerekiyor. Şuan Türkiye'de bu kadar büyük bir kişisel gelişim forumu da yok diye biliyorum psikolojik forumlar haricinde şuan teksiniz ve bence bunu devam ettirmeniz iyi olur.

bgtgyjbga 18-03-2017 10:54 PM

Alıntı:

mutluhayatim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 860392)
Merhaba bu konu hakkında bir önerim var. Mesela en büyük eksikliklerden birisi açtığım konuyu silemiyorum. Ben foruma katıldığımdan beri bu eksikliği hissediyorum. Gereksiz bir konu ve ben bunu silemediğimde sunucuda yoğunluğa da neden olur şişmeye de. Bence sunucularınızı yenileyebilirsiniz ya da formu biraz daha modern hale getirebilirsiniz. Bildirim konusuna gelince mesala sözlüklerde aynı forum mantığıyla kuruluyor ve bu forumdan kat kat fazla konu içeriyor ki biz buraya genelde resim vs bile eklemiyoruz. Kişiler 2007'den beri facebooktan çıkmıyor diyorsunuz fakat şöyle bir yanılgı söz konusu facebookta artık eskisi kadar rağbet görmüyor artık insanlar daha çok instagram kullanıyor sahibi aynı orası ayrı. Yani anlatmak istediğim insanlar yenilik görmek istiyor cezbedici bir şeyler olsunlar istiyor. Ha yapmak zorunda mısınız hayır tabi ki de ama yapsanız iyi olur ve üyeleriniz de artar. Açıkcası benim bu siteye girmemdeki tek amacım sorunlarıma çözüm bulmak. Sosyal anlamda hiç düşünmedim. Çoğu insanda aynı şekilde. Girip üye olup sorunlarını yazan bir daha siteye uğramayan çok insan var. Cevapsız çok konu var. Temizlenmeye ihtiyacı var. Bu forumun ertelenmeye değil yenilenmeye ihtiyacı var.

Hep diyoruz ya kişisel gelişim kişisel gelişim. Gelişim sadece insanda değil çevrimizde gördüğümüz her şeyde olmalı. Mesela diyelim ki 2 tane spor salonu var. Aynı fiyat birisinde daha az spor malzemesi var ve daha eski diğerinde ise daha çok spor malzemesi var ve daha yeni. Hangisini tercih edersiniz? Konuya bir de böyle bakmak gerekiyor. Şuan Türkiye'de bu kadar büyük bir kişisel gelişim forumu da yok diye biliyorum psikolojik forumlar haricinde şuan teksiniz ve bence bunu devam ettirmeniz iyi olur.

Hemfikirim

hayatimdegisti 18-03-2017 11:30 PM

Forumda üyelere silme yetkisi verildiğinde forumdan ayrilan kişi bunu suistimal edip tüm açtığı konuları silebiliyor.Böyle olunca da diğer cevap verenlerin cevapları da boşa gidiyor...Forum yazilimi ile ilgili güncelleme ve düzenlemeler olabilir...yazılımsal olarak vbulletin olan ve kolay kullanımlı başka forum varsa bu başlık altında belirtin değerlendirelim.

bgtgyjbga 19-03-2017 12:50 AM

Bu kadar büyük bir potansiyele sahip bir forum resmen yerlerde sürünüyor.
Üstteki arkadaşın dediği gibi Türkiye'de başka bu kadar büyük kişisel gelişim türünde forum yok.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:07 PM.