Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumsuz-dusunceyi-disarida-tutun/)
-   -   90'a, 10'un Sırrını Keşfedin (http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumsuz-dusunceyi-disarida-tutun/617334-90a-10un-sirrini-kesfedin.html)

nergisz 13-07-2011 01:56 PM

Cevap: 90'a, 10'un Sırrını Keşfedin

Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 802641)
Evet anladım tatlım... Neyse ki bunun amansız bir hastalık olmadığını biliyoruz. ttli3 Sadece kendine güven... Hiç merak etme gerisi çorap söküğü gibi gelir.

Başkaları kırılmasın diye susmak, sadece senin daha fazla kırılmana ve kendine karşı öfke biriktirmene neden olur. Zamanla bunlar içinde biriktikçe olanlardan dolayı kendini affedemezsin. O nedenle kimse kırılmasın diye düşünme... Sonuçta cümlelerini özenle seçip, kimseyi kırmadan kendini ifade edebilir ve hissettilerini oldukça net bir şekilde karşı tarafa ulaştırabilirsin.

Yanlış hatırlamıyorsam bir yerde ülserin olduğunu okumuştum. Bunun sebebi de kendine güvensizliğinle alakalı tamamen. Şuan olduğun halinle tam ve iyi olduğuna inanmalısın. Bu konu üzerine çalışmanı öneririm. Değişimi farkedeceksin.

Sevgilerimle. actionsmile

evet çok haklısın yazılarında o kadar güzel ifade etmişsin ki söyleyecek söz bulamadım açıkcası. bu siteye üye olduğumdan beri suçluluk ve ego telkinlerini dinliyorum ağır gelmesin diye diğerlerini daha dinlemedim ama bu ikisinin ardına nasıl eklemeliyim sizde? bu arada iyiki varsın :)))

nergisz 13-07-2011 01:58 PM

Alıntı:

yenihayatım Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 802653)
bende yıllarca aman kimse kırılmasın,üzülmesin diye hep içime attım ve sessizce ağladım.son bir yıldırda herkesi kırıp geçiriyordum.ortasını ne zaman bulacağım ne oluyor bana derken sizinle tanıştım.telkinleri dinledikten sonra kendimde ki farkı görmeye başladım.artık daha kontrollüyüm.herşey daha da güzel olacak buna eminim:)paylaşımınız için çooookkkk teşekkür ederim:)sağlıklı ve mutlu kalın:)sevgilerimle....

ne güzel değişimler yaşayarak bunları paylaşmanız. teşekkürler.

Işıldayan Safir 13-07-2011 04:29 PM

Alıntı:

nergisz Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 802742)
evet çok haklısın yazılarında o kadar güzel ifade etmişsin ki söyleyecek söz bulamadım açıkcası. bu siteye üye olduğumdan beri suçluluk ve ego telkinlerini dinliyorum ağır gelmesin diye diğerlerini daha dinlemedim ama bu ikisinin ardına nasıl eklemeliyim sizde? bu arada iyiki varsın :)))

Teşekkür ederim. ttli3

Başkalarının düşüncelerini önemsememe ve kendine güven telkinlerini dinlemeni öneririm.

Sevgilerimle. actionsmile

nergisz 16-07-2011 04:30 PM

ben çok teşekkür ederim geç yazıyorum çünkü koluları bulamıyorum bilg. kitleniyor çok deyalı her zaman bakamıyorum. cvp gelmezse bilinki lasesss aklımdasınızzz :))))

sweeet 26-10-2013 10:42 PM

Olayları nasıl anlamlandırdığınıza nasıl yorumladığınıza dikkat edin.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:33 PM.