Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumsuz-dusunceyi-disarida-tutun/)
-   -   Yüksek Titreşimli Bir İnsan Olmanın 9 Yolu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumsuz-dusunceyi-disarida-tutun/626065-yuksek-titresimli-bir-insan-olmanin-9-yolu.html)

yaseminist 15-03-2017 12:37 PM

Yüksek Titreşimli Bir İnsan Olmanın 9 Yolu
 
Yüksek titreşim yayan her şey yüksek enerjileri kendine çağırır. Yüksek titreşimli insanlar şanslılardır. Bazı insanlar otobüsü hiç bir zaman kaçırmazlar. Her işleri yolunda gider. Düşündükleri şeyler gerçekleşir. Buna ruhsal açıdan bakarsak o insanların enerji seviyeleri ve yaydıkları enerjileri yüksektir. Pek çok ünlü kişinin bu kadar ünlü olmasının bir nedeni de yüksek titreşim yaymalarıdır.

1- Kendini sevmek ve harika bir insan olduğunu kabul etmen gerekir.
Bunu kabul etmek zor mu? Kendini sevmek… Önemsemen gereken ilk şey sensin ve sen harika bir insansın. Bunu düşünmeye başladığında titreşimin yükselecektir.

2- Kendini eşsiz olarak kabul etmen ve kendini yüceltmen gerekir.
Eşsizsin. Çünkü hepimiz tamamen birbirinden farklı yönleri olan insanlarız. Buna inanmak için parmak izine veya göz retinasına dikkatlice bak. 7 milyar insan yaşıyor ve senin parmak izin hepsinden farklı…

3- Şansına ve kaderine güvenmen gerekir.
Titreşimini yükseltmek için her gün şu olumlamayı yapmalısın. Şans yıldızım her gün yükseliyor. Kaderime güveniyorum.

4- Gülümsemen ve insanlara içindeki güzelliği hissettirmen gerekir.
Gülümsemek harikadır. Sen gülümsediğinde iç dünyan dahil tüm evren gülümser. Titreşimini arttıracak harika bir güçtür.

5- Kendine inanman ve hayallerini takip etmen gerekir.
Kendine inan ve güven… Hayallerinin peşinden koş… Çünkü o hayalleri boşuna kurmadın onlar sana verilmiş harika yol haritalarıdır.

6- Hayata aşık olman gerekir.
Hayat bir şiir ise sen onun şairisin. Onu sev ve ona tutkuyla sarıl. Hayatı sevdiğinde onu güzelleştirmek için tüm bilincin ve bilinçaltın çalışmaya başlayacaktır.

7- Evrenin enerjisine uyum sağlaman gerekir.
Evren bir rezonans ile titreşim yayar. Evrenin enerjisine odaklanmak için onu dinlemen gerekir. O tüm çevrendeki titreşimi değiştirecek harika bir güçtür. Onu dinlemek için sessizleşmeli ve 10 dakikanı kendine ayırmalısın.

8- Güzelliklere ve pozitife odaklanman gerekir.
Yüksek enerji ve titreşim pozitif enerjiden oluşur. Negatif enerji düşük bir titreşim yayar ve seni enerjisiz bırakır. Depresyondayken titreşimin çok düşüktür. Pozitif iken ise tüm dünya ile dans edersin.

9- Muhteşem bir geleceğin olduğuna inanman gerekir.
Hayatının harika olacağına dair inancını kaybettiğin gün negatif enerjiye kapılırsın. Enerjin düşer. Bunu yaptığında ise titreşimini en alt seviyeye indirirsin. Geleceğine ve güzel şeylerin geleceğine dair olan inancını yükselt. Enerjin ve titreşimin yükselsin. Alıntı.

Timur Fenerci

kozmodans 15-03-2017 06:34 PM

Cevap: Yüksek Titreşimli Bir İnsan Olmanın 9 Yolu
 
Paylaşımınız için teşekkürler. Duygularımızın, düşüncelerimizin bir frekansı olduğu gerçek. Mesela huzur duygusu, huzur içinde olduğumuzu hissetmek bize ve aynı zamanda da çevremizdekilere de rahatlık veren bir titreşim yayıyor. Aynı şekilde mutluluk da öyle.. Neşe de..

Biz kendimizde bu duyguları oluşturan düşünceleri zihnimizden geçirdikçe, gerçekten de öyle olduğumuzu hissettikçe tireşimlerimiz artıyor ve titreşimimiz artınca da yanımızda, etrafımızda bulunan kişiler değişiyor. Biz neşeliysek, çevremizde de neşeli kişiler artıyor. Bir bakıma ayna gibi etrafımızda bulunan kişiler, yaşadığımız olaylar bize aynalık yapıyor. Sevgi, huzur, güven, mutluluk, neşe duygularının frekanslarına rezone olduğumuzda, evren de etrafımızda o duyguların seviyesinde çevreyi oluşturuyor. Yani sanırım, evren içiçe geçmiş farklı boyutlardan oluşuyor. Ve düşüncelerimiz ve duygularımız değiştikçe farklı boyutlara yolculuk yapıyoruz.

Sevmek, affetmek, salıvermek, şefkat, mutluluk ve neşe dolu bir hayatın anahtarı olabilirler bence. Sizi paylaşımınız zihnimde bu düşüncelerin oluşmasını sağladı 956k. Paylaşmak istedim. Tekrar teşekkür ederim.

KıpçakBeyi 16-03-2017 01:22 AM

Cevap: Yüksek Titreşimli Bir İnsan Olmanın 9 Yolu
 
Güzel bir yazı. Teşekkürler.

marea476 04-06-2017 01:19 AM

Cevap: Yüksek Titreşimli Bir İnsan Olmanın 9 Yolu
 
cok güzel bir bakıs acısı.
marifet uygulayabilmek..bu laf bile negatif aslında :)


WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:51 PM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1